Konferencja na Dolnym Śląsku? Poznaj Pałac Jugowice i zachwyć wszystkich gości!

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na organizację różnorodnych spotkań biznesowych, imprez okolicznościowych czy wypoczynku, to koniecznie musisz poznać Pałac Jugowice. Jest to luksusowy obiekt, który mieści się w dziewiętnastowiecznym, pruskim pałacyku myśliwskim. Zachwyci on wszystkich miłośników tego, co klimatyczne oraz nieszablonowe.


Pałac na Dolnym Śląsku

Pałac Jugowice mieści się w malowniczej dolinie Jugowic w województwie dolnośląskim. Jugowice są niewielką wioską, która usytuowana została w południowo-zachodniej części kraju. Położona jest dokładnie w Górach Sowich, które zachwycają o każdej porze roku - zarówno w szczycie sezonu, jak i poza nim. Obiekt otoczony jest przepiękną przyrodą, która sprzyja długim spacerom oraz wycieczkom rowerowym. To prawdziwa gratka dla tych, którzy szukają miejsca na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku.

W okolicy Pałacu znajdują się różnorodne atrakcje, wśród których każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Warto też dodać, że obiekt od stolicy Dolnego Śląska, czyli Wrocławia, dzieli zaledwie 75 kilometrów. Pałac Jugowice działa od 2012 roku - i choć to z pozoru niedużo, to jednak w tym czasie zdążył on już podbić serca nawet najbardziej wymagających gości. Obiekt nawiązuje stylem do swojej historii, a jednocześnie urządzony jest prosto i luksusowo, stanowiąc tym samym niezapomniane tło dla wszelkich wyjazdów.


Eleganckie sale konferencyjne na Dolnym Śląsku

Pałac Jugowice to doskonałe miejsce na organizację spotkań biznesowych, takich jak np. konferencje, szkolenia, bankiety, kongresy czy sympozja. Dodatkowo, mogą się tam odbyć również uroczyste kolacje firmowe, jubileusze oraz gale. Dolnośląskie - szkolenia mogą się tam odbyć w dwóch salach, które różnią się pod względem wielkości.

Sala szkoleniowa pozwala na zaproszenie do 30 osób, natomiast sala konferencyjno-bankietowa jest w stanie pomieścić nawet do 120 osób w ustawieniu teatralnym. Pomieszczenia te są nowocześnie urządzone - z dbałością o najmniejsze detale. Wpada do nich sporo światła dziennego, które sprzyja koncentracji oraz skupieniu gości. Oczywiście obie sale są wyposażone w nowoczesne sprzęty multimedialne, na czele których znajdują się rzutniki, tablice interaktywne, ekrany, flipcharty oraz bezprzewodowe sieci Internetu. Obiekt ten udowadnia, że konferencja na Dolnym Śląsku może mieć miejsce w fantastycznych warunkach i okolicznościach!


Wyjątkowe miejsca noclegowe na Dolnym Śląsku

Ów Pałac na Dolnym Śląsku stanowi absolutnie unikatowy hotel, w którym mieszczą się wysoce komfortowe pokoje i apartamenty. Do dyspozycji gości oddanych jest łącznie 28 pokoi, które są klimatyzowane, posiadają osobne łazienki oraz gwarantują skuteczny relaks. Z ich okien rozpościera się piękny widok na okalającą pałac przyrodę. Pokoje w Pałacu Jugowice są urządzone w sposób nowoczesny, a jednocześnie bardzo stylowy. Są one przytulne, jasne praz funkcjonalnie zaaranżowane. Warto dodać, ż w cenę noclegu wliczone są pożywne śniadania oraz możliwość skorzystania z monitorowanego, przestronnego parkingu.

A skoro już wspomnieliśmy o wyżywieniu, to należy iść za ciosem i wspomnieć, że w Pałacu Jugowice mieści się fantastyczna Restauracja, w której można skosztować kulinariów z różnych zakątków świata. Tradycyjne dania łączą się tam z nowymi trendami, co przekłada się na bogactwo aromatycznych zapachów, smaków oraz ciekawych form podania posiłków.


Miejsce na relaks na Dolnym Śląsku

Pałac Jugowice oferuje doskonałą przestrzeń do relaksu, czyli uwielbiane przez gości Centrum SPA. Liczy ono aż 3000 m2, dając tym samym komfort oraz poczucie prywatności. SPA składa się z siedmiu drewnianych domków z saunami, wellness barem, szatniami, prysznicami oraz strefą wypoczynkową. Dodatkowo, na terenie obiektu mieszczą się też dwie balie - z zimną oraz ciepłą wodą, a także basen z leżakami i hydroterapeutyczne jacuzzi.

Przy takiej ofercie zdecydowanie trudno jest przejść obojętnie! Niezależnie więc od tego, czy interesuje Cię wyłącznie wypoczynek na Dolnym Śląsku, czy może szukasz miejsca na konferencję w pobliżu Wrocławia, to wspólną odpowiedzią na te dwie potrzeby jest właśnie Pałac Jugowice!

Polceane obiekty konferencyjne

Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****

Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****

Chlewiska
Pałac Jugowice

Pałac Jugowice

Jugowice
Pałac Godętowo

Pałac Godętowo

Łęczyce

Mogą Cię Zainteresować również

Mazowieckie pałace, w których warto zorganizować konferencje

Mazowieckie pałace, w których warto zorganizować konferencje

Po królewsku na Południu, czyli pałacowo-zamkowe propozycje na konferencję i szkolenie

Po królewsku na Południu, czyli pałacowo-zamkowe propozycje na konferencję i szkolenie

Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** z zachwycającą ofertą!

Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** z zachwycającą ofertą!