Wyjazd firmowy na Mazury - jakie atrakcje zaplanować?

Mazury mają wiele do zaoferowania - niezależnie od tego, czy celem Twojej podróży jest wypoczynek czy organizacja imprezy firmowej. Jeśli decydujesz się na wyjazd na Warmię i Mazury, to możesz być pewien, że nie będziesz się tam nudzić! Czeka tam na Ciebie wiele atrakcyjnych obiektów, które sprzyjają integracji, długim rozmowom i niezapomnianej zabawie.

Z tego artkuły dowiesz się m.in. gdzie zorganizować wyjazd firmowy na Mazury oraz... jakie atrakcje zaplanować, aby goście byli zachwyceni! Zachęcamy do lektury.


Wyjazd firmowy na Mazury - jakie atrakcje zaplanować?

W naszym kraju zdecydowanie nie brakuje malowniczych regionów, które zapewniają fantastyczne warunki do pracy, relaksu i integracji. Wśród nich są obiekty zlokalizowane na północy, idealne na firmowy wyjazd nad morze, czy też na południu, na firmowy wyjazd w góry. Są jeszcze absolutnie piękne Mazury, które zachwycą wszystkich miłośników żeglarstwa, bezpośredniego kontaktu z przyrodą oraz ciszy i spokoju. Integracja w takich okolicznościach na pewno będzie niezwykle komfortowa! Dowiedz się zatem, jak powinien w praktyce wyglądać wyjazd firmowy Mazury.


Wyjazd firmowy na Mazury - organizacja

Jesteśmy przekonani, że Mazury impreza firmowa to coś, co zapadnie w pamięci Twoich gości na bardzo długi czas. Aby tak rzeczywiście było, musisz poznać kilka podstawowych zasad odnośnie do organizacji eventów. Po pierwsze, zawsze planuj takie przedsięwzięcia z odpowiednim wyprzedzeniem. Po drugie, dokładnie określ swoje wymagania, w tym liczbę uczestników. Po trzecie, nie bój się korzystać z doświadczenia innych organizatorów. Po czwarte, musisz wiedzieć, że podstawą jest wybór odpowiedniego obiektu. Sprawdź więc najpierw hotele na Mazurach i spośród nich wybierz ten, który spełnia Twoje oczekiwania.


Wyjazd firmowy na Mazury - atrakcje

Aby wyjazd firmowy był możliwie najlepszy, musisz zadbać o odpowiednie atrakcje. Powinny one dostarczać uczestnikom pozytywnych wrażeń i sprzyjać budowaniu relacji. Doskonałym pomysłem są więc wszelkie gry i zabawy zespołowe. Polecamy również warsztaty kulinarne lub pokazy live cooking na świeżym powietrzu. Warto również wykorzystać uroki Warmii i Mazur organizując spływy kajakowe czy przejażdżki rowerowe. Dodatkowo wiele obiektów organizuje też takie atrakcje, jak np. rejsy statkiem pasażerskim, przeloty balonem lub helikopterem czy przejażdżki wozem konnym. Koniecznie sprawdź ofertę Hotel Robert’s Port Lake Resort & SPA w Mikołajkach czy Hotel Ognisty Ptak w Węgorzewie.


Wyjazd firmowy na Mazury - koszty

Impreza firmowa na Mazurach może być bardzo kosztowna lub... niekoniecznie ;). Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz. Im więcej osób będzie brało udział w przedsięwzięciu, tym też koszty będą większe. Wiąże się to bowiem z koniecznością wynajmu większej liczby miejsc noclegowych czy zapewnieniem zupełnie innej ilości wyżywienia. Dużo zależy też od standardu i lokalizacji obiektu, który bierzesz pod uwagę. Równie ważnym aspektem jest termin imprezy. Wysoki sezon rządzi się nieco innymi cenami niż pozostałe miesiące w roku. Niemniej jednak jesteśmy pewni, że dzięki odpowiedniemu wyprzedzeniu i planowaniu jesteś w stanie znaleźć świetny obiekt w dobrej cenie.

Polceane obiekty konferencyjne

Hotel ZAMEK RYN****

Hotel ZAMEK RYN****

Ryn
Mazurski Raj Hotel Marina & Spa

Mazurski Raj Hotel Marina & Spa

Ruciane Nida
Natural Hotel Eco & Conference

Natural Hotel Eco & Conference

Ostróda

Mogą Cię Zainteresować również

Impreza firmowa w górach - organizacja, atrakcje, koszty

Impreza firmowa w górach - organizacja, atrakcje, koszty

Impreza firmowa nad morzem - jak zaplanować?

Impreza firmowa nad morzem - jak zaplanować?

Firmowy wyjazd na narty - jak zorganizować?

Firmowy wyjazd na narty - jak zorganizować?