61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Hotel St. Bruno
 

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy PW w Grybowie | Grybów

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
ul. Chłodna 16
33-330 Grybów
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy Politechniki Warszawskiej w Grybowie jest obiektem całorocznym dostępnym również dla osób spoza naszej uczelni.

W naszym Ośrodku mamy 125 miejsc noclegowych.

Cztery pawilony: budynek główny, pawilon A, pawilon B i pawilon C rozłożone są na dużym, obfitującym w zieleń obszarze.

Na terenie Ośrodka jest parking samochodowy, boisko do koszykówki, siatkówki lub tenisa ziemnego; zadaszone miejsce na grilla, miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci i siłownia zewnętrzna dla dorosłych.

Naszym Gościom oferujemy pyszne, domowe posiłki serwowane z naszej kuchni.

Nasz Ośrodek położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu na zboczu góry Matulanki nad rzeką Biała z pięknym widokiem na miasto Grybów oraz okoliczne wzniesienia Beskidu Sądeckiego. Pomimo, iż obiekty Ośrodka zajmują dość spory obszar pokryty zielenią, teren jest w całości ogrodzony, a newralgiczne miejsca monitorowane.

Sale konferencyjne - Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy PW w Grybowie

Duża sala konferencyjna mieści się na kondygnacji przyziemia. Możliwość wyjścia na przerwę na taras. Widok na miasto Grybów i opasające je wzniesienia. Sala słoneczna (możliwość zaciemnienia), wentylowana i klimatyzowana. Możliwość stworzenia dwóch mniejszych sal studyjnych za pomocą mobilnej, składanej ścianki dzielącej dużą salę konferencyjną. Do dyspozycji ekrany (duży lub mały), rzutnik multimedialny, tablice flipchart, nagłośnienie, internet sieciowy.

Mała sala studyjna zlokalizowana na piętrze z wyjściem na balkon. Usytuowana również od strony południowej z pięknymi widokami. Możliwość zaciemnienia i klimatyzowania Sali. Do dyspozycji ekrany (duży lub mały), rzutnik multimedialny , tablice flipchart, internet sieciowy.

Mamy jeszcze małą salkę 4,30x4,40x2,70m wykorzystywaną jako salkę komputerową. Nie jest to co prawda sala konferencyjna, ale może być wykorzystywana do zajęć w małych grupach. Jest ona przyległa do dużej Sali konferencyjnej.

Sala 1 – powierzchnia 104m2, liczba miejsc 100 – 130 w zależności od ustawienia
Sala 2 – powierzchnia 28,60 m2, liczba miejsc 16 – 25 w zależności od ustawienia
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala 1 Sala 1 130 --- 100
Sala 2 Sala 2 25 --- 16

Sale bankietowe - Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy PW w Grybowie

Organizujemy turnusy wczasowe, kolonie, zimowiska, „zielone szkoły”, krótkie pobyty indywidualne, konferencje i szkolenia, imprezy plenerowe, a także bankiety. Zapraszamy przez cały rok zapewniając miłą obsługę i smaczną kuchnię. Pary Młode z przyjemnością decydują się na organizację wesel oraz chrzcin.
Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Sala bankietowa 200 --- 130

Pokoje - Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy PW w Grybowie

W czterech budynkach na terenie naszego Ośrodka mamy 40 pokoi (około 125miejsc noclegowych). Wszystkie pokoje mają łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, naczynia, czajniki elektryczne, telewizory i internet sieciowy. W budynku głównym możliwość skorzystania z Internetu bezprzewodowo.

Dostępne pokoje 1, 2, 3, 4-osobowe w budynku głównym i trzech pawilonach, oraz apartamenty w budynku głównym. Piękne widoki na miasto Grybów w dolinie i opasające je pasma Beskidu Sądeckiego.

Usługi dodatkowe

W budynku możliwość gry w tenisa stołowego lub możliwość skorzystania z sauny lub masaży. Oprócz tego organizujemy bankiety, ogniska, grillowanie itp. W wolnej chwili możliwość odwiedzenia skansenu pszczelarstwa „Sądecki Bartnik”(nabyć wyroby pszczelarskie), lokalnego browaru (zakupy i degustacja), dla miłośników aktywnego spędzania czasu – szlaki turystyczne rowerowe i piesze, dla miłośników sztuki - szlaki architektury drewnianej i nie tylko; dla narciarzy-najbliższe wyciągi w odległości 6km, 10km, 17 km oraz trasy biegowe w odległości 6 km. Dla miłośników wody kryty basen w odległości 5 km, latem jezioro zaporowe na rzece Ropa w odległości 14 km (widoki wykorzystane w filmie „Ogniem i mieczem”). W promieniu 30 km od naszego Ośrodka jest tyle ciekawych i pięknych miejsc, że nie sposób je opisać, to po porostu trzeba zobaczyć.

Organizujemy turnusy wczasowe, kolonie, zimowiska, „zielone szkoły”, krótkie pobyty indywidualne, konferencje i szkolenia, imprezy plenerowe, okolicznościowe, bankiety. Zapraszamy przez cały rok zapewniając miłą obsługę i smaczną kuchnię.

Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Ocena*:

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy PW w Grybowie | Grybów

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
ul. Chłodna 16
33-330 Grybów
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Obiekt w liczbach

Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
130

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
200

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
200

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia

Lokalizacja

Odległosc od lotniska:   Odległosc od PKP:

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij