Sale konferencyjne z widokiem na miasto w Poznaniu

Kolejny artykuł z cyklu: Sale konferencyjne z widokiem na miasto, odnosić się będzie do stolicy województwa wielkopolskiego. Poznań słynie przecież nie tylko z koziołków, z rogali świętomarcińskich czy z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Miasto to oferuje także wiele obiektów konferencyjnych, odpowiednich na organizację najlepszych spotkań biznesowych. Znajdujące się tam sale konferencyjne zapewniają komfortowe warunki pracy i oczywiście wyjątkowe widoki z okien oraz tarasów.Pragniemy więc przedstawić Państwu pięć przykładowych obiektów, które doskonale wpisują się w te wymagania. Przy okazji polecamy też lekturę dwóch pozostałych wpisów - o salach konferencyjnych z widokiem na miasto w Krakowie oraz o salach konferencyjnych z widokiem na miasto w Warszawie.


Pierwszym obiektem jest nowoczesne Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne SALEOMEGA.pl, które mieści się przy ulicy Dąbrowskiego 79A. Sale usytuowane są na jedenastym piętrze, więc widok na miasto jest absolutnie zachwycający. Przez okna podziwiać można piękne kamienice na Jeżycach, bryłę nowoczesnego Bałtyku oraz liczne atrakcje turystyczne. SALEOMEGA.pl to aż 8 w pełni wyposażonych pomieszczeń, w których zorganizować można szereg wydarzeń biznesowych nawet na 120 osób w ustawieniu teatralnym. Ponadto, w obiekcie można liczyć na rozbudowaną i pyszną ofertę cateringową. W razie potrzeby, obsługa jest także w stanie pomóc w poszukiwaniu wygodnych miejsc noclegowych w okolicy. Tak kompleksowa i profesjonalna obsługa to gwarancja sukcesu każdego przedsięwzięcia - a wszystko to w tle z niecodziennym krajobrazem.
Kolejny obiekt to nowoczesny, 4-gwiazdkowy IBB Andersia Hotel przy Pl. Andersa 3. Zlokalizowany został on tuż obok Starego Miasta, Dworca PKP oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich. Fakt ten pozwala na swobodne korzystanie z walorów turystycznych miasta a także na sprawną komunikację między najważniejszymi punktami, takimi jak m.in. Lotnisko czy Dworzec. IBB Andersia Hotel zajmuje aż 12 pięter, dumnie prezentując się jako najwyższy drapacz chmur w Poznaniu. Co za tym idzie, z okien obiektu podziwiać można piękną panoramę. Hotel oferuje aż 9 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości - dodatkowo, część z nich można ze sobą łączyć. Pozwala to na zaproszenie maksymalnie 600 gości. IBB Andersia Hotel to także ekskluzywne zaplecze noclegowe, które składa się z nowoczesnych pokoi i apartamentów. Mieści się tam również wyśmienita Restauracja Flavoria, Lobby Bar oraz zapewniająca relaks strefa SPA.
Trzeci obiekt to Młyńska12 - od nazwy ulicy, przy której się mieści. To korzystna lokalizacja, zaledwie 2 kilometry od Dworca PKP oraz 7 kilometrów od Lotniska. Młyńska12 jest nowoczesnym i nade wszystko eleganckim miejscem, które przyciąga wysoką jakością proponowanych usług. Nowoczesny design wypełnia tam zabytkową kamienicę, z której rozpościera się fantastyczny widok na panoramę Poznania. Obiekt proponuje kilka sal konferencyjnych i bankietowych, komfortowe zaplecze noclegowe oraz liczne atrakcje i usługi dodatkowe. Czeka tam na Państwa m.in. Cigar Room & Whisky Bar, przestronny taras widokowy, na którym mieści się Coctail Bar Twelve Coctails, klimatyczny dziedziniec, na którym także zorganizować można spotkania oraz industrialny garaż, który już niejednokrotnie służył jako tło premier i pokazów samochodów.
Obiekt ten zdecydowanie wyróżnia się lokalizacją i widokiem. Mowa oczywiście o 4-gwiazdkowym Hotelu Kolegiackim przy Placu Kolegiackim 5, zaraz obok Starego Rynku. Historia tego miejsca sięga aż XVII wieku, co nadaje wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Hotel Kolegiacki proponuje 3 przestrzenie, w których można zorganizować konferencje, szkolenia czy inne spotkania biznesowe. Znajdują się tam także 24 eleganckie i wygodne pokoje, umożliwiające nocleg 50 osobom. Jednak to oczywiście nie wszystko - w ofercie obiektu znajduje się także doskonała Restauracja Prowansja z przepięknym, oszklonym tarasem. To m.in. właśnie stamtąd podziwiać można panoramę miasta - jest to widok zachwycający o każdej porze roku, zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem.
Ostatnim przykładem jest Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne KOCHTEX przy ulicy Towarowej 35, tuż obok Dworca PKP oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich. Niewielka odległość dzieli obiekt od Rynku Głównego oraz od wielu innych atrakcji Poznania. Oferta KOCHTEX składa się z 11 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Pozwalają one na zaproszenie od 20 do 120 osób w ustawieniu teatralnym. Wszystkie te pomieszczenia wyposażone zostały w niezbędne sprzęty multimedialne i udogodnienia, takie jak m.in. rzutniki, ekrany, flipcharty, laptopy, bezprzewodowa sieć Internetu, klimatyzacja oraz ogrzewanie. Dodatkowo, w obiekcie istnieje możliwość zamówienia pakietów cateringowych, które składają się z wysokiej jakości, pożywnych posiłków. 


Mogą Cię Zainteresować również

Sale konferencyjne z widokiem na miasto w Warszawie

Sale konferencyjne z widokiem na miasto w Warszawie

Sale konferencyjne z widokiem na miasto w Krakowie

Sale konferencyjne z widokiem na miasto w Krakowie