61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Digital Knowledge Village | Warszawa | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
ul. Puławska 457
02-844 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

W Warszawie powstało nowe miejsce. Digital Knowledge Village to przestrzeń związana z digital marketingiem, komunikacją marketingową. Działa również w obszarze doradztwa i szkoleń. Najważniejsze jest tu prowadzenie innowacyjnego biznesu. Na Digital Knowledge Village składają się 2 budynki biurowe, które łącznie dają 5 000 m2 powierzchni. W jednym z nich zlokalizowane jest m.in. centrum konferencyjne, które dzięki dużej powierzchni, profesjonalnej obsłudze i nowoczesnemu sprzętowi jest odpowiednim miejscem na zorganizowanie wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych, m.in. konferencji, szkoleń, kongresów i prezentacji.Sale konferencyjne - Digital Knowledge Village

Digital Knowledge Village posiada w swojej ofercie bogate zaplecze sal konferencyjnych i szkoleniowych. 6 sal w dwóch wariantach: 54 m2 i 110 m2 to idealne miejsce na zorganizowanie zarówno małych szkoleń i warsztatów, jak i większych konferencji. Każda z 6 sal posiada dostęp do światła dziennego, nowoczesne projektory HD, nowoczesne wyposażenie, m.in. głośniki, dodatkowe ekrany LCD, flipchart, notesy i długopisy. Istnieje możliwość zaciemnienia sal. Tutaj również przygotować można materiały szkoleniowe dzięki centrum małej poligrafii. Na życzenie można zdigitalizować dane wydarzenie biznesowe przez nagranie, transmisję i podcast. 

Wizytówką tego miejsca jest Multimedialne Studio Eventowe DKV, które ma 330 m2 powierzchni użytkowej i 7 m wysokości. W razie potrzeby pomieszczenie można podzielić na 2 lub 3 niezależne części. Wewnątrz znajduje się pełna infrastruktura eventowa i pełne wyposażenie multimedialne. Dodatkowym plusem jest możliwość wjechania do środka samochodem i podwieszenia własnego oświetlenia. Multimedialne Studio nada się do organizacji wszelkich prezentacji, spektakli, uroczystych gali, bankietów i koncertów. 

Przestrzeń dodatkową stanowi 12 salek o rozmaitej powierzchni i przeznaczeniu. Mogą być miejscem spotkań, pracy biurowej i odpoczynku.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Multimedialne studio eventowe DKV Multimedialne studio eventowe DKV 330 56 196
DIFDA DIFDA 40 22 30
VIRGO VIRGO 40 22 30
KALIOPE KALIOPE 40 22 30
brak zdjęcia 2 SALE (DK lub KV) 220 46 126
1 SALA (D,K LUB V) 1 SALA (D,K LUB V) 110 34 56
Sala 6 Sala 6 10 7 8

Sale bankietowe - Digital Knowledge Village

Zapraszamy do organizacji wydarzeń przy okrągłych stołach dla 180 osób w przestrzeniach Digital Knowledge Village.
Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
brak zdjęcia DKV 260 56 180

Pokoje - Digital Knowledge Village

Digital Knowledge Village nie posiada w swojej ofercie pokoi. Rozbudowane zaplecze noclegowe jest zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie z uwagi na port lotniczy Okęcie (np. ulica Poleczki).
Usługi dodatkowe
W jednym z budynków na terenie centrum konferencyjnego znajduje się restauracja DKV Cafe, która ugości swoich Gości pysznymi daniami i aromatyczną kawą. Stylowe urządzone wnętrza tworzą przyjemną atmosferę. Organizuje również catering w przerwach wydarzeń biznesowych, m.in. przerwy kawowe i bufet z przekąskami.

W obiekcie skorzystać można z usługi coworkingowej. W zależności od potrzeby można wynająć albo jedno biurko, albo całe biuro. 

Digital Knowledge Village może przeprowadzić relację livestream do ponad 100 tysięcy osób.

Na terenie całego obiektu istnieje możliwość podłączenia się do szybkiego i bezprzewodowego internetu.

Nowoczesne usługi umożliwiają cyfrową produkcje eventu, m.in. oświetlenie, nagłośnienie i projekcje. 

Można skorzystać ze strefy chillout.
Komentarze
“DKV to miejsce nowego typu - potrafi się dopasować do różnych potrzeb, osób i miejsc. Śmiało możemy je więc nazwać inteligentnym, w którym każdy zrealizuje swoje cele.” Marcin Żukowski Cyfrowy tubylec

11/2017

“Duże przestrzenne sale, które łatwo można zaaranżować zarówno pod mniejsze spotkanie jak i dużą konferencję z rozmachem. Nowoczesne i przyjemne Centrum Nowych Technologii do którego chce się wracać.” Kacper Derewońko

11/2017

W połowie września szukaliśmy atrakcyjnego miejsca na całodniową konferencję branżową. Wybór sali multimedialnej w Digital Knowledge Villige to był strzał w dziesiątkę. Możliwość zabawy światłem i duży ekran na scenie sprawiły, że nasze prelekcje spotkały się z bardzo dobrym odbiorem, a goście byli zaciekawieni przez całe 9 godzin. Nie wyobrażamy sobie lepszego obiektu szkoleniowego, w którym można by zorganizować tego rodzaju wydarzenie. Zdecydowanie polecamy.

12/2017

Nowoczesny obiekt konferencyjny zupełnie inny, niż wszystkie. Idealnie sprawdził się do zorganizowania w nim serii wykładów z najnowszych trendów w dziedzinie e-commerce. Dzięki możliwości transmisji mogli w nich uczestniczyć także Ci, którym nie udało się dotrzeć na miejsce osobiście. Pracujący tam ludzie naprawdę znają się na rzeczy. Dużym atutem jest strefa chilloutu. Można się tam ze spokojem zrelaksować po kilkugodzinnych wykładach.

04/2018

Digital Knowledge Village to świetne miejsce biznesowe. Organizowałem tutaj kilka razy swoje warsztaty i zawsze byłem zachwycony profesjonalizmem personelu tego obiektu. Sala szkoleniowa Kaliope to świetnie wyposażone miejsce, z nowoczesnym sprzętem multimedialnym i profesjonalnym oświetleniem. Uczestnicy moich warsztatów byli zawsze zachwyceni elegancją tego miejsca. Zdecydowanie polecam na wszelkie wydarzenia biznesowe.

11/2018

Dodaj komentarz
Ocena*:
Digital Knowledge Village | Warszawa
Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
ul. Puławska 457
02-844 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
330

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
260

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
330

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 8 km  Odległosc od PKP: 11,6 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij