Najlepsze restauracje na szkolenie w Warszawie


Nie każde spotkanie biznesowe musimy zrealizować w sali konferencyjnej. Skala miejsc, w których możemy zorganizować szkolenie jest bardzo szeroka i nie powinniśmy ograniczać się tylko do hoteli i obiektów konferencyjnych. Szczególnie, że coraz bardziej popularna staje się praca w swobodnej i kreatywnej atmosferze. Taki efekt możemy uzyskać, decymując się na miejsca bardziej kameralne oraz zaaranżowane w ciekawy sposób. Jeśli dodamy do tego wykwintną kuchnię, która zachwyca zarówno smakiem, jak i wyglądem dań, otrzymamy idealne miejsce na spotkanie. Jakie są najlepsze restauracje na szkolenie w Warszawie?

Polceane obiekty konferencyjne

Concept 13

Concept 13

Warszawa
Warmut II Piętro

Warmut II Piętro

Warszawa
STIXX Bar & Grill

STIXX Bar & Grill

Warszawa

CONCEPT 13

CONCEPT 13 to nowoczesny obiekt o charakterze konfernecyjno-restauracyjnym, który znajduje się na ostatnim piętrze Domu Handlowego VITKAC przy ulicy Brackiej w Warszawie. Budynek mocno wyróżnia się na tle stolicy za sprawą swojej butikowej architektury, która w nietypowy sposób łączy się ze współczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Wyjątkowym atutem jest przeszklony, panoramiczny taras, który przy przychylnej pogodzie staje się bajecznym miejscem na lunch biznesowy.Dostępną salę konferencyjną oraz salę restauracyjną można połączyć w jedną przestrzeń, uzyskując jedno z największych miejsc na organizację imprezy firmowej w Warszawie. Restauracja CONCEPT 13 w zależności or rodzaju spotkania, przygotowuje specjalny poczęstunek w formie bufetu bądź wystawnej kolacji. Wyjątkowym elementem lokalu jest otwarta kuchnia, która pozwala gościom śledzić proces pastowania swoich dań. Dzięki pasji i zaangażowaniu, Restauracja CONCEPT 13 otrzymała prestiżową rekomendację przewodnika Michelin w 2006 roku.


STIXX Bar & Grill

Kto powiedział, że szkolenie w restauracji musi mieć formalny klimat? Współcześnie wręcz odchodzi się od tego w stronę bardziej swobodnej i kreatywnej rozmowy. Idealnym miejscem na budowanie dobrych relacji wśród pracowników jest STIXX Bar & Grill. To lokal robiący ogromne wrażenie na każdym, kto przekracza jego próg. Restauracja mieści się w zlokalizowanym przy Placu Europejskim historycznym magazynie z lat 50. We wnętrzu wciąż można dostrzec wiele pozostałości po dawnych czasach.Surowa cegła oraz miedziane akcenty tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca. STIXX Bar & Grill jest częścią kompleksu Warsaw Spire i umożliwia kompleksową organizację szkoleń, warsztatów, przyjęć i imprez firmowych od kilku do nawet tysiąca gości. W dawnej drukarni znajdziemy imponującą pionową szafę chłodzącą, którą po same brzegi wypełniają butelki najlepszych win z całego świata. Międzynarodowy zespół Szefów Kuchni proponuje dania, lunche, śniadania i przekąski z niemal każdego zakątka świata.


SEN EVENTS

Przy ulicy Wioślarskiej w Warszawie znajduje się SEN EVENTS. To wprost magiczne miejsce, w którym można odbyć niesamowitą podróż kulinarną. Obiekt jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na niekonwencjonalne miejsca organizacji szkoleń, imprez firmowych i warsztatów. Spodoba się szczególnie osobom poszukującym, czegoś więcej niż zwykłej sali konferencyjnej.Z klimatycznego wnętrza SEN EVENTS można podziwiać piękny widok na Wisłę oraz panoramę Warszawy wraz ze Stadionem Narodowym. Ogromnym atutem jest przestronny taras, na którym można zorganizować swobodne spotkanie, wspólną kolację lub lunch biznesowy. Restauracja zapewnia oprawę kulinarną każdego organizowanego tutaj wydarzenia. Po szkoleniu obsługa może zabrać o integrację uczestników zapewniając im zabawę przy dobrej muzyce i ciekawych atrakcjach eventowych.


NIEBO

Niebo na ziemi? Do tego mieszczące się w Warszawie? To jednak możliwe, wystarczy udać się do dzielnicy Nowy Świat. To tutaj, w samym centrum miasta, ulokowany jest klub NIEBO. W budynku danego kina i restauracji obecnie znajduje się jedno z najciekawszych miejsc na event na mapie nie tylko samej stolicy, ale i całego kraju. Lokal przyciąga swoim oryginalnym designie, turystów z Polski i zagranicy. Wybierając najlepsze restauracje na szkolenie w Warszawie, nie może zabraknąć więc tego miejsca.Organizowane są tutaj konferencje, prezentacje prasowe, koncerty, integracje oraz wieczory tematyczne. NIEBO to jednocześnie centrum kulturalno-artystyczne, klubokawiarnia, sala koncertowa, kino i miejsce niezapomnianych imprez tanecznych. Sala Raj w Niebie i Sala Piekło nad Niebem to jedne z najciekawiej zaaranżowanych przestrzeni na event jakie można spotkać Ponadto, na miejscu można skosztować rzadko spotykaną kuchnię hawajską w połączeniu z kolorytowymi drinkami i koktajlami.

Zastanawiając się nad tym, jakie są najlepsze restauracje na szkolenie w Warszawie, zdecydowanie nie można zapomnieć o tych niekonwencjonalnych lokalach. Posiadają one ciekawy wystrój wnętrz, smaczną kuchnię oraz doświadczenie w obsługę grup konferencyjnych. Dzięki tym elementom organizacja szkolenia w restauracji zyskuje na profesjonalizmu, jednocześnie nie tracąc największej zalety, czyli niepowtarzalnego klimatu. 

Polceane obiekty konferencyjne

Concept 13

Concept 13

Warszawa
Warmut II Piętro

Warmut II Piętro

Warszawa
STIXX Bar & Grill

STIXX Bar & Grill

Warszawa

Mogą Cię Zainteresować również

Sale biznesowe w centrum Warszawy

Sale biznesowe w centrum Warszawy

Kluby na konferencje w Warszawie

Kluby na konferencje w Warszawie