61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

The View | Warszawa | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Twarda 18
00-105 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Jeżeli znudziły Ci się klasyczne lokalizacje stolicy, zatrzymaj się w The View - klubie nocnym w ścisłym centrum Warszawy, położonym na najwyższych piętrach wysokościowca sięgającego aż 122 m! Do klubu przynależą 2 kondygnacje złożone m.in. z rozległej przestrzeni tanecznej, przestrzeni VIP-owskiej i tarasu o widoku 360°. Tylko tutaj możliwe jest spojrzenie na warszawską panoramę z całkiem nowej, zapierającej dech w piersiach perspektywy, która swoją wysokością wyprzedza nawet Pałac Kultury i Nauki.

Innowacyjność The View to jednak nie tylko jedyny w swoim rodzaju widok na stolicę, ale też świeże i nowoczesne podejście do polskiej branży eventowej. Wyniesiona niemal do poziomu chmur przestrzeń świetnie sprawdzi się jako miejsce profesjonalnych spotkań biznesowych, konferencji, przyjęć czy niezapomnianego after-party, o którym usłyszy cała Warszawa.

Sale konferencyjne - The View

The View dysponuje powierzchnią ponad 1000 m2 obejmujących 2 funkcjonalne kondygnacje. Na Poziomie 28 znajdziemy parkiet z barem oraz 22 komfortowe loże ze stolikami. Znajdująca się tu sala główna to aż 450 m2, które bez problemu mogą posłużyć jako miejsce konferencji tradycyjnej bądź prasowej, szkolenia czy prezentacji w nowoczesnym wydaniu.

Na piętrze zamontowane są ekrany LED, w razie potrzeby dostępne dla organizatorów w ramach np. wyświetlania materiałów reklamowych. Obecna jest tu również DJ-ka z możliwością wybudowania sceny, czyli przydatnego atutu w świetle planowanych przemówień.

Dodatkowym walorem Poziomu 28 jest VIP ROOM "Temple" - elegancki apartament o powierzchni 50 m2 stanowiących w The View prawdziwą oazę prywatności. Zaopatrzony został w ukryte przejście do klubu, własną toaletę oraz bar z dedykowaną obsługą. To idealny wariant dla bardziej kameralnych spotkań w gronie zaufanych współpracowników.

Organizatorzy otrzymują do dyspozycji także 2 tarasy, każdy o powierzchni 50m2, otwartych zarówno na kompleksową organizację wydarzeń z pięknym widokiem, jak również w formie wdzięcznego dodatku do spotkań wewnątrz budynku.

Prawdziwą perełkę The View stanowi dach budynku - Roof Top 360°, z którego rozciąga się panoramiczny, niczym nieskrępowany widok na miasto. 370 m2 tutejszej powierzchni zabezpieczają szklane ściany, zaś komfort niezależny od pory roku zapewnia sterowane zadaszenie oraz ogrzewanie. Na gości czekają 22 loże i łącznie ok. 140 miejsc siedzących, z których wygodnie można uczestniczyć w odbywających się na dachu eventach korporacyjnych.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Poziom 28 Poziom 28 150 110 150
Roof Top 360° Roof Top 360° 150 120 130
brak zdjęcia VIP ROOM "Temple" --- --- ---

Sale bankietowe - The View

The View to nie tylko praca, ale przede wszystkim dobra energia "po godzinach". Oba poziomy klubu stwarzają fantastyczne warunki dla przeprowadzenia wszelkiego typu mniej i bardziej formalnych eventów - przyjęć koktajlowych, bankietów zasiadanych, hucznej imprezy integracyjnej.

Poziom 28 oraz Roof Top dysponują pokaźnych wymiarów barami, lożami oraz miejscem dla DJ'a. Niższe piętro obejmuje rozległy parkiet taneczny, który może przemienić się w miejsce całonocnej zabawy przy muzyce odtwarzanej lub granej na żywo. W The View istnieje bowiem możliwość organizacji koncertów zdolnych do uświetnienia każdego wydarzenia.

Szerokie możliwości aranżacyjne i techniczne powinny przysporzyć niezapomnianych wrażeń wszystkim uczestnikom. Profesjonalna obsługa i spektakularne oświetlenie połączone z motywami zieleni z pewnością zapiszą się w pamięci gości. The View słynie w całej Warszawie z efektownych imprez, które chętnie sprowadzają w tutejsze wnętrza nowych bywalców - zarówno w ramach możliwych imprez zamkniętych, jak i indywidualnych odwiedzin.

Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Poziom 28 150 110 400
Roof Top 360° 150 120 400
brak zdjęcia VIP ROOM "Temple" --- --- ---
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
The View | Warszawa
Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Twarda 18
00-105 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
150

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
400

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
400

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
1000

Dodatkowe udogodnienia
  • High-speed Internet
  • Sala konferencyjna
  • Multimedia
  • Bar
  • Klimatyzacja
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 8,9 km  Odległosc od PKP: 900 m

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij