Sale konferencyjne z widokiem na miasto w Krakowie

Wczoraj przedstawiliśmy Państwu sale konferencyjne z widokiem na miasto w Warszawie, a dziś przeniesiemy się do stolicy województwa mazowieckiego. Kraków, bo nim będzie mowa, jest niezwykłym miejscem, które zachwyca historią, licznymi zabytkami, usytuowaniem i bliskością gór, a także nieszablonowym klimatem. Potwierdzi to każdy, kto choć raz miał okazję spacerować uliczkami klimatycznego Kazimierza. 


W tym artykule wskażemy 5 obiektów konferencyjnych w Krakowie, z których okien rozpościera się widok na różne części miasta. Okoliczności te są odpowiednim tłem dla wielogodzinnych, biznesowych rozmów. 


HILTON GARDEN INN KRAKÓW | KRAKÓW

Pierwszym obiektem jest Hilton Garden Inn, który usytuowany został przy ulicy Marii Konopnickiej 33 w centrum miasta. Tuż obok znajdują się wszystkie najważniejsze punkty turystyczne, takie jak m.in. Stare Miasto, Zamek Królewski na Wawelu czy wspomniana już wcześniej dzielnica Kazimierz. W rezultacie więc, z okien obiektu rozpościera się malowniczy widok na wszystkie te miejsca. Hotel Hilton Garden Inn składa się z 5 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, które można ze sobą łączyć. Maksymalnie można uzyskać aż 350 m2 powierzchni eventowej, odpowiedniej na organizację dużych konferencji, kongresów czy bankietów. Ponadto, w hotelu znajduje się nowoczesne zaplecze noclegowe, składające się z 154 pokoi i apartamentów oraz wyborne usługi gastronomiczne.Kolejnym obiektem jest 4-gwiazdkowy Metropolis Design Hotel, który znajduje się przy ulicy Wygody 8 - także w ścisłym centrum miasta. Z okien obiektu można podziwiać przepiękne Stare Miasto, a krótki spacer wystarczy, by dostać się na Bulwary Wiślane czy do Zamku Królewskiego na Wawelu. Hotel Metropolis jest funkcjonalnym, nowoczesnym obiektem, który umożliwia organizację szeregu wydarzeń biznesowych. Oferuje on 4 przestronne sale konferencyjne, z czego niektóre z nich można ze sobą łączyć dzięki systemom mobilnych ścian. Ponadto, hotel składa się także z 60 stylowych i wygodnych pokoi, a na jego terenie znajduje się parking, wypożyczalnia rowerów oraz słoneczne patio, odpowiednie na odpoczynek podczas eventów.
Przy Placu Kossaka 1 znajduje się kolejny obiekt, z którego okien rozpościera się absolutnie wyjątkowy widok. Obiekt usytuowany jest niemal u podnóża Zamku Królewskiego na Wawelu, więc krajobraz wokół zachwyci nawet najbardziej wymagających gości. Jednak to dopiero początek zalet Hotelu Kossak - obiekt ten może pochwalić się nowoczesnym zapleczem konferencyjnym w postaci 4 wielofunkcyjnych sal, które można między sobą łączyć. Mieści się tam także znakomita Restauracja Percheron słynąca z fantastycznego menu oraz komfortowe zaplecze noclegowe w pokojach typu standard, suite oraz classic. Wszystkie pomieszczenia Hotelu Kossak są klimatyzowane oraz wyposażone w niezbędne sprzęty multimedialne. Czwartym obiektem jest 4-gwiazdkowy INX Design Hotel przy ulicy Starowiślnej 91. Jest to nowoczesny hotel konferencyjny, który jest odpowiednim miejscem na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych czy edukacyjnych dla zróżnicowanych grup - zarówno kameralnych, jak i tych znacznie większych. Oferta INX Design Hotel obejmuje aż 250 m2 powierzchni eventowej zaaranżowanej w gustowny, klimatyczny sposób. Czeka tam na Państwa także wygodne i eleganckie zaplecze noclegowe w postaci aż 118 pokoi jedno i dwuosobowych oraz bogata oferta usług dodatkowych. Są to m.in. siłownia, sauna fińska, jacuzzi oraz liczne zabiegi i masaże. Z okien budynku rozpościera się zachwycający widok na Kraków - cieszący oko w ciągu dnia, jak i po zmroku.Ostatnim obiektem w tym zestawieniu jest 5-gwiazdkowy Radisson Blu Hotel przy ulicy Straszewskiego 17 - tuż obok samej Filharmonii Krakowskiej i 2 minuty spaceru od Rynku Głównego. Jest to ekskluzywne miejsce o ponadprzeciętnym standardzie, które wyróżnia się profesjonalną przestrzenią konferencyjną, składającą się z 8 nowoczesnych sal. Ponadto, w hotelu mieści się również 196 luksusowych pokoi i apartamentów, wspaniała Restauracja Milk&Co oraz Centrum Fitness, które dostępne jest całodobowo. Z okien Radisson Blu Hotel rozpościera się widok na kilka najważniejszych punktów turystycznych miasta - na Wawel, klimatyczne Planty, sąsiednią Filharmonię oraz na piękne Stare Miasto.Mogą Cię Zainteresować również

Sale konferencyjne z widokiem na miasto w Warszawie

Sale konferencyjne z widokiem na miasto w Warszawie