61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego | Warszawa

Typ obiektu: inny

Adres:
Czarnieckiego 51
01-541 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego to nowoczesna przestrzeń biznesowa, konferencyjna, eventowa i kulturalna. Jest to stylowe miejsce, specjalizujące się w organizacji wszelkiego rodzaju imprez, od formalnych spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń czy sympozjów, po wydarzenia kulturalne, pokazy mody, koncerty, uroczyste bankiety lub inne przyjęcia okolicznościowe.

Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego położony jest na warszawskim Żoliborzu, w sercu Parku Żeromskiego, co gwarantuje cichą i spokojną atmosferę oraz kameralny klimat podczas organizowanych tu wydarzeń. Ze swojej strony obiekt oferuje kompleksowe usługi organizatorskie każdego eventu, poczynając od oprawy cateringowej i pomocy technicznej, kończąc na stylowych dekoracjach muzyce i dodatkowych atrakcjach.

Sale konferencyjne - Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego

Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego to nowoczesna i profesjonalna przestrzeń, która doskonale nadaje się do organizacji konferencji, szkoleń i innych spotkań biznesowych. Nietuzinkowe wnętrza obiektu dodadzą każdemu wydarzeniu oryginalnej oprawy i prestiżu. Do dyspozycji gości jest przestronny, oszklony dziedziniec o powierzchni 400 mkw., mogący pomieścić do 400 uczestników. Ponadto, fort dysponuje trzema dodatkowymi salami, z których każda posiada własna scenę. Są to sala teatralna, kawiarnia oraz sala w podziemiach. Dodatkowo, na terenie obiektu znajdują się dwa amfiteatry oraz przestrzenie wystawowe. Wszystkie te pomieszczenia wyposażone są w niezbędny do przeprowadzenia prezentacji sprzęt multimedialny oraz dostęp do internetu. Obiekt zapewnia również pełną oprawę gastronomiczną podczas trwających spotkań.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Dziedziniec Dziedziniec 400 400 400

Sale bankietowe - Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego

Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego to również świetne miejsce do realizacji wszelkiego typu eventów towarzyskich, kulturalnych, przyjęć okolicznościowych czy uroczystych bankietów. Największe pomieszczenie na terenie obiektu, czyli oszklony dziedziniec może pomieścić wydarzenie nawet na 400 osób. Podczas rożnego rodzaju koncertów, recitali itp. świetnie sprawdzą się dwa plenerowe amfiteatry. Z kolei kameralne eventy z powodzeniem można zorganizować w jednej z sal: teatralnej, kawiarni bądź sali w podziemiach. Wszystkie oferowane wnętrza cechuje stylowa aranżacja oraz połączenie klasy i nowoczesności, dzięki czemu organizowane tu wydarzenia nabierają wyjątkowej atmosfery.
Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Dziedziniec 400 400 400
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego | Warszawa
Typ obiektu: inny

Adres:
Czarnieckiego 51
01-541 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
400

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
400

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
400

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
Lokalizacja
Odległosc od lotniska:   Odległosc od PKP:

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij