61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty konferencyjne w Jasło

Jasło to stosunkowo dobrze znane miasto w południowo-wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim, siedziba powiatu jasielskiego, położone w obrębie Dołów Jasielsko-Sanockich. Jest bardzo malowniczo położone - znajduje się ono na wysokości od 225 do 380 m n.p.m. na przecięciu rzek Wisłoki, Ropy oraz Jasiołki. To wszystko sprawia, że można zorganizować tutaj doskonałe spotkanie biznesowe czy inne wydarzenie biznesowe, które potrzebuje do swoich celów sali szkoleniowej czy profesjonalnej sali konferencyjnej.
Znalezione obiekty: 12
Obiekty na mapie

Brak obiektów konferencyjnych w podanej lokalizacji.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Jasło

Uzdrowisko Wysowa S.A zobacz prezentację
Liczba uczestników: 150
Liczba miejsc noclegowych: 190
Uzdrowisko Wysowa S.A to nie tylko miejsce z doskonałą bazą noclegową i świetnymi zabiegami leczniczymi, ale także ...
Hotel Zimowit*** zobacz prezentację
Liczba uczestników: 300
Liczba miejsc noclegowych: 150
Doskonałe miejsce na zorganizowanie szkolenia, konferencji czy kongresu. Przestronne i nowoczesne sale pozwalają ...
Grand Hotel Boutique**** zobacz prezentację
Liczba uczestników: 200
Liczba miejsc noclegowych: 80
Grand Hotel Boutique położony w centrum Rzeszowa to piękny nowoczesny obiekt oferujący najwyższy standard usług ...
B&B Hotel Rzeszów Centrum zobacz prezentację
Liczba uczestników: 200
Liczba miejsc noclegowych: 124
B&B Hotel Rzeszów to miejsce dla fanów wysokiego komfortu, designu i nowoczesnych rozwiązań - odpowiednie dla klientów ...
Lemon Resort Spa zobacz prezentację
Liczba uczestników: 90
Liczba miejsc noclegowych: 90
Lemon Resort Spa to miejsce zarówno na imprezę integracyjną, jak i konferencję na najwyższym poziomie z widokiem na góry i jezioro.
RETYRADA REZYDENCJA LUBOMIRSKICH zobacz prezentację
Miasto: Rzeszów
Liczba uczestników: 92
Liczba miejsc noclegowych: ---
Retyrada pod Rzeszowem to nietypowe miejsce na organizację konferencji, prezentacji i pikniku firmowego. Dysponuje ogrodem z wieloma atrakcjami.
Limanova Hotel zobacz prezentację
Liczba uczestników: 150
Liczba miejsc noclegowych: ---
Limanova Hotel sprawdzi się podczas konferencji w górach połączonej z wypoczynkiem i integracją. Funkcjonalne sale i nowoczesne rozwiązania.
Kopalnia Soli Bochnia zobacz prezentację
Liczba uczestników: 540
Liczba miejsc noclegowych: ---
Kopalnia oddalona jest 40 km od Krakowa i oferuje wyjątkowe, historyczne wnętrza na organizację nietuzinkowych i niezapomnianych wydarzeń.
Pieniny Grand Szczawnica zobacz prezentację
Miasto: Szczawnica
Liczba uczestników: 250
Liczba miejsc noclegowych: 238
Nowy hotel w Szczawnicy posiada nowoczesne zaplecze biznesowe i komfortowe noclegi z widokiem na góry.
Dworek Gościnny zobacz prezentację
Liczba uczestników: 362
Liczba miejsc noclegowych: ---
Dworek Gościnny jest eleganckim i zarazem nowoczesnym obiektem konferencyjnym, położonym w samym sercu urokliwej ...

Pozostałe sale konferencyjne:

Hotel Małopolska*** zobacz prezentację
Miasto: Jasło
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Perła Jasło i Restauracja "U Schabińskiej" zobacz prezentację
Miasto: Jasło
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---

Zabierając się za proces poszukiwania sal konferencyjnych możemy stwierdzić, że w Jaśle mamy różnorodne sale konferencyjne i pomieszczenia szkoleniowe, znajdujące się w zróżnicowanych obiektach szkoleniowych i konferencyjnych i są to zarówno większe obiekty konferencyjne, jak i mniejsze obiekty szkoleniowe. Wszystkie z nich jednak idealnie nadają się na zorganizowanie wydarzeń biznesowych takich jak szkolenie, konferencja seminarium czy sympozjum. Często niektóre z nich perfekcyjnie służą jako miejsce organizacji wszelkiego rodzaju firmowych imprez integracyjnych, a w czasie takich wydarzeń często też mają miejsce szkolenia wewnątrzfirmowe, które również wymagają odpowiednich pomieszczeń takich jak sale konferencyjne i sale szkoleniowe. Warto przy tym zwrócić uwagę nie tylko na samą renomę danego obiektu, ale także na konkretne wyposażenie danego ośrodka konferencyjnego czy hotelu szkoleniowego – czy jest na wyposażeniu nowoczesny sprzęt multimedialny, taki jak projektor, rzutnik, a przynajmniej duży telewizor, na którym będzie można wyświetlać szkoleniowe prezentacje i inne materiały edukacyjne, takie jak pokazy, wykłady i prezentacje Powerpoint. Należy również sprawdzić kwestie nagłośnienia i odpowiedniego rozprzestrzeniania dźwięku, tak aby każdy uczestnik danego wydarzenia biznesowego, szkolenia czy konferencji mógł cieszyć się doskonałym dźwiękiem i w pełni uczestniczyć w danym szkoleniu czy konferencji. Do tego jeszcze klimatyzacja – kolejne ważne zagadnienie. Zwłaszcza w ciepłe dni jest to kwestia, od której zależy dobre samopoczucie uczestników naszego szkolenia czy konferencji. Do tego dochodzi jeszcze kwestia usług noclegowych – zdarza się, że uczestnicy naszego szkolenia czy seminarium chcą pozostać w danym obiekcie konferencyjnym i zregenerować swoje siły oraz odpocząć. Jednak większość obiektów konferencyjnych w Jaśle oraz okolicy oferuje znakomite warunki noclegowe, pozwalające na wypoczynek i regenerację sił. Na dodatek obiekty konferencyjne w Jaśle oferują także atrakcje fitness i wodne takie jak basen, tak że uczestnicy konferencji czy szkolenia mogą się w pełni zrelaksować po ciężkim dniu wykładów czy szkolenia.

Wyszukaj na skróty
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij