61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
 

Lipowy Gościniec | Otwock Wielki

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Zamkowa 1d, Otwock Wielki
05-480 Otwock Wielki
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Lipowy Gościniec to niezwykły kompleks restauracyjno-konferencyjny zlokalizowany w Otwocku Wielkim niedaleko Warszawy. Obiekt posiada własne zaplecze hotelowe mogące pomieścić 32 gości.

Położenie kompleksu w bliskim sąsiedztwie stolicy, a jednocześnie w zacisznym i spokojnym miejscu sprawia, iż jest to idealna lokalizacja dla obiektu szkoleniowo-konferencyjnego przeznaczonego do organizacji konferencji, spotkań biznesowych, imprez integracyjnych, jak również biesiad i obiadów rodzinnych. Staropolska kuchnia, stoły uginające się od ludowych potraw oraz otoczenie wiekowych drzew tworzą razem wspaniałą atmosferę, której zaznać można jedynie w Lipowym Gościńcu.

Sale konferencyjne - Lipowy Gościniec

Restauracja pomieści 150 gości, a przysmaki kuchni polskiej i kresowej będą pieścić Państwa podniebienia. W „Lipowym Gościńcu” zatrzymał się czas i można tu poczuć klimat wiejskiej chaty, skosztować dań przygotowanych według przepisów naszych prababek. Na naszych suto zastawionych stołach każdy znajdzie coś dla siebie. Do Państwa dyspozycji menu wypełnione przaśnym jadłem i napitkami ze stron świata wszelakich. Tu do niedzielnego obiadu muzyka na żywo przygrywać Wam będzie, a wszelakie święta i uroczystości hulankami hucznymi uczcimy. Serdecznie zapraszamy w kulinarną podróż do staropolskich smaków.


BIZNES - WIĘCOWINY - uczestnikom szkoleń i konferencji Lipowy Gościniec proponuje salę multimedialną. Wewnątrz derwniano–ceglanego klimatu znajdą Państwo profesjonalny i nowoczesny sprzęt konferencyjny. Posiadamy również na terenie całego obiektu bezprzewodowy dostęp do internetu. W przerwach konferencji na gości czeka doskonały catering, a po pracowitym dniu, zapraszamy na bankiety i biesiady.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Konferencyjna 1 Sala Konferencyjna 1 100 60 60
brak zdjęcia Sala Konferencyjna 2 250 150 150

Pokoje - Lipowy Gościniec

Kiedy Lipowy Gościniec zaprasza do wnętrza, czyni to nie tylko z gościnności ale też i z dumy, wyjątkowo urządzonych wnętrz. Każdy z naszych pokoi i apartamentów ma nie powtarzalny wystrój i nastrój. Dominują staropolskie motywy a wszystko łączy kresowy klimat: drewniane stropy, podłogi z desek i ściany jak w starym majątku. Za oknem widać starą polską wieś, otoczoną prastarymi lipami. Całość Gościńca tworzy rodzinny krąg wewnątrz, którego toczy się życie towarzyskie – czasami przenosi się ono do polskiej jadalni, czasem biesiadnej sali, innym razem pod strzechę grila, na świeżym powietrzu.

Usługi dodatkowe

Szkolenie somelierskie połączone z degustacją win- szkolenie przeprowadzane przez profesjonalnych somelierów.

Nauka tańców polskich- wytrawni instruktorzy przeprowadzą pokaz oraz naukę tradycyjnych polskich tańców: kujawiaka, mazura, oberka, poloneza itp.

Szkółka kulinarna- od okiem naszego szefa kuchni zabierzemy Państwa w podróż do tajemnic Kuchni Polskiej oraz kuchni całego świata.

Inscenizacje szermierki- podczas biesiad staropolskich mogą Państwo delektować się widokiem szlachty polskiej popisującej się kunsztem władania białą bronią.

Kuligi, pieczenie prosiaka w akompaniamencie akordeonu i polskich pieśni biesiadnych.

Spływy kajakowe malownicza rzeka Świder.

Animatorki zabaw dla dzieci

itp.

Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Ocena*:

Lipowy Gościniec | Otwock Wielki

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Zamkowa 1d, Otwock Wielki
05-480 Otwock Wielki
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Obiekt w liczbach

Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
250

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
250

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
32

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia

Lokalizacja

Odległosc od lotniska: 30 km  Odległosc od PKP: 5 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij