Manor House SPA ponownie w ścisłej czołówce najlepszych hoteli SPA w Polsce

Manor House SPA ponownie w ścisłej czołówce najlepszych hoteli SPA w Polsce

W rankingu 100 Best SPA Hotels in Poland mazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** znalazł się na doskonałym 6. miejscu, równocześnie zdobywając najwyżej punktowaną pozycję wśród hoteli SPA w województwie mazowieckim. 

W rankingu magazynu Eden „100 Najlepszych Hoteli SPA w Polsce” za rok 2022 hotel Manor House SPA zajął prestiżowe 6. miejsce. Uplasował się też najwyżej spośród wszystkich mazowieckich kompleksów SPA. Według organizatorów tego prestiżowego zestawienia, aby znaleźć się w wśród najlepszych hoteli SPA, kilkanaście lat temu wystarczyło być. Pięć lat temu trzeba było się czymś wyróżniać. Dziś natomiast, „kiedy eksperci mówią już o ponad 900 obiektach SPA & Wellness, trzeba świadczyć usługi na najwyższym poziomie, nadążać za zmieniającymi się trendami, odznaczać się profesjonalizmem, otwartością na potrzeby gości i przyjazną atmosferą”.

- Polska jest bardzo atrakcyjnym turystycznie krajem o dobrze rozwiniętym i różnorodnym zapleczu hotelowym. Duża konkurencja na mocno nasyconym rynku sprawia, że polskie hotele SPA mają bardzo wysoki poziom usług i mnogość atrakcji, a te najlepsze z rankingu 100 Best SPA Hotels in Poland mają światowy poziom i naprawdę wiele do zaoferowania swoim gościom. Zdobycie miejsca w ścisłej czołówce najlepszych hoteli SPA to dla zespołu Manor House SPA prawdziwa satysfakcja i motywacja do dalszej pracy, a utrzymywanie się na topie rankingu przez kolejna lata jest najlepszym potwierdzeniem, że konsekwentne tworzenie miejsca sprzyjającego relaksowi i harmonii, w zgodzie z naturą i jej dobrymi energiami, to właściwa droga rozwoju” – mówi Dorota Tokarska, Dyrektor Marketingu hotelu Manor House SPA. 

Mazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA**** Pałac Odrowążów***** to hotel dla dorosłych, idealny na romantyczne pobyty. To także finalista wielu prestiżowych plebiscytów w kraju i za granicą. Od lat Najlepszy Holistyczny Hotel SPA w Polsce kuszący do przyjazdu bogatą ofertą SPA & Wellness oraz Polskie Centrum Biowitalności. 

Mocna pozycja Manor House SPA wynika z jego zalet. Kompleks łączy historię (to jedna z najstarszych posiadłości szlacheckich na ziemiach polskich) ze współczesnym luksusem i dobrymi energiami natury. Ich siła jest tak duża (nawet 30 000 j. Bovisa), że samo przebywanie na jego terenie wzmacnia siły życiowe i poprawia samopoczucie. To także od wielu lat Najlepszy Holistyczny Hotel SPA w Polsce i prawdziwa enklawa ciszy i spokoju dla gości powyżej 12. roku życia, ze specjalną ofertą dla wegan i alergików oraz Biowitalnym SPA, gdzie można zadbać o organizm na każdym poziomie.

W skład kompleksu wchodzi pięciogwiazdkowy Pałac Odrowążów oraz czterogwiazdkowy hotel w zabytkowej Stajni Platera i Termach Zamkowych, gdzie mieści się też strefa SPA & Wellness: Gabinety Bioodnowy, Komnata Biowitalności, Łaźnie Rzymskie i bezchlorowy basen z wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego. Woda ta jest dostępna w całym kompleksie i ceniona zwłaszcza przez osoby ze skórą wrażliwą oraz za walory smakowe (wykorzystuje się ją także do przygotowywania dań i napojów w hotelowej restauracji). 

Prawdziwym skarbem jest 10-hektarowy, zabytkowy park z pomnikami przyrody, przypałacowymi stawami i Witalną Wioską SPA, gdzie odbywają się rytuały zdrowia pod gołym niebem, a także energetyczny Ogród Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy, energetycznymi spiralą i labiryntem, Piramidą Horusa i Ogrodem Zen. Dopełnieniem jest restauracja z tradycyjną polską kuchnią, menu wegańskim i autorską Dietą Życia. 

Wielu Gości mówi, że wraca do Manor House SPA ze względu na ciszę i spokój hotelu bez dzieci, kojącą bliskość przyrody, przyjazną atmosferę i holistyczną filozofię, która czyni tutejsze SPA wyjątkowym. Wszystkie metody stosowane w Gabinetach Bioodnowy są naturalne i bezpiecznie. Warto skorzystać z oryginalnych, energetycznych terapii i wypróbować autorskiego programu odmładzającego Alchemia Zdrowia, który pobudza naturalną umiejętność organizmu do autoregeneracji i przynosi długotrwałe efekty. Biowitalne SPA wyróżniają m.in. muzykoterapia - koncerty na gongi i misy tybetańskie, kamertony, muzyka solfeżowa o prozdrowotnych częstotliwościach oraz hydroterapia - lecznicze kąpiele, w tym ofuro w wysokich wannach, również w dwuosobowych wannach, które łączą zdrowotne działanie kąpieli w głębokich wannach z intymnym czasem we dwoje. Zaletą tej oazy spokoju jest położenie w centralnej Polsce z dala od zgiełku miasta oraz dogodny dojazd (niedaleko trasy Warszawa-Kraków) i lądowisko dla śmigłowców. 

INFORMACJA PRASOWA