61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Olivia Sky Club | Gdańsk | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
al. Grunwaldzka 472A
80-309 Gdańsk
pomorskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Olivia Sky Club to część nowoczesnego centrum biznesowego Olivia Business Centre. Miejsce to znajduje się wysokiej klasy biurowcu Olivia Tower, zlokalizowanego w sercu Gdańska. Jest to doskonała przestrzeń na prestiżowe spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, warsztaty czy sympozja. Stylowo zaaranżowane wnętrza stworzą idealne warunki dla każdego wydarzenia, a profesjonalni pracownicy zadbają o pełną organizację przedsięwzięć.

Ponadto Olivia Sky Club zapewnia wyśmienitą oprawę gastronomiczną, niezbędne wsparcie techniczne oraz pomoc na każdym etapie realizacji spotkań.

Sale konferencyjne - Olivia Sky Club

Olivia Sky Club oferuje swoim gościom 3 stylowe sale konferencyjne i szkoleniowe. Są to eleganckie wnętrza, których wystrój sprzyja koncentracji i stwarza atmosferę profesjonalizmu i prestiżu.

Największa z sal, Sala Główna, liczy 160 mkw. powierzchni i może pomieścić do 120 gości. Kolejna pod względem wielkości jest Sala Cateringowa ( 80 mkw.), w której można zorganizować zarówno biznesowe spotkanie, jak i poczęstunek i przerwy kawowe dla gości. Ostatnie z wnętrz, to stylowa Sala VIP o powierzchni 47 mkw., która doskonale sprawdzi się podczas kameralnych wydarzeń, narad zarządu, negocjacji firmowych czy rozmów rekrutacyjnych.

Wszystkie oferowane wnętrza zostały wyposażone w najwyższej jakości sprzęt multimedialny oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Doświadczony personel zapewni także pełne wsparcie techniczne oraz przygotuje wyśmienitą oprawę kulinarną prowadzonych spotkań.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
brak zdjęcia Sala Główna 120 120 120
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij