61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Hotel Mohlo | Sopot | Konferencje

Typ obiektu: hotel ***

Adres:
Podjazd 6
81-805 Sopot
pomorskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Hotel Mohlo to nowoczesny trzygwiazdkowy obiekt zlokalizowany przy słynnej ul. Bohaterów Monte Casino w Sopocie. Położony w atrakcyjnej lokalizacji, w sąsiedztwie galerii handlowych i licznych punktów usługowych jest idealnym miejscem zarówno na wypoczynek, jak i zorganizowanie konferencji bądź biznesowego szkolenia.

Hotel dysponuje 70 klimatyzowanymi pokojami, stylową restauracją oraz dwiema profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi.

Sale konferencyjne - Hotel Mohlo

We wnętrzach nowoczesnego hotelu znajdują się dwie klimatyzowane sale konferencyjne, których profesjonalny sprzęt audiowizualny pozwala na zorganizowanie konferencji i biznesowych spotkań na najwyższym poziomie. Sale swoim wyposażeniem obejmują ekrany wysuwane z sufitu, projektory multimedialne, mikrofony bezprzewodowe oraz flipcharty.

Do dyspozycji zainteresowanych dostępna jest kompleksowa obsługa cateringowa oraz możliwość zorganizowania przerwy kawowej.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
brak zdjęcia Sala Konferencyjna 80 47 60

Pokoje - Hotel Mohlo

Hotel w swojej ofercie posiada 70 klimatyzowanych pokoi wyposażonych w wygodne łóżka, meble wysokiej jakości oraz prywatną łazienkę. Do dyspozycji Gości dostępny jest również telewizor, bezprzewodowy internet, sejf i minibar.

Obiekt dysponuje również specjalnym pokojem stworzonym dla osób niepełnosprawnych.
Usługi dodatkowe
W hotelu znajduje się stylowy lokal restauracyjny, podziemny parking oraz bezprzewodowy Internet dostępny na terenie całego obiektu.
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij