Kluby na konferencje w Warszawie

Warszawa to prawdziwa kopalnia świetnych obiektów konferencyjnych. Do wyboru są luksusowe hotele 5-gwiazdkowe, pensjonaty, zamki, pałace, biurowce, restauracje i kluby. O tych ostatnich chcielibyśmy dzisiaj napisać.

Wszystkie obiekty, które niżej opisujemy, nie mają zaplecza noclegowego. Jeśli więc szukasz miejsca na konferencję lub szkolenie z możliwością zakwaterowania swoich gości, dzisiejszy artykuł nie będzie dla Ciebie przydatny. Chyba, że skorzystasz z oferty hoteli i pensjonatów w okolicy.

Jednak jeśli interesuje Cię oryginalne miejsce z potencjałem, w którym zorganizujesz konferencję połączoną z imprezą integracyjną i innymi dodatkowymi atrakcjami, zapraszamy do lektury!

SEN EVENTS - Wioślarska 6

Nad samą Wisłą znajduje się 350 m2 przestrzeni eventowej, którą można dowolnie zaaranżować. Oryginalny design SEN EVENTS przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesności i nietuzinkowych rozwiązań architektonicznych. Przez wysokie okna można podziwiać nie tylko Wisłę, ale również Stadion Narodowy. W SEN EVENTS można zorganizować wydarzenia nawet dla 300 osób w ustawieniu koktajlowym, 250 w teatralnym, a około 150 przy okrągłych stołach. Przestrzeń na konferencję, szkolenie lub inne spotkanie biznesowe znajduje się na 4. piętrze budynku.

Poniżej znajduje się m.in. lokal SEN z klimatycznym i przestronnym tarasem. Tutaj goście mogą odpocząć na wygodnych kanapach i fotelach oraz zaspokoić swoje kubki smakowe i zapełnić puste żołądki pysznymi potrawami. Lokal pomieści do 250 osób, dlatego 3. piętro można również wykorzystać do organizacji spotkań (tych formalnych i tych mniej formalnych). W lokalu można również zorganizować tematyczne imprezy z muzyką na żywo.NIEBO - Nowy Świat 21

Klub NIEBO dobrze znany jest z pewnością nie tylko Warszawiakom. Osoby w różnym przedziale wiekowym uderzają na ulicę Nowy Świat 21, by delektować się smakiem pysznych potraw w Restauracji Raj w Niebie na parterze, a następnie bawić się do późnej nocy w klimatycznym i oryginalnie zaaranżowanym klubie NIEBO.


Doskonała lokalizacja w centrum miasta przyciąga do lokalu również klientów biznesowych. Duża i funkcjonalna przestrzeń klubu doskonale sprawdzi się przy organizacji spotkań biznesowych typu konferencje, kongresy, warsztaty i szkolenia. Niejednokrotnie miały tu miejsce także prezentacje prasowe i koncerty. Na 200 m2 powierzchni zmieści się swobodnie 200 osób. Do dyspozycji event managerów obiekt oddaje również salę restauracyjną Raj w Niebie i Antresolę, która może posłużyć jako VIP room.

Paradoksalnie nad Niebem znajduje się Piekło, czyli klub, w którym również można zorganizować spotkanie o mniej formalnym charakterze. Goście znajdą tam złoty bar, złotą DJ-ke, czarne satynowe kanapy i burgundowe kotary. Wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat, który jeszcze długo wspominany jest przez uczestników eventu.WARMUT II PIĘTRO - Marszałkowska 45/49

Pozostając w imprezowym klimacie oraz w centrum Warszawy, warto wspomnieć o trzech ciekawych konceptach umiejscowionych w jednym budynku przy ulicy Marszałkowskiej 45/49: WARMUT, GRAM, II PIĘTRO.


WARMUT to nie tylko pierwszy wermut bar w Polsce, ale również przestrzeń eventowa i oryginalny design. Wzrok gości od progu przykuwa makieta modernistycznych budynków Warszawy znajdująca się na suficie. Na ścianach powieszono oryginalne graffiti wykonane przez polskich street art'owców.


GRAM to z kolei oldschool'owy salonik z grami, w tym m.in. arcade i pinball. Znajdą tu coś dla siebie również miłośnicy gier planszowych. To dobre miejsce na nieformalną imprezę po skończonej konferencji.


A jeśli już przy konferencji jesteśmy, najlepszym piętrem do organizacji tego typu wydarzeń przy Marszałkowskiej 45/49 jest II PIĘTRO. 300 m2 przestrzeni daje duże możliwości organizatorom spotkań biznesowych. Uniwersalne wnętrza spodobają się zwłaszcza fanom minimalizmu. Na II PIĘTRZE można zorganizować event do 250 osób.level 27 - Al. Jerozolimskie 123a

Znajdujący się na terenie budynku biurowego Atlas Tower klub level 27 oprócz funkcji imprezowych i muzycznych, pełni również funkcje biznesowe. Lokal oferuje event managerom aż 355 m2 powierzchni. Dodatkowo level 27 dysponuje tarasem o pow. 450 m2, z którego można podziwiać panoramę Warszawy. Pomieści on nawet 600 osób w opcji stojącej, a 400 w opcji siedzącej.


Centralna część klubu swobodnie zmieści nawet 400 osób na stojąco i 200 na siedząco. Miejsce to daje więc szerokie pole możliwości organizatorom firmowych wydarzeń. Level 27 dysponuje dodatkowo mniejszą salką konferencyjną o pow. 55 m2. Sprawdzi się ona podczas kameralnych spotkań w gronie do 20 osób. Klub przy Al. Jerozolimskich 123a oferuje również catering i bogatą ofertę dodatkowych usług. Firmowy bankiet na tarasie wieżowca z widokiem na całą Warszawę? Tutaj to możliwe!


Czasem trzeba spróbować czegoś nowego i zorganizować event w nietypowym miejscu, który kojarzy się bardziej z dobrą zabawą niż z pracą i obowiązkami. Dlaczego jednak trzeba łączyć pracę z czymś nudnym, sztampowym i monotonnym? Konferencja w klubie może być miłą odskocznią zarówno dla organizatora, jak i uczestników.

Polceane obiekty konferencyjne

level 27

level 27

Warszawa
SEN EVENTS

SEN EVENTS

Warszawa
NIEBO

NIEBO

Warszawa

Mogą Cię Zainteresować również

Sale biznesowe w centrum Warszawy

Sale biznesowe w centrum Warszawy

Najlepsze restauracje na szkolenie w Warszawie

Najlepsze restauracje na szkolenie w Warszawie