Kongres Hotel Management 2024

Kongres Hotel Management 2024

Już 15 kwietnia 2024 roku, DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Centre stanie się areną dla jednego z najważniejszych wydarzeń w branży hotelarskiej - Kongresu Hotel Management. To spotkanie, które łączy w sobie wiedzę merytoryczną, profesjonalizm oraz innowacje. 

Kongres Hotel Management to nie tylko platforma do wymiany doświadczeń i prezentacji najnowszych trendów, ale przede wszystkim miejsce, gdzie branżowi liderzy spotykają się, aby wspólnie dyskutować nad wyzwaniami i szukać skutecznych rozwiązań.

Uczestnicy tegorocznej edycji będą mieli okazję wysłuchać prezentacji na najbardziej aktualne i istotne tematy, prowadzonych przez cenionych ekspertów z branży takich jak m.in.:

  • Katarzyna Romanowska - Partner, Director of Hotel Operations, Hotel Professionals Management Group
  • Maciej Knyrek - General manager Mercure Szczyrk Resort
  • Elżbieta Lendo  - Prezes zarządu Hotel Willa Port w Ostródzie, Termy Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim, Prezes Polskie Hotele Niezależne
  • Wiktor Wróbel - Prezes zarządu spółki Nosalowy Dwór odpowiadającej za zarządzanie hotelami i apartamentami pod marką „Nosalowy”
  • Joanna Pender - Dyrektor generalna hotelu Cesarskie Ogrody
  • Piotr Baran - Dyrektor generalny w Belmonte Hotel Krynica-Zdrój

Prelegenci przybliżą uczestnikom najnowsze trendy oraz przedstawią skuteczne strategie zarządzania w sektorze hotelarskim.

Nie zabraknie również angażujących dyskusji, które pozwolą uczestnikom spojrzeć na branżę z różnych perspektyw oraz wymienić się spostrzeżeniami i najlepszymi praktykami.

Głównym prowadzącym Kongresu Hotel Management będzie Dariusz Ogrodnik - manager serwisu SaleBiznesowe.pl

Kongres Hotel Management 2024 zakończy się niezapomnianą imprezą branżową, podczas której uczestnicy będą mieli okazję do dalszej integracji oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych.

Tego nie można przegapić!