61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty konferencyjne w Sochaczew

Sochaczew to miasto w centralnej części Polski, w województwie mazowieckim, nad rzeką Bzurą i Utratą; jest przy tym jednym z najstarszych miast mazowieckich. To prężnie się rozwijające miasto powiatowe, którego jedna z zalet jest bliskie położenie względem Warszawy. W mieście znajdują się także obiekty konferencyjne i hotele szkoleniowe, z których chętnie korzystają goście biznesowi. Organizują oni w Sochaczewie różnego typu szkolenia, konferencje, seminaria, a także firmowe wyjazdy integracyjne.
Znalezione obiekty: 11
Obiekty na mapie

Brak obiektów konferencyjnych w podanej lokalizacji.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Sochaczew

Hotel Czarny Staw zobacz prezentację
Miasto: Łódź
Liczba uczestników: 420
Liczba miejsc noclegowych: 240
Kompleks Czarny Staw obejmuje hotel, restaurację, altanę grillową, zaplecze konferencyjne i 4 hektary terenów zielonych.
Folwark Restauracja & Hotel zobacz prezentację
Miasto: Zgierz
Liczba uczestników: 170
Liczba miejsc noclegowych: 52
Folwark pod Łodzią w swoich odrestaurowanych wnętrzach skrywa eleganckie sale, które mogą pełnić funkcje zarówno konferencyjne i bankietowe.
mHotel *** zobacz prezentację
Miasto: Łódź
Liczba uczestników: 320
Liczba miejsc noclegowych: 76
Zlokalizowany w bliskiej odległości od transportowego kręgosłupa Polski, autostrad A1 i A2, mHotel *** to doskonały ...
Stacja Nowa Gdynia Business & Wellness Resort zobacz prezentację
Miasto: Łódź
Liczba uczestników: 150
Liczba miejsc noclegowych: 41
Stacja Nowa Gdynia Business & Wellness Resort to doskonały obiekt konferencyjny, położony na granicy Zgierza i Łodzi. ...
Vienna House Andel's Lodz**** zobacz prezentację
Liczba uczestników: 804
Liczba miejsc noclegowych: 554
Położony w samym centrum Łodzi, prestiżowy obiekt konferencyjny Vienna House Andel's Lodz**** łączy zabytkową ...
Hotel Tobaco*** zobacz prezentację
Miasto: Łódź
Liczba uczestników: 130
Liczba miejsc noclegowych: 180
Oryginalny i designerski obiekt konferencyjny położony w samym centrum Łodzi. Swoim klientom biznesowym oferuje aż ...
DoubleTree by Hilton Łódź zobacz prezentację
Liczba uczestników: 1020
Liczba miejsc noclegowych: 400
Czterogwiazdkowy DoubleTree by Hilton Łódź to nowoczesny i w pełni profesjonalny obiekt konferencyjny, który idealnie ...
Centrum Biznesowe Synergia zobacz prezentację
Liczba uczestników: 201
Liczba miejsc noclegowych: ---
Dogodnie położony w Łodzi, w ścisłym centrum, między dwoma arteriami komunikacyjnymi, obiekt konferencyjny Centrum ...
Boutique Hotel's III zobacz prezentację
Miasto: Łódź
Liczba uczestników: 150
Liczba miejsc noclegowych: 120
Boutique Hotel's III to obiekt położony w samym centrum Łodzi. W 1 z 5 sal konferencyjnych można zorganizować spotkanie dla 150 osób.
Arche Residence Łódź zobacz prezentację
Miasto: Łódź
Liczba uczestników: 140
Liczba miejsc noclegowych: 100
Arche Residence Łódź to bardzo nowoczesny apartamentowiec, który łączy w sobie funkcje mieszkaniowe, wypoczynkowe i ...

Pozostałe sale konferencyjne:

Arkadia Dom Bankietowy zobacz prezentację
Miasto: Sochaczew
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---

W Sochaczewie mamy duży wybór jeśli chodzi o sale szkoleniowe i pomieszczenia szkoleniowe, w których można zorganizować doskonałe szkolenie, konferencję, sympozjum czy seminarium. Możemy w nich również zorganizować świetne bankiety firmowe czy firmowe wyjazdy integracyjne. Wybierając salę konferencyjną czy salę szkoleniową możemy się kierować różnymi przesłankami. Warto z pewnością sprawdzić jakie jest wyposażenie w danym obiekcie konferencyjnym czy hotelu szkoleniowym. Większość obiektów konferencyjnych w Sochaczewie posiada nowoczesny, profesjonalny sprzęt multimedialny, który pozwala na wyświetlanie różnorodnych prezentacji, raportów i materiałów wideo, które często są częścią składową konferencji, szkoleń czy sympozjów. Są to zarówno nowoczesne projektory, telewizory, rzutniki, a także inny sprzęt multimedialny. Do tego ważną sprawą jest właściwe nagłośnienie, które pozwoli uczestnikom danego szkolenia czy konferencji cieszyć się dobrym dźwiękiem i w pełni korzystać z danego wydarzenia biznesowego. Inną istotną kwestią jest to czy dany obiekt szkoleniowy czy sala konferencyjna ma również sprawnie działającą klimatyzację i wentylację. Jest to ważne zwłaszcza w przypadku, gdy organizujemy nasze wydarzenie biznesowe w miesiącach letnich, takich jak czerwiec, lipiec czy sierpień. W przypadku naprawdę wysokich temperatur, jakie w tych miesiącach są częstym zjawiskiem, klimatyzacja wydaje się obowiązkowym elementem wyposażenia sali szkoleniowej czy sali konferencyjnej. Zdarza się również, że po zakończeniu naszego wydarzenia biznesowego, takiego jak szkolenie, konferencja czy bankiet konieczne jest przenocowanie w danym obiekcie konferencyjnym czy hotelu szkoleniowym. W takim wypadku przeważnie nie ma z tym żadnego problemu. Większość obiektów konferencyjnych w Sochaczewie oferuje bowiem komfortowy nocleg, który pozwoli zregenerować siły i wypocząć po intensywnym szkoleniu czy konferencji. Dodatkowo niektóre obiekty konferencyjne udostępniają swoim gościom biznesowym takie atrakcje jak sala fitness czy basen, co jest dodatkowym plusem dla uczestników szkolenia czy konferencji.

Wyszukaj na skróty
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij