61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Centrum Konferencyjne NIMBUS | Warszawa | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Aleje Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Centrum Konferencyjne NIMBUS to nowoczesny obiekt konferencyjny zlokalizowany w w dynamicznie rozwijającym się kompleksie biurowców Equator Office w Warszawie, przy Alejach Jerozolimskich 98, niedaleko znajduje się Plac Zawiszy. Obiekt położony jest 5 min od centrum Warszawy, w pobliżu znajdują się  główne drogi i węzły komunikacyjne, które pozwalają na  łatwy  dojazd zarówno samochodem jak i środkami komunikacji miejskiej,

Centrum Konferencyjne NIMBUS to interesująca alternatywa dla konferencji organizowanych w wysokiej klasy warszawskich hotelach. Wieloletnie doświadczenie w organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych to gwarancja usług najwyższej jakości!


Sale konferencyjne - Centrum Konferencyjne NIMBUS

Centrum Konferencyjne oferuje siedem w pełni wyposażonych sal konferencyjnych oraz foyer z miejscem na serwis kawowy i lunch. Łączna powierzchnia bazy konferencyjnej wynosi 445 metrów kwadratowych. Kompleks  konferencyjny został zaprojektowany wielofunkcyjnie z wykorzystaniem nowoczesnych, przesuwnych ścian działowych, dających możliwość dowolnego łączenia czterech sąsiadujących ze sobą sal.

Wszystkie sale są jasne i przestronne, nie posiadają elementów ograniczających widoczność, takich jak słupy konstrukcyjne czy filary. Wysokie pomieszczenia pozwalają na zastosowanie dużych ekranów sterowanych elektrycznie, a podwieszane projektory full HD wpływają na doskonałą widoczność z każdego miejsca na sali. Wnętrza urządzono w eleganckim stylu i wyposażono w wygodne meble.

Każda z sal wyposażona jest w monitor informacyjny przy drzwiach, na którym mogą być wyświetlane tematy konferencji, logo firmy, agenda spotkania lub inne informacje, w tym filmy promocyjne.

Kompleks jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Przerwy kawowe oraz lunche organizowane są w formie bufetu we foyer przy salach konferencyjnych.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
NIMBUS I + II + III + IV NIMBUS I + II + III + IV 220 66 150
NIMBUS I NIMBUS I 65 40 26
NIMBUS II NIMBUS II 35 22 20
NIMBUS III NIMBUS III 30 22 20
NIMBUS IV NIMBUS IV 70 26 44
brak zdjęcia NIMBUS I+II 100 38 70
brak zdjęcia NIMBUS I+II+III 130 100 42
NIMBUS II+III NIMBUS II+III 70 26 50
brak zdjęcia NIMBUS II+III+IV 130 40 88
brak zdjęcia NIMBUS III+IV 100 38 70
CUMULUS CUMULUS 35 18 24
brak zdjęcia CIRRUS --- 6 10
STRATUS (SALON VIP ) STRATUS (SALON VIP ) --- 10 ---

Sale bankietowe - Centrum Konferencyjne NIMBUS

Sale konferencyjne mogą także służyć jako sale bankietowe. Centrum Konferencyjne NIMBUS oferuje możliwość organizacji bankietów przy 8-10 osobowych okrągłych stołach.

Usługi dodatkowe

Obiekt zapewnia kompleksową obsługę cateringową. Istnieje także możliwość zorganizowania bankietu przy 8-10 okrągłych stołach.

Do dyspozycji Gości pozostaje parking podziemny.


Komentarze
Sale konferencyjne w centrum Nimbus są urządzone na najwyższym poziomie. Wynajęłam jedną z mniejszych (Cumulus) na prezentację produktową i w pełni spełniła ona moje oczekiwania. Wszystko było przygotowane tak, jak to sobie wyobrażałam, a pani z recepcji była nad wyraz uprzejma, pomagając mi w dwóch kwestiach technicznych. W trakcie jednej z przerw ustawiłam trochę zbyt wysoką temperaturę i pod koniec prezentacji było za gorąco w sali. Ale to nie ma wpływu na wysoką ocenę dla tego obiektu.

11/2017

NIMBUS to nowoczesny obiekt konferencyjny. Pierwszy raz korzystaliśmy z jego usług, przy okazji organizacji szkolenia z zakresu pozyskiwania dotacji UE. Kolejne też odbędzie się tutaj. Chociaż przygotowana dla nas sala okazała się być nieco za ciasna, to dla obsługi nie było problemem dostawienie dodatkowego stołu i krzeseł. Plus za duże, podwieszane ekrany.

04/2018

Fajnie położony obiekt konferencyjny, przy Alejach Jerozolimskich niedaleko Placu Zawiszy - super! Skorzystałem z jego usług biznesowych już dwa razy i za każdym razem byłem bardzo zadowolony, mają też tu bardzo pomocny i uprzejmy personel, a niestety nie zawsze tak bywa. Sala Nimbus okazała się świetnie przygotowaną salą konferencyjną, z nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem multimedialnym, do tego z dobrym nagłośnieniem i sprawnym internetem.

11/2018

Dodaj komentarz
Ocena*:
Centrum Konferencyjne NIMBUS | Warszawa
Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Aleje Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
220

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
220

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
445

Dodatkowe udogodnienia
  • High-speed Internet
  • Parking
  • Sala konferencyjna
  • Klimatyzacja
  • Przyjazny dla osób niepełnosprawnych
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 7 km  Odległosc od PKP: 0,8 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij