XVII Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL 2023

XVII Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL 2023

XVII Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2023  to wydarzenie gromadzące kluczowe postaci branży hotelarskiej, inwestorów, kupców oraz dostawców HoReCa. Tegoroczna edycja odbędzie się 11 grudnia 2023 roku w prestiżowym Hilton Warsaw City. Organizatorzy już teraz obiecują pełen dzień inspirujących dyskusji i niezapomnianych spotkań.

Głównym punktem programu tego wyjątkowego wydarzenia jest konferencja, która skupiać będzie wiodących praktyków i ekspertów z Polski. Przez cały dzień uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w panelach dyskusyjnych, podczas których omawiane będą kluczowe aspekty rynku hotelarskiego. To doskonała okazja do zdobycia wiedzy, wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych.

Business Speed Dating to z kolei niezapomniana okazja, by przeprowadzić indywidualne spotkania z przedstawicielami sieci hotelarskich oraz największych obiektów w Polsce. Dla dostawców HoReCa to szansa na przedstawienie swojej oferty i nawiązanie owocnych współprac.

Sekcja Wystawiennicza, zlokalizowana w foyer, to miejsce, w którym dostawcy HoReCa mogą efektywnie zaprezentować swoje produkty i usługi inwestorom, prezesom spółek oraz właścicielom niezależnych obiektów. To idealna okazja, by przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.

Wieczór zakończy się Uroczystą Kolacją, podczas której zostaną wręczone prestiżowe PROFIT HOTEL AWARDS 2023 oraz nagroda SUPPLIER OF THE YEAR 2023. To wyjątkowy moment, by docenić osiągnięcia i innowacje w branży hotelarskiej oraz wyróżnić najlepszych dostawców.

XVII Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2023 to ważne wydarzenie w kalendarzu wszystkich zainteresowanych rozwojem i networkingiem w branży HoReCa. Nie ma lepszego miejsca, by pozyskać wiedzę, znaleźć partnerów biznesowych oraz świętować osiągnięcia hotelarzy i dostawców. Nie można przegapić tego niepowtarzalnego wydarzenia!