Sale konferencyjne z widokiem na miasto we Wrocławiu

Stolica województwa dolnośląskiego to odpowiednie miejsce na organizację spotkań biznesowych, takich jak konferencje, szkolenia, sympozja czy kongresy. We Wrocławiu znajduje się wiele wartych uwagi obiektów, które charakteryzują się wysoką jakością proponowanych usług, serdeczną atmosferą oraz korzystną lokalizacją. To więcej niż pewne, że w tym mieście każdy - nawet najbardziej wymagający klient - znajdzie coś dla siebie. Dziś pragniemy przedstawić Państwu 5 obiektów z Wrocławia, z których okien rozpościera się widok na różne części miasta.

Fot. Pinterest

Przy okazji, polecamy lekturę innych artykułów z tej serii. Zostały w nich przybliżone:


HOTEL ŚLĄSK*** | WROCŁAW

Pierwszym obiektem jest Hotel Śląsk zlokalizowany przy ulicy Oporowej 60, niemal w ścisłym centrum miasta. Z jego okien rozpościera się widok na soczystą zieleń - która jest niezwykle kojącym i relaksacyjnym elementem spotkań biznesowych. Obiekt ten mimo usytuowania w mieście, pozwala więc odczuć sielską i spokojną atmosferę. Oferta Hotelu Śląsk obejmuje 5 nowoczesnych sal konferencyjnych, które pozwalają na zaproszenie od 30 do 250 osób w konfiguracji teatralnej. Ponadto, dwie z tych sal można ze sobą łączyć, co pozwala na wytworzenie przestrzeni dla 320 gości. W obiekcie znajdują się również wygodne miejsca noclegowe w eleganckich pokojach i apartamentach, oraz restauracja z tarasem. To odpowiednia przestrzeń na spędzenie przerw podczas konferencji - a wszystko oczywiście przy wyśmienitych kulinariach i aromatycznej kawie.Kolejnym obiektem jest 3-gwiazdkowy Hotel Europeum, który znajduje się przy ulicy Kazimierza Wielkiego 27A. Część jego okien skierowana jest na przepiękne zabytki miasta, które zachwycają swoją monumentalnością o każdej porze dnia. W obiekcie można liczyć na wysoce komfortowe, designerskie sale konferencyjne, które pozwalają na organizację nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć biznesowych. Znajdują się tam 4 sale, które umożliwiają zaproszenie od 29 do 60 gości w ustawieniu teatralnym. W obiekcie znajduje się również komfortowa baza noclegowa w postaci 38 nowoczesnych pokoi 1- oraz 2- osobowych o podwyższonym standardzie. W Hotelu Europeum można także liczyć na wyborną obsługę cateringową oraz na przestronne miejsca postojowe na monitorowanym parkingu, które są odpowiednie dla 29 samochodów osobowych.
Trzecim obiektem jest 4-gwiazdkowy Hotel HP Park Plaza przy ulicy Bolesława Drobnera 11-13, którego zalety są wręcz nieskończone. Miejsce to znajduje się tuż przy malowniczym Ostrowie Tumskim, nad samą Odrą. Z jego okien podziwiać więc można niesamowity widok, który sprzyja wielogodzinnym rozmowom biznesowym. Oferta konferencyjna Hotelu obejmuje wynajem 6 sal, z czego 4 z nich można ze sobą łączyć dzięki systemom mobilnych ścian. Są to zarówno kameralne pomieszczenia, 6-osobowe, jak i znacznie większe, pozwalające na zaproszenie maksymalnie 180 osób. W obiekcie mieści się także restauracja, w której serwowane są specjały kuchni dolnośląskiej i europejskiej. Ponadto, na wyróżnienie zasługuje także zaplecze noclegowe, które składa się z 177 nowoczesnych pokoi. Obiekt jest przyjazny zwierzętom, a na jego terenie znajduje się przestronny parking, Lobby Bar oraz sauna.Kolejnym obiektem jest Stara Garbarnia Banquet Park przy ulicy Wielkopolskiej 72. Z jego okien podziwiać można przepiękną, relaksującą zieleń oraz zabudowania restauracyjne. Obiekt jest oddalony ok. 15 minut od ścisłego centrum miasta, umożliwiając tym samym organizację konferencji z dala od miejskiego zgiełku. Oferta hotelu obejmuje 8 wielofunkcyjnych sal, odpowiednich na organizację spotkań biznesowych, edukacyjnych, artystycznych oraz rodzinnych. Są to eleganckie, przestronne oraz w pełni wyposażone sale, które pozwalają na zaproszenie maksymalnie 440 osób. Ponadto, w obiekcie znajdują się także sale bankietowe i restauracja oraz 134 wygodne miejsca noclegowe w butikowych pokojach i apartamentach o podwyższonym standardzie.
Ostatnim obiektem jest Terminal Hotel przy ulicy Rakietowej 33. Jest to nowoczesne, 3-gwiazdkowe miejsce, z którego rozpościera się widok na Autostradową Obwodnicę Wrocławia. Zaledwie 2 kilometry dzieli go od Portu Lotniczego, który również można podziwiać z okien. Jest to warty uwagi obiekt usytuowany nieco na obrzeżach, który pozwala na organizację spotkań biznesowych w kameralnej, prywatnej atmosferze. W Hotelu Terminal znajduje się 5 sal konferencyjnych, które są odpowiednim miejscem na zaproszenie od 60 do 1000 osób w ustawieniu teatralnym. Miejsce to dysponuje także salami bankietowymi, doskonałą restauracją oraz komfortowym zapleczem noclegowym w postaci 51 nowoczesnych pokoi w standardzie komfort, junior suite oraz studio deluxe. 


Mogą Cię Zainteresować również

Sale konferencyjne z widokiem na miasto w Warszawie

Sale konferencyjne z widokiem na miasto w Warszawie

Sale konferencyjne z widokiem na miasto w Krakowie

Sale konferencyjne z widokiem na miasto w Krakowie

Sale konferencyjne z widokiem na miasto w Poznaniu

Sale konferencyjne z widokiem na miasto w Poznaniu