61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Centrum Konferencyjne Business Center 1 | Katowice | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Uniwersytecka 13
40-007 Katowice
śląskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

W samym centrum Katowic, niedaleko Dworca Głównego PKP, znajduje się Centrum Konferencyjne Business Center 1. To właśnie doskonała lokalizacja jest jednym z największych atutów obiektu, która pozwala na łatwe i szybkie dotarcie do najważniejszych instytucji i atrakcji miasta.

Centrum w swojej ofercie posiada sale konferencyjne oraz salę komputerową, a także pomieszczenia biurowe. Klimatyzowane i wyposażone w sprzęt multimedialny wnętrza idealnie nadają się na zorganizowanie szkoleń, prezentacji lub rekrutacyjnych spotkań. Do dyspozycji zainteresowanych dostępne są również laptopy, które posiadają dostęp do Internetu WiFi.

W odległości 5 minutowego spaceru znajdują się hotele Monopol 5* oraz Diament 3*. To idealna opcja dla osób planujących dłuższy pobyt w mieście.

Sale konferencyjne - Centrum Konferencyjne Business Center 1

Centrum Konferencyjne Business Center 1 dysponuje dwoma salami konferencyjnymi, salą komputerową oraz pomieszczeniami biurowymi.

Sala szkoleniowa "Zielona" to miejsce powstałe z myślą o spotkaniach dla max. 20 osób. Klimatyzowane pomieszczenie o powierzchni 40m2 wyposażone jest w projektor multimedialny, ekran, laptop z oprogramowaniem oraz ustawione w podkowę stoły.

Sala szkoleniowa "Wrzosowa" idealnie nadaje się na kameralne spotkanie w gronie 10 osób. Pokój o powierzchni 30 m2 dysponuje projektorem multimedialnym, ekranem i laptopem z oprogramowaniem.

Sala szkoleniowa "Czerwona" jest przestronnym wnętrzem, które dysponuje multimedialnym sprzętem wysokiej jakości oraz może pomieścić do 40 osób.

Pracownia komputerowa wyposażona jest w 15 stanowisk komputerowych PC z monitorami LCD i najnowszym oprogramowaniem. Sala o powierzchni 30 m2 wyposażona jest w profesjonalny sprzęt niezbędny do pracy.

Centrum konferencyjne dysponuje również dwoma pomieszczeniami biurowymi A i B. Pierwsze o powierzchni 20 m2 oprócz wygodnych i stylowych mebli posiada dostęp do Internetu, czterech stacjonarnych komputerów oraz sieciowego urządzenia wielofunkcyjnego. Drugie z kolei, oprócz mniejszego metrażu (15m2) posiada takie samo wyposażenie.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala szkoleniowa "Czerwona" Sala szkoleniowa "Czerwona" 40 30 24
Sala szkoleniowa "Zielona" Sala szkoleniowa "Zielona" --- 18 ---
Sala szkoleniowa "Wrzosowa" Sala szkoleniowa "Wrzosowa" 20 10 18
Sala Komputerowa Sala Komputerowa --- 15 ---
brak zdjęcia Pomieszczenie biurowe A 6 6 6
brak zdjęcia Pomieszczenie biurowe B 4 4 4
Usługi dodatkowe
Centrum Konferencyjne Business Center 1 dodatkowo świadczy usługi cateringowe.

Oprócz przerw kawowych i serwisów kanapkowych, zarówno na miejscu, jak i w sąsiadującej obok restauracji można skosztować smacznych i pożywnych obiadów.
Komentarze
Idealnie zlokalizowany obiekt konferencyjny, który znajduje się bardzo blisko dworca oraz kilku hoteli. Jako firma z branży IT poszukiwaliśmy miejsca z salą komputerową, gdzie każdy z uczestników będzie miał indywidualny dostęp do PC. Obsługa przygotowała pomieszczenie według naszych wskazówek, więc przeprowadzenie testów nowej platformy handlowej przebiegło bardzo sprawnie. Polecamy ten obiekt!

12/2017

" Jak Konferencja to tylko w Centrum Konferencyjne Business Center 1. To właśnie doskonała lokalizacja jest jednym z największych atutów obiektu, która pozwala na łatwe i szybkie dotarcie do najważniejszych instytucji i atrakcji miasta. Centrum w swojej ofercie posiada sale konferencyjne oraz salę komputerową, a także pomieszczenia biurowe. Klimatyzowane i wyposażone w sprzęt multimedialny wnętrza idealnie nadają się na zorganizowanie szkoleń, prezentacji lub rekrutacyjnych spotkań. Do dyspozycji zainteresowanych dostępne są również laptopy, które posiadają dostęp do Internetu WiFi. Do wyboru kilka sal konferencyjnych w zależnośći od Zainteresowania i liczby miejsc "

01/2019

Do Centrum Konferencyjnego Business Center 1 w Katowicach trafiłam na szkolenie. Wszystko przebiegło sprawnie i było dobrze zorganizowane. Do obiektu dotarłam bez problemu, z Dworca PKP miałam blisko. Sala wyposażona w dobry sprzęt i komfortowa. W przerwie pyszna kawka i słodki poczęstunek. Polecam.

01/2020

Dodaj komentarz
Ocena*:
Centrum Konferencyjne Business Center 1 | Katowice
Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Uniwersytecka 13
40-007 Katowice
śląskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
40

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
40

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
Lokalizacja
Odległosc od lotniska:   Odległosc od PKP: 200 m

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij