61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Zamek Królewski w Niepołomicach | Niepołomice | Konferencje

Typ obiektu: zamek

Adres:
Zamkowa 2
32-005 Niepołomice
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Zamek w Niepołomicach to miejsce niezwykłe. Miejsce w którym mieszkali Królowie, w którym wciąż pobrzmiewa stukot zbroi polskiego oręża, w którym wiatr powtarza renesansową muzykę. Królowie wybrali to miejsce nie bez powodu - nieopodal przebiegał szlak handlowy na Węgry, a prastara i bogata w zwierzynę Puszcza, była ulubionym miejscem polowań najważniejszych ludzi w kraju.

Dzisiaj Zamek to miejsce, w którym tradycja współgra z nowoczesnością. Onegdaj przeznaczony tylko wybranych, dzisiaj gości każdego, kto zechce tu zawitać.

Sale konferencyjne - Zamek Królewski w Niepołomicach

Centrum Konferencyjne w Zamku Królewskim w Niepołomicach składa się z siedmiu sal, które dzięki swojemu wyposażeniu, zróżnicowanemu charakterowi i wielkości, pozwalają na organizację wszelkiego rodzaju kongresów, spotkań i wykładów.

Główna Sala Konferencyjna w Zamku Królewskim w Niepołomicach może pomieścić 260 osób. Ta klimatyzowana sala jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Na dwóch ekranach, rozstawionych na początku i w środku sali, można wyświetlać zarówno prezentacje multimedialne, strony internetowe, filmy nagrane na płytach DVD czy kasetach VHS oraz przedmioty prezentowane przy pomocy wizualizera. Centrum wyposażone jest także w klasyczny sprzęt prezentacyjny taki jak rzutnik folii czy urządzenie do wyświetlania slajdów. Prezentację można kierować z każdego miejsca w sali, przy pomocy specjalnego urządzenia połączonego z centralnym komputerem przy pomocy technologii Bluetooth. Sala wyposażona jest także w bezprzewodowy tablet i tablicę, która umożliwia wyświetlanie na ekranach tego, co jest na niej pisane.

Przy Sali znajduje się kabina do tłumaczeń symultanicznych, które są transmitowane do bezprzewodowych zestawów słuchawkowych.Urządzenia techniczne zainstalowane w Centrum Konferencyjnym, pozwalają na bezpośrednią transmisję audiowizualną do innych sal mieszczących się w Zamku Królewskim, między innymi do reprezentacyjnej Sali Akustycznej. Dodatkowo każdy uczestnik konferencji może na bieżąco śledzić jej przebieg w telewizorze zainstalowanym w swoim pokoju hotelowym.

Każdy wykład lub prezentacja może być na żywo transmitowana na cały świat za pośrednictwem Internetu. Oczywiście działa to w oba kierunki - w Sali Konferencyjnej można uczestniczyć w wykładzie transmitowanym przez Internet. Przebieg konferencji może zostać nagrany na płytę DVD lub kasetę VHS.


Pozostałe sale naszego Centrum

Oprócz największej Sali Konferencyjnej, nasze Centrum składa się także z dwóch innych sal i czterech komnat. Sala Akustyczna to najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie w Zamku Królewskim. To tu od czasów królewskich odbywają się koncerty i spotkania, w których może uczestniczyć nawet 200 gości. Nieco mniejsza sala, zwana Malarzówką, mogąca pomieścić 120 osób znajduje się na pierwszym piętrze Zamku. Obie te sale posiadają stałe, bezpośrednie połączenie audiowizualne z główną Salą Konferencyjną, dzięki czemu w spotkaniach uczestniczyć może jednocześnie kilkaset osób. Pozostałe, mniejsze komnaty, są wręcz idealne do przeprowadzania mniejszych spotkań, narad i prezentacji. Sześciusetletnie, historyczne wnętrza zapewniają doskonałą atmosferę do rozmów o przyszłości.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Konferencyjna Sala Konferencyjna 264 --- ---
brak zdjęcia Komnata Akustyczna 250 110 180
brak zdjęcia Komnata Rycerska 150 80 100
brak zdjęcia Komnata Skarbiec 100 90 60
brak zdjęcia Komnata Jagiellońska 50 40 30

Sale bankietowe - Zamek Królewski w Niepołomicach

Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
brak zdjęcia Komnata Akustyczna 100 110 250
brak zdjęcia Komnata Rycerska 90 120 150
brak zdjęcia Komnata Skarbiec 80 100 120
brak zdjęcia Zabytkowe Piwnice 200 150 260

Pokoje - Zamek Królewski w Niepołomicach

Nasz hotel to jedyny w  Polsce Hotel znajdujący się w Zamku Królewskim. Na drugim piętrze Zamku, na którym znajdują się pokoje hotelowe, można dostać się wygodną windą. Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizor LCD, na którym oprócz kanałów  telewizyjnych, uczestnicy konferencji organizowanych w Centrum Konferencyjnym mogą śledzić ich przebieg. Regulowana klimatyzacja zainstalowana w każdym pokoju oraz dobrze zaopatrzone minibary, zapewnią Gościom najwyższy komfort pobytu. Każdy pokój posiada telefon i łącze internetowe, a rozstawione kioski infomatowe pozwalają zachować stałą łączność ze światem. Robione na specjalne zamówienie meble, w które wyposażone są pokoje Hotelu Zamek Królewski, zapewniają naszym Gościom maksymalny komfort pobytu.

Hotel dysponuje 24 pokojami w następującej strukturze:
• 2 pokoje jednoosobowe,
• 12 pokoi dwuosobowych,
• 6 pokoi trzyosobowych,
• 2 apartamenty dwuosobowe,
• 2 apartamenty 3 osobowe.

Dysponujemy też siedmioma dostawkami. Łącznie możemy pomieścić 65 osób w iście  Królewskim Stylu.
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Zamek Królewski w Niepołomicach | Niepołomice
Typ obiektu: zamek

Adres:
Zamkowa 2
32-005 Niepołomice
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
264

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
260

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
264

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
64

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 24 km  Odległosc od PKP: 20 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij