794 339 536
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Centrum Konferencyjne Adgar Plaza | Warszawa | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Postępu 17A
02-676 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis


Sale konferencyjne - Centrum Konferencyjne Adgar Plaza

Sala A

Jest to sala o powierzchni 80 m2. Mieści do 100 osób w ustawieniu teatralnym oraz 50 osób w podkowę. Posiada dostęp do światła dziennego jak również dwa rodzaje rolet umożliwiające zaciemnienie sali.

Sala B

Jest to sala o powierzchni 80 m2. Mieści do 100 osób w ustawieniu teatralnym oraz 50 osób w podkowę. Posiada dostęp do światła dziennego jak również dwa rodzaje rolet umożliwiające zaciemnienie sali.

Sala C

Jest to sala o powierzchni 85 m2. Mieści do 100 osób w ustawieniu teatralnym oraz 50 osób w podkowę. Posiada dostęp do światła dziennego jak również dwa rodzaje rolet umożliwiające zaciemnienie sali.

Sala D

Jest to sala o powierzchni 65 m2. Mieści do 70 osób w ustawieniu teatralnym oraz 45 osób w podkowę. Posiada dostęp do światła dziennego jak również dwa rodzaje rolet umożliwiające zaciemnienie sali.

Sala Galeria

Jest to sala o powierzchni 57 m2 w kształcie kwadratu znajdująca się na parterze budynku Plaza A. Jej dwie ściany są całkowicie przeszklone z widokiem na wewnętrzny dziedzieniec. Istnieje również możliwość zaciemnienia sali. Mieści do 48 osób w ustawieniu teatralnym i 33 osób w podkowę.
Board Room

Bardzo elegancka sala z owalnym stołem i 12 skórzanymi fotelami – idealna na spotkania zarządu, prezentacje lub mniejsze szkolenia. Posiada dostęp do światła dziennego jak również możliwość zaciemnienia.

Sala Adgar I

Sala szkoleniowa z dużą ilością światła dziennego zlokalizowana w Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza, w budynku obok na ul. Postępu 15. Sala ma powierzchnię 40 m2 i jest w pełni wyposażona multimedialnie.

Sala Adgar II

Sala szkoleniowa z dużą ilością światła dziennego o powierzchni 32 m2, zlokalizowana w Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza, w budynku obok na ul. Postępu 15. Wraz z Salą Adgar I tworzy salę o powierzchni 72 m2. Sala jest w pełni wyposażona multimedialnie.

Sala Adgar III

Nowa sala szkoleniowa z dostępem do światła dziennego, zlokalizowana w Centrum Szkoleniowym Adgar Mokotów, ul. Postępu 15. Sala ma powierzchnię 28 m2.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
brak zdjęcia Sala A 80 20 25
brak zdjęcia Sala B 80 20 25
brak zdjęcia Sala C 80 20 25
brak zdjęcia Sala AB i BC 160 30 50
Sala ABC Sala ABC 200 50 75
brak zdjęcia Sala D 60 20 20
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij