Firmowy wyjazd na narty - jak zorganizować?

Planujesz organizację imprezy integracyjnej, ale nie do końca wiesz, jakie atrakcje zaproponować swoim pracownikom? Jeśli tak, to zdecydowanie jesteś w dobrym miejscu! Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że planowanie tego typu wydarzeń nie jest łatwą sprawą. Wręcz przeciwnie - trzeba pamiętać o wielu rzeczach, w tym o wyborze odpowiedniego terminu i miejsca spotkania.

Bardzo często osoby mające za zadanie zorganizować integrację decydują się na firmowy wyjazd w góry lub firmowy wyjazd nad morze. To zdecydowanie najbardziej popularne miejsca, które są świetnym tłem dla długich rozmów i niezapomnianej zabawy. Jeśli chodzi o tę pierwszą z wymienionych części Polski, czyli góry, to szczególnie warto wybrać się tam zimą, np. organizując wyjazd na narty.


Firmowy wyjazd na narty - jak zorganizować?

Impreza integracyjna w górach daje duże możliwości w zakresie form spędzania czasu - i to niezależnie od pory roku. Jedną z nich są właśnie firmowe wyjazdy na narty. To idealna propozycja dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas. Z wyjazdu narciarskiego z pewnością ucieszą się nie tylko osoby potrafiące jeździć, ale też te, które do tej pory nie miały okazji do szusowania po stoku.

Ważne jest jednak to, aby zapewnić pracownikom dopiero uczącym się jeździć na nartach opiekę instruktorów. Inaczej może dojść do różnych wypadków, a tego chyba nikt by nie chciał. Poniżej napiszemy, jak w praktyce zorganizować firmowy wyjazd narciarski, aby był on długo wspominany przez wszystkich uczestników.


Firmowy wyjazd narciarski - organizacja

Zastanawiasz się, jak zorganizować wyjazd firmowy narciarski? W takim razie już spieszymy z odpowiedzią! W pierwszej kolejności musisz wybrać termin wyjazdu oraz miejsce, do którego pojedziesz wraz ze współpracownikami. Szukając najlepszego obiektu, w którym się zatrzymacie, weź pod uwagę przede wszystkim odległość od stoków narciarskich, liczbę pokoi czy dostępność usług gastronomicznych. Dodatkowo, jeśli jedziecie w góry z różnych zakątków Polski, to koniecznie zorientuj się w kwestii dostępności miejsc parkingowych. Niektóre hotele w górach mają w swojej ofercie przestronne parkingi, co jest bardzo dużym atutem.

Twojej uwadze polecamy m.in. 4-gwiazdkowy Hotel Meta w Szczyrku, ekskluzywny Nosalowy Dwór & Nosalowy Park w Zakopanem czy komfortowy Hotel Liptakówka w Białce Tatrzańskiej.


Firmowy wyjazd narciarski - atrakcje

Wyjazd integracyjny na narty to atrakcja sama w sobie! Długie godziny spędzone na stoku to odpowiedni pretekst do miłego spędzenia czasu i budowania wspaniałych wspomnień. Możesz np. zorganizować wyścigi dla pracowników czy inne zabawy na śniegu, np. animacje. Sportowe emocje warto ukoić aromatycznym grzańcem, który w dodatku doskonale rozgrzeje zmarzniętych uczestników wyjazdu. A co później? No cóż - w górach nie sposób się nudzić!

Możesz np. zorganizować firmową biesiadę w prawdziwej góralskiej karczmie lub kulig z ogniskiem. Uważamy, że tego typu atrakcje sprzyjają budowaniu relacji wśród współpracowników, co na pewno przełoży się na jakość wykonywanej pracy i lojalność względem firmy. Warto też dodać, że w niektórych górskich miejscowościach usytuowane są tzw. śnieżne labirynty. Zdecydowanie polecamy tę atrakcję!


Firmowy wyjazd narciarski - koszty

Trudno jest jednoznacznie określić koszty firmowego wyjazdu na narty. Wynika to z tego, że ostateczna cena zależy od wielu czynników, takich jak m.in. termin wyjazdu czy liczba gości. Ważną informacją jest też to, czy Twoi pracownicy potrafią jeździć na nartach czy nie, ponieważ w grę wchodzi dodatkowo zapewnienie instruktorów jazdy, co wiąże się z kolejnym kosztem.

Jeśli chodzi o obiekt, w którym się zatrzymacie, to jego cena także będzie się różnic w zależności od lokalizacji, standardu czy usług, z których skorzystasz. Niemniej jednak hotele w górach są na tyle różnorodne, że wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od zaplanowanego wcześniej budżetu. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, na której znajduje się mapa obiektów ułatwiająca wybór najlepszego miejsca na organizację wyjazdów integracyjnych czy spotkań biznesowych.

Polceane obiekty konferencyjne

Alpin Hotel z klasą

Alpin Hotel z klasą

Szczyrk
INTERFERIE Sport Hotel Bornit

INTERFERIE Sport Hotel Bornit

Szklarska Poręba
Sun & Snow Resorts Białka Tatrzańska

Sun & Snow Resorts Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska


Mogą Cię Zainteresować również

Impreza firmowa w górach - organizacja, atrakcje, koszty

Impreza firmowa w górach - organizacja, atrakcje, koszty

Impreza firmowa nad morzem - jak zaplanować?

Impreza firmowa nad morzem - jak zaplanować?

Wyjazd firmowy na Mazury - jakie atrakcje zaplanować?

Wyjazd firmowy na Mazury - jakie atrakcje zaplanować?