61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Przystań na Wioślarskiej | Warszawa

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Wioślarska 6
00-411 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Przystań na Wioślarskiej mieści się, jak sama nazwa wskazuje, na ulicy Wioślarskiej w Warszawie. Ten nowoczesny ośrodek należy do Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego, które zostało utworzone już w 1878 roku i jest jednym z najstarszych tego typu stowarzyszeń sportowych w Polsce. Obiekt przy ulicy Wioślarskiej 6 w Warszawie funkcjonuje już od 1929 roku. W 2017 roku w miejsce starej przystani powstał nowoczesny obiekt sportowy o profilu wioślarskim. Wcześniejszy budynek miał zaledwie 3 kondygnacje, obecnie Przystań na Wioślarskiej dysponuje aż 7 kondygnacjami. Spełnia najwyższe europejskie standardy. Jest piękną wizytówką zarówno polskiego wioślarstwa, jak i samej Warszawy. W tym miejscu zawodnicy mogą trenować w bardzo nowoczesnych warunkach, co później przekłada się na wysokie wyniki naszych zawodników.

Przystań na Wioślarskiej to jednak miejsce, w którym mogą szkolić się nie tylko wioślarze. Obiekt dysponuje przestronną i funkcjonalną salą konferencyjną o powierzchni aż 140 mkw. Przestrzeń można aranżować na wiele sposobów. Dzięki specjalnej ściance działowej można ją również podzielić na dwie części. To doskonałe miejsce w Warszawie na zorganizowanie konferencji lub szkolenia nawet dla 90 osób. Nowoczesna sala wyposażona jest w profesjonalny sprzęt, który jest niezbędny do przeprowadzenia spotkania na międzynarodowym poziomie.

Dużym atutem jest również taras oraz wysokie okna, przez które można podziwiać zapierający dech w piersiach widok na panoramę Warszawy.

Sale konferencyjne - Przystań na Wioślarskiej

Przystań na Wioślarskiej oferuje klimatyzowaną salę konferencyjną, która ma 140 mkw powierzchni. Przestronną salę można aranżować na kilka sposobów, a dzięki specjalnej ściance działowej można ją również podzielić na dwie mniejsze (salę klubową i mniejszą salę konferencyjną). Umożliwia to organizację dwóch mniejszych eventów w tym samym czasie. Uczestnicy obu spotkań nie przeszkadzają sobie, bowiem ścianka działowa jest akustyczna, co gwarantuje nieprzepuszczalność dźwięków. Sala konferencyjna pomieści do 80-90 osób w układzie teatralnym lub koktajlowym, czyli bardziej swobodnym.

Salę wyposażono w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny, który ułatwi przeprowadzenie konferencji, prezentacji czy szkolenia.

Niewątpliwym atutem sali znajdującej się na terenie ośrodka Przystań na Wioślarskiej w Warszawie jest długi taras o powierzchni aż 50 m2, z którego można podziwiać panoramę miasta. Przez duże okna sali konferencyjnej możemy podziwiać Bulwary Wiślane, rzekę Wisłę, Ruchliwy Most Poniatowskiego oraz Stadion Narodowy.

Wymiary sali konferencyjnej:


wysokość - 3 m
długość - 15 m
szerokość - 9 m

Wymiary obu sal po rozłożeniu ścianki działowej:

Sala klubowa (na przeciwko wejścia głównego, z widokiem na basen wioślarski):

szerokość - 9 m
długość - 7 m

Mała sala konferencyjna:

szerokość - 9 m
długość - 8 m

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Przystań na Wioślarskiej - sala klubowa - SaleBiznesowe Sala klubowa --- --- ---
Przystań na Wioślarskiej - mała sala konferencyjna - SaleBiznesowe Mała sala konferencyjna --- --- ---
Przystań na Wioślarskiej - sala konferencyjna - SaleBiznesowe Sala konferencyjna (sala klubowowa + mała sala) 90 --- ---

Usługi dodatkowe

Dzięki profesjonalnemu sprzętowi sportowemu i nowoczesnym wnętrzom sportowcy mogą szkolić swoje umiejętności w najlepszych warunkach, które spełniają europejskie standardy.

Budynek objęty jest systemem kontroli dostępu oraz został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynku znajduje się winda.


Możliwe miejsca parkingowe w garażu podziemnym (poziom -2) oraz miejsca postojowe przed budynkiem (poziom 0 od strony Wisłostrady oraz poziom -1 od strony Wisły).

Komentarze

Przystań na Wioślarskiej odkryłem przypadkiem, ale bardzo byłem z tego powodu zadowolony, to fajne miejsce na organizację konferencji czy szkolenia - to ostatnie to właśnie mój przypadek. Sala konferencyjna jest mega dobrze wyposażona, w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny, do tego z dobrym nagłośnieniem, oświetleniem i szybkim połączeniem internetowym. Dużym plusem jest również taras oraz wysokie okna, przez które jest przepiękny widok na panoramę Warszawy.

11/2018

Dodaj komentarz

Ocena*:

Przystań na Wioślarskiej | Warszawa

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Wioślarska 6
00-411 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Obiekt w liczbach

Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
90

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
90

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
140

Dodatkowe udogodnienia

  • Sala konferencyjna
  • Klimatyzacja

Lokalizacja

Odległosc od lotniska: 11,2 km  Odległosc od PKP: 2,8 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij