Sale konferencyjne z widokiem na miasto w Warszawie

Warszawa jest zdecydowanie jednym z najpiękniejszych miast Polski. Stolica wyróżnia się historią, architekturą, licznymi atrakcjami oraz biznesową atmosferą. Można w niej liczyć na szereg nowoczesnych sal konferencyjnych, które odpowiednie są na organizację niezapomnianych wydarzeń. Część z nich wyróżnia się przepięknym widokiem na panoramę miasta. Event w takich okolicznościach jest zawsze odpowiednim pomysłem.


W tym artykule pragniemy przedstawić Państwu kilka propozycji sal konferencyjnych z widokiem na miasto w Warszawie. Krajobraz ten zachwyca zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem, nadając eventom niezapomnianego nastroju. Oto 5 wybranych przez nas obiektów, z których okien podziwiać można panoramę Warszawy.


Zestawienie to należy rozpocząć od symbolu miasta - Pałacu Kultury i Nauki, który zlokalizowany jest przy Placu Defilad 1. Miejsce to nie tylko przyciąga tysiące turystów, ale i wielu klientów biznesowych, chcących zorganizować konferencję w tak prestiżowym obiekcie. PKiN umożliwia organizację szeregu wydarzeń biznesowych, edukacyjnych, artystycznych oraz bankietów. Znajdujące się w nim sale pozwalają na zaproszenie ponad 4500 gości. Pomieszczenia te są zróżnicowane pod względem wielkości, dzięki czemu są odpowiednim tłem zarówno kameralnych spotkań, jak i znacznie większych eventów - np. koncertów czy kongresów. Z okien budynku rozpościera się jeden z najpopularniejszych widoków w Polsce. Ponadto, goście biznesowi z powodzeniem mogą się udać na przestronny taras widokowy, który znajduje się na XXX piętrze Pałacu
Kolejnym obiektem jest Hotel Polonia Palace, usytuowany przy Al. Jerozolimskich 45, w samym sercu Warszawy. To 4-gwiazdkowy hotel o bogatej historii, który ma w swojej ofercie aż 10 sal konferencyjnych, z czego niektóre z nich można ze sobą łączyć. W Hotelu Polonia Palace czeka na Państwa m.in. imponująca Sala Balowa Ludwikowska, odpowiednia na organizację nawet najbardziej wymagających, najpiękniejszych eventów. Ponadto, w obiekcie można liczyć na komfortowe miejsca noclegowe oraz na wyśmienite usługi gastronomiczne. Nie zapomnijmy jednak o najważniejszej kwestii tego artykułu - z okien Hotelu można również podziwiać piękną Warszawę. Część z nich skierowana jest ku PKiN.
Przy ulicy Wioślarskiej 6 mieści się wyjątkowy obiekt konferencyjny - SEN EVENTS. To nieszablonowe miejsce, które składa się z 380 m2 powierzchni eventowej. Przestrzeń tę można dowolnie aranżować w oparciu o nawet największe wymagania. Ten czteropiętrowy budynek z tarasem już niejednokrotnie był tłem najciekawszych konferencji, szkoleń i innych spotkań biznesowych. Na wyróżnienie zasługuje jego industrialna aranżacja, serdeczna atmosfera oraz piękny widok na Wisłę oraz na Stadion Narodowy. Dodatkowo, lokalizacja ta pozwala cieszyć się ciszą, spokojem i kameralnością.  
Kolejnym wartym uwagi obiektem jest nowoczesny ADN Centrum Konferencyjne przy ulicy Grzybowskiej 56. Mieści się ono na dziewiątym piętrze biurowca Atrium Tower. Bogata oferta ADN składa się z 25 wielofunkcyjnych sal biznesowych. Są one innowacyjne, przestronne oraz wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty i udogodnienia. Z powodzeniem zorganizują w nich Państwo m.in. konferencje, szkolenia, warsztaty, prezentacje, wykłady czy sympozja. Z sal ADN rozpościera się widok na panoramę Warszawy - na wielkomiejskie drapacze chmur oraz na stylową Halę Mirowską.
Hotel Lord, który znajduje się przy Al. Krakowskiej 219, jest nowoczesnym, 4-gwiazdkowym obiektem, odpowiednim na organizację wymagających spotkań biznesowych. Położony jest tuż obok Międzynarodowego Lotniska Chopina. Składa się on z 11 przestronnych sal konferencyjnych, z wygodnego i eleganckiego zaplecza noclegowego, z wyśmienitej gastronomii oraz z Centrum Odnowy Biologicznej. Wśród sal Hotelu Lord znajduje się Sala Widokowa, z której podziwiać można panoramę miasta. Fakt ten nadaje wydarzeniom specjalnego, biznesowego charakteru