61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Centrum Konferencyjne O4 | Gdańsk | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
al. Grunwaldzka 472A
80-309 Gdańsk
pomorskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Centrum Konferencyjne O4 to miejsce stworzone z myślą o klientach biznesowych i firm, poszukujących nowoczesnych przestrzeni na różnego rodzaju spotkania. Centrum zlokalizowane jest na terenie wieżowca Olivia Four, należącego do kompleksu Olivia Business Centre. Realizowane tu są zarówno wystawne konferencje, sympozja i seminaria, jak i kameralne spotkania biznesowe, warsztaty czy narady zarządu. Ponadto na terenie Olivia Four znajduje się zaplecze gastronomiczne, które z powodzeniem przygotuje dla gości oprawę kulinarną wydarzeń. Do dyspozycji uczestników jest także parking oraz dostęp do najnowocześniejszego sprzętu audiowizualnego. Dużym atutem obiektu jest także jego dostępność 24 godziny na dobę, również w weekendy.

Sale konferencyjne - Centrum Konferencyjne O4

Centrum Konferencyjne O4 oferuje trzy przestronne i nowocześnie zaaranżowane sale konferencyjne, które można ze sobą w dowolny sposób łączyć. Największa z sal przeznaczona jest dla maksymalnie 90 gości, a dwie pozostałe pomieszczą do 20 uczestników. Wspólnie, wnętrza tworzą przestrzeń dla nawet 200 gości.

Ponadto Centrum Konferencyjne O4 dysponuje kameralnymi Salami Spotkań. Na ternie obiektu jest ich 5, a każda mieści do 10 osób. Oferowane wnętrza wyposażone są w bezprzewodowy Internet, flipcharty, projektory multimedialne i ekrany. Klienci mogą także liczyć na wsparcie techniczne ze strony profesjonalnego personelu i pomoc organizacyjną na każdym etapie przygotowywania wydarzenia.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
brak zdjęcia Sala Konferencyjna I 20 20 20
brak zdjęcia Sala Konferencyjna II 20 20 20
brak zdjęcia Sala Konferencyjna III 90 90 90
Sala Konferencyjna I+II+III Sala Konferencyjna I+II+III 200 200 200
Sala Spotkań I Sala Spotkań I 10 10 10
Sala Spotkań II Sala Spotkań II 10 10 10
Sala Spotkań III Sala Spotkań III 10 10 10
Sala Spotkań IV Sala Spotkań IV 10 10 10
brak zdjęcia Sala Spotkań V 10 10 10
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij