61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Hotel Colosseum & SPA | Olecko | Konferencje

Typ obiektu: hotel ***

Adres:
Gołdapska 12
19-400 Olecko
warmińsko-mazurskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Hotel Colosseum położony jest w północno-wschodnim rejonie polski. Gościom oferujemy świetne wyposażenie (tv-sat, internet) i komfortowe pokoje. Klasyczne wnętrza tworzą niepowtarzalną atmosferę. Nasz hotel znajduje się w pięknym parku, pośród wielu obiektów sportowych - kortów tenisowych, boisk i znakomitego kąpieliska z wypożyczalnią sprzętu wodnego. Każda pora roku odkrywa tutaj swoje wyjątkowe uroki.

Hotel Colosseum & SPA jest to idealne miejsce na szkolenia i konferencje . Atrakcyjność tego miejsca przyciągają turystów z całej Polski. Bogate walory przyrodnicze i turystyczne - słońce, , czyste jeziora i plaże, cudowny mazurski klimat - sprawiają, że mogą Państwo przeżyć niezapomniane chwile.

Naszym Gościom oddajemy do dyspozycji 4 profesjonalne sale konferencyjne : sala niebieska do 70 os , sala Colosseum do 250 os , sala biznes do 150 os oraz sala złota do 300 os . W ten sposób możemy zapewnić komfortowe warunki dla kilku niezależnych meetingów, szkoleń czy konferencji, odbywających się w tym samym czasie. Wszystkie sale konferencyjne wyposażone są w sprzęt audio-wizualny, projektor multimedialny , ekran, nagłośnienie ,mikrofon bezprzewodowy internet bezprzewodowy , tablicę , flipchart

Pobyt w hotelu Colosseum to nie tylko czas spędzany na konferencjach to również możliwość organizacji imprez wieczornych, a także skorzystania z atrakcji wodnych i plenerowych , dzięki którym pobyt na długo zostanie Państwu w pamięci.

Uczestników spotkań konferencyjnych zachęcamy do skorzystania z naszej znakomitej kuchni. Wykwintne menu, indywidualnie przygotowywane pod klienta zaspokoi nawet najbardziej wybredne podniebienia.
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Hotel Colosseum & SPA | Olecko
Typ obiektu: hotel ***
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
---

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
---

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij