Be My Guest Future Lab

Be My Guest Future Lab

Wydarzenie BE MY GUEST - Future Lab, zaplanowane na 20-21 marca 2024 roku w EC1 Łódź, stanowi epokowe spotkanie zorganizowane przez Stowarzyszenie Hotelmania. To druga edycja unikatowego wydarzenia, które realnie łączy świat uczniów, nauczycieli i biznesu, hoteli, gastronomii, mice i travel, a także lokalnego startu z międzynarodowymi możliwościami.

Podejście BE MY GUEST - FUTURE LAB jest niezwykle innowacyjne, skupiając się w 90% na uczniach (studentach), nauczycielach (edukatorach) oraz młodych profesjonalistach branży hospitality. To pierwsze w Polsce edu-inspiracyjne wydarzenie, które przenika świat edukacji i biznesu, tworząc unikalną platformę do integracji młodych talentów z doświadczonymi przedstawicielami sektora.

Nie tylko uczestnicy związani z edukacją znajdą tu swoje miejsce, ale również przedstawiciele biznesów i organizacji hospitality, dla których istotne są wartości oparte na rozwoju młodych talentów, dzieleniu się wiedzą, tworzeniu szans, budowaniu kultury organizacji oraz procesie oduczania się starego i uczenia się nowego od najmłodszego pokolenia.

BE MY GUEST - FUTURE LAB to wydarzenie, które nie tylko dostarcza wiedzy merytorycznej na najwyższym poziomie, ale także oferuje wysoko jakościową rozrywkę. Uczestnicy będą mieli okazję przebywać w silnie inspirującym towarzystwie, dzieląc się pomysłami i doświadczeniami. Miejsca, w których będą odbywać się prezentacje i warsztaty, zachwycają niezwykłą estetyką, dodając wyjątkowy wymiar temu niepowtarzalnemu wydarzeniu. BE MY GUEST - Future Lab to spotkanie, które przyniesie nie tylko nową wiedzę, ale także niezapomniane doświadczenia i inspiracje dla wszystkich uczestników.