Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** z zachwycającą ofertą!

Już od jakiegoś czasu gościmy w Polsce jesień - z jednej strony pełną kolorowych liści i ostatnich ciepłych dni, z drugiej - zapowiadającą długą zimę i niedosyt słońca. Jest to czas, w którym szczególnie warto zadbać o ciało i umysł, oraz zrobić coś dla siebie. W tym celu polecamy wybrać się do absolutnie wyjątkowego Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****, w którym można m.in. spędzić weekend w SPA oraz wzmocnić swoje siły witalne. W tym artykule napiszemy nieco więcej o nowej, jesiennej ofercie tego miejsca i udowodnimy, że jest to ciekawy obiekt na organizację konferencji i szkoleń.


Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** to elegancki kompleks, który położony został w Chlewiskach, około 140 kilometrów na południe od Warszawy. Historia tego miejsca sięga jeszcze XVI wieku, czego potwierdzeniem są piękne, zabytkowe wnętrza oraz 10-hektarowy park, w którym znajdują się liczne pomniki przyrody i stawy, które pamiętają odległe czasy. Park otaczający kompleks powstał w XII wieku i zdecydowanie sprzyja długim spacerom i rozmowom. Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** w odpowiednich proporcjach łączy tradycję z luksusem, nie szczędząc przy tym magii. Obiekt ten często nazywany jest Polskim Centrum Biowitalności. Wszystko to z tego względu, że na jego terenie koncentrują się dobre siły natury. Jest to zatem doskonały wybór dla osób, które potrzebują wypoczynku i relaksu z dala od miejskiego zgiełku.

Obiekt ten do dyspozycji gości oddaje:

  • 10 wielofunkcyjnych sal,
  • 59 wysoce komfortowych pokoi i apartamentów,
  • Łaźnie Rzymskie,
  • Witalną Wioskę SPA,
  • Studio Odnowy z gabinetami zabiegowymi,
  • Restaurację i Salę Biesiadną z kominkami,
  • Ogród Medytacji,
  • stadninę koni.

W takich właśnie okolicznościach możesz tam zorganizować konferencje, szkolenia, warsztaty oraz inne spotkania biznesowe i imprezy okolicznościowe. Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** sprzyja również realizacji wyjazdów integracyjnych i wypoczynkowych.


Wyjątkowe sale konferencyjne

Sale oferowane przez Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** mieszczą się w 3 odrębnych budynkach kompleksu - w Pałacu Odrowążów, Stajni Platera i Termach Zamkowych. Pomieszczenia te różnią się pod względem wielkości - są w stanie pomieścić od kilku do maksymalnie 130 uczestników wydarzeń. Wszystkie te sale są eleganckie, w pełni wyposażone oraz gustownie zaaranżowane. Mogą się tam odbyć nawet kilkudniowe spotkania biznesowe - na gości czekają bowiem wspomniane już wcześniej pokoje i apartamenty. Są to indywidualnie zaprojektowane pokoje z autorskim programem SPA oraz jedyne w kraju pokoje ofuro SPA z głębokimi wannami w kształcie beczek. 


Jesienna oferta wypoczynkowa

Pobyt w Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** zachwyca o każdej porze roku, ale jego jesienna oferta zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie. Można tam spędzić czas w energetycznym Ogrodzie Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy, Ogrodem Zen, energetycznymi spiralą i labiryntem oraz Piramidą Horusa. Nie da się ukryć, że siły natury maja bardzo duży wpływ na zdrowie i samopoczucie - idąc więc tym tropem, Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** jest fantastycznym pomysłem, jeśli chcesz zrobic coś dla siebie. Wyżej pisaliśmy też, że obiekt otoczony jest pięknym, zabytkowym parkiem. Nie brakuje w nim ścieżek przyrodniczych i historycznych, a także romantycznych zakątków. Można wziąć tam leśną kąpiel, chodzić boso po trawie lub przytulać się do drzew. Przekonasz się, że obcowanie z naturą zdecydowanie poprawia nastrój i zdrowie. Ale to nie wszystkie atrakcje! Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** oferuje również Witaną Wioskę SPA, w której ciało poddawane jest m.in. kuracji Kneippa. Na gości czekają tam prysznice wrażeń pod chmurką, beczki z zimną wodą, sauna świetlna, kąpiele w japońskiej balii oraz jodowo-inhalacyjna Chata Solna. Warto też zaznać klasycznych masaży, różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych, energetycznych terapii oraz seansów w Łaźniach Rzymskich. Nie mamy wątpliwości, że w Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** każdy znajdzie to, czego potrzebuje! Zdecydowanie warto poznać to miejsce.

Polceane obiekty konferencyjne

Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****

Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****

Chlewiska