Meetings Week Poland 2020

Meetings Week Poland 2020

Oto nadchodzi - 8. edycja wielkiego wydarzenia dla polskiego sektora spotkań, czyli Meetings Week Poland 2020! Będą to 3 dni spędzone z inspirującymi i - przede wszystkim - doświadczonymi praktykami branży eventowej. Coroczne wydarzenie również w wydaniu 2020 pozwoli na zapoznanie się ze świeżymi tajnikami realizacji kongresów, konferencji i imprez na dużą skalę. 

Przewidziany program obejmuje otwarte dyskusje na temat dobrych praktyk przemysłu, konferencje prognozujące przyszłość turystyki biznesowej, prezentacje obrazujące jej wpływ na gospodarkę i wiele, wiele zagadnień z zakresu praktycznych schematów działania w branży - zarówno dla doświadczonych już wilków, jak i świeżo upieczonych studentów. 


A to nie wszystko! Co więcej? Temat "zero waste", bezpieczeństwo w czasie realizacji eventów, dedykowane spotkanie z sekcją Poland Convention Bureau POT i gala z finałem konkursu na najlepsze eventowe projekty.

Po raz pierwszy Meetings Week Poland zagości w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Jeżeli nie chcecie, aby ominęło Was to niezwykłe wydarzenie, zapamiętajcie datę: 22-24 kwietnia 2020!