61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Zespół Pałacowo Parkowy | Runowo Krajeńskie | Konferencje

Typ obiektu: pałac
Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Zespół pałacowo-parkowy w Runowie Krajeńskim to jeden z najpiękniejszych zabytków romantycznej architektury renesansowej. Kunsztownie odrestaurowany i luksusowo wyposażony kompleks hotelowo - restauracyjny, wraz z malowniczym 18 ha parkiem i jeziorem doskonale oddają klimat atmosfery pałacu z minionych wieków. Niepowtarzalne, luksusowe apartamenty, stylowo urządzone pokoje, wnętrza z zabytkowymi kominkami zapraszają do pobytu i organizowania bankietów, konferencji, koktajli, imprez plenerowych, galowych otwarć i prezentacji.

Drzewostan parku jest dobrze zachowany. W pobliżu ruin pałacu rośnie szereg ciekawych i cennych gatunków drzew. Drzewa parkowe zgrupowane są w swobodnych skupiskach o charakterze krajobrazowym oraz w alejach. Do najstarszych drzew wyjątkowo okazałych o walorach pomnikowych należą dwa dęby szypułkowe rosnące przy zachodniej granicy parku klon sztrzępolistny - jedyny okaz w Polsce oraz piękny okaz platanu rosnącego w grupie drzew na trawniku, za północną elewacją pałacu.

Otoczenie zachęca do spacerów i wypoczynku.

Obfitujące w zwierzynę łowną sąsiadujące lasy, są wymarzonymi terenami łowieckimi A PANUJĄCY MIKROKLIMAT działa leczniczo na osoby ze schorzeniami dróg oddechowych.

Sale konferencyjne - Zespół Pałacowo Parkowy

Sala konferencyjna wyposażona w łącze internetowe, nowoczesny sprzęt techniczny i audiowizualny, przystosowane do organizowania wszelkiego rodzaju konferencji, seminariów, szkoleń, promocji i spotkań biznesowych. Stylowe wnętrza, niepowtarzalność miejsca, podnoszą prestiż przeprowadzanych spotkań partnerów krajowych i zagranicznych.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
brak zdjęcia Sala Kryształowa 120 60 90
brak zdjęcia Sala Kolumnowa 50 35 40

Sale bankietowe - Zespół Pałacowo Parkowy

Oferujemy Państwu prawie 1500 metrów kwadratowych łącznej powierzchni oraz 18 ha zabytkowego parku wraz z całą jego infrastrukturą. Nasze sale konferencyjne zostały zaprojektowane z myślą o kameralnych spotkaniach biznesowych, dużych konferencjach, bankietach i weselach. Wszystkie posiadają naturalne światło dzienne.
Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
brak zdjęcia Sala Restauracyjna 160 130 250
brak zdjęcia Sala Kryształowa 90 60 200
brak zdjęcia Sala Kolumnowa 60 40 130

Pokoje - Zespół Pałacowo Parkowy

Zespół pałacowo-parkowy oferuje miejsca:
- w dwóch apartamentach z kominkami,
- w czternastu pokojach 2-osobowych stylowo umeblowanych z łazienkami w pięknych marmurowych i granitowych, francuskich kaflach
- dworek ogrodnika
Usługi dodatkowe
Ogrom powierzchni naszego kompleksu, jego bogata infrastruktura oraz profesjonalna i doświadczona obsługa Pałacu są w stanie zrealizować każdy Państwa pomysł oraz dać wiele z siebie, aby potrzeby każdego z Was zostały w pełni zaspokojone. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wyimaginowane pomysły i potrzeby naszych wymagających gości.
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Zespół Pałacowo Parkowy | Runowo Krajeńskie
Typ obiektu: pałac
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
120

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
250

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
250

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
60

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij