Impreza firmowa nad morzem - jak zaplanować?

Zarówno firmowy wyjazd w góry, jak i firmowy wyjazd na Mazury to świetne pomysły na integrację pracowników. Równie atrakcyjnym obszarem kraju jest także jego północna część, a więc piękny Bałtyk. Impreza firmowa z widokiem na morze, podczas której będzie można się delektować zachwycającymi zachodami słońca to zdecydowanie coś, co Twoi pracownicy zapamiętają na bardzo długi czas.

Warto przy tym dodać, że nad morzem znajdują się różne rodzaje miejscowości - małe i kameralne oraz większe, w których dużo się dzieje. W związku z tym jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tam coś dla siebie!


Impreza firmowa nad morzem - jak zaplanować?

Wyjazd firmowy nad morze to propozycja, obok której trudno jest przejść obojętnie. Piaszczysta plaża, szum morza i gofry z bitą śmietaną bardzo często kojarzą się nam z dzieciństwem i rodzinnymi wyjazdami albo koloniami. Warto więc stworzyć na tej kanwie kolejne miłe wspomnienia! Dlatego też poniżej napiszemy nieco więcej o organizacji, atrakcjach i kosztach związanych z organizacją imprezy firmowej nad morzem. Podamy także kilka przykładów ciekawych obiektów - będą to m.in. hotele w województwie pomorskim czy hotele SPA na Pomorzu Zachodnim.


Wyjazd firmowy nad morze - organizacja

Organizacja wyjazdów firmowych to spore wyzwanie, do którego należy się odpowiednio przygotować. Najważniejsze jest to, aby znaleźć możliwie najlepsze miejsce na event i zarezerwować je z odpowiednim wyprzedzeniem. Zdecydowanie nie warto zwlekać i odkładać tej decyzji na ostatnią chwilę! Zastanów się, jakie typy obiektów Cię interesują i... ile wolnych miejsc muszą posiadać, aby pomieścić pracowników Twojej firmy.

Twojej uwadze polecamy szczególnie te obiekty, które zlokalizowane są w pobliżu dworców PKP czy tuż obok dużych miast. Wówczas nie będziesz musiał martwić się o dojazd osób, które nie są zmotoryzowane. Weź pod uwagę m.in. hotele w Gdańsku czy hotele w Sopocie. Jeśli jednak zależy Ci na bardziej kameralnym klimacie, to koniecznie poznaj hotele w Kołobrzegu lub hotele w Ustce.


Wyjazd firmowy nad morze - atrakcje

Aby impreza firmowa nad morzem była niezapomniana, musisz zapewnić gościom ciekawe atrakcje. Powinny być one dostosowane do zainteresowań gości. Uniwersalnym, a przy tym dobrym pomysłem, jest organizacja tematycznej imprezy czy sportowej rywalizacji. Warto też np. wziąć pod uwagę wspólne kalambury na plaży w towarzystwie pizzy lub innych przekąsek.

Dodatkowo w niektórych nadmorskich miejscowościach można wykupić rejs statkiem z kolacją, co z pewnością zrobi wrażenie na każdym gościu. A skoro jesteśmy już przy kulinariach, to bardzo często hotele nad morzem dysponują restauracją na piętrze, z której można podziwiać Bałtyk, co już samo w sobie jest świetną atrakcją.


Wyjazd firmowy nad morze - koszty

Integracja, szczególnie ta wyjazdowa, zawsze wiąże się z koniecznością poniesienia jakichś kosztów. Trudno jednoznacznie wskazać wysokość budżetu, gdyż zależy on od kilku istotnych kwestii. Przede wszystkim od liczby gości, standardu wybranego obiektu, czasu trwania pobytu czy odległości, którą należy pokonać, aby dotrzeć do miejsca docelowego.

Oczywiście im wyższy jest standard wybranego obiektu, tym też koszty będą większe. Niemniej jednak nad morzem znajdziesz wiele różnych miejsc, które nie zrujnują Twojego budżetu, a jednocześnie będą fantastycznym tłem dla Twojego eventu! Przykładami są Hotel Astor w Jastrzębiej Górze czy Kompleks Zamkowo-Pałacowy Zamek Gniew.

Polceane obiekty konferencyjne

Hotel Aquarius SPA *****

Hotel Aquarius SPA *****

Kołobrzeg
Radisson Blu Hotel, Sopot

Radisson Blu Hotel, Sopot

Sopot
Stary Maneż

Stary Maneż

Gdańsk

Mogą Cię Zainteresować również

Impreza tematyczna dla pracowników - pomysły

Impreza tematyczna dla pracowników - pomysły

Impreza firmowa w górach - organizacja, atrakcje, koszty

Impreza firmowa w górach - organizacja, atrakcje, koszty

Wyjazd firmowy na Mazury - jakie atrakcje zaplanować?

Wyjazd firmowy na Mazury - jakie atrakcje zaplanować?