61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze Instytutu Badawczego Leśnictwa | Raszyn | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Braci Leśnej 3, Sękocin Stary
05-090 Raszyn
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze zostało otwarte w 2017 roku jako część Instytutu Badawczego Leśnictwa w Sękocinie Starym. Dogodna lokalizacja zaledwie 17 km od centrum Warszawy sprawia, że miejsce to chętnie wybierają warszawscy przedsiębiorcy i organizatorzy spotkań biznesowych. Dodatkowo Centrum mieści się niedaleko trasy S8, co ułatwia i przyspiesza znacznie dojazd zarówno ze stolicy, jak i innych regionów Polski.
Nowoczesne sale konferencyjne, które wchodzą w skład Centrum, umożliwiają organizację spotkań biznesowych nawet dla ponad 400 osób. Niewątpliwym atutem Centrum Konferencyjno-Wystawienniczego Instytutu Badawczego Leśnictwa jest otoczenie borów sękocińskich, dzięki którym uczestnicy spotkania mogą podziwiać malownicze widoki i cieszyć się leśnymi zapachami. Sam budynek wyróżnia się nowoczesnym designem. Cechami charakterystycznymi są akcenty z drewna, szkła i cegły.


NOWE NIŻSZE CENY WYNAJMU!!!

Zapytaj o aktualną ofertę.

Sale konferencyjne - Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze Instytutu Badawczego Leśnictwa

W skład oferty Centrum Konferencyjno-Wystawienniczego wchodzą 3 profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne, które w zależności od wybranego wariantu pomieszczą do 450 osób. Największą Salę A można podzielić, by uzyskać dodatkowo powierzchnię wystawienniczą. Jej podłoga wykonana jest z żywicy epoksydowej. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że można po niej jeździć kołami.

W Sali B odbywają się spotkania do 200 osób. Przestrzeń konferencyjną można zaaranżować na kilka sposobów. Konfiguracja jest dopasowywana do liczby uczestników i potrzeb organizatora wydarzenia.

Mała Sala o pow. 77 m2 jest przeznaczona dla wydarzeń, w których może brać udział maksymalnie do 30 osób. Jest idealnym miejscem do przeprowadzenia wykładów, szkoleń, seminariów. Istnieje możliwość aranżacji sali w ustawieniu kameralnym (do 20 osób), teatralnym (do 30 osób), bankietowym, szkolnym (do 22 osób), w tzw. podkowę (do 24 osób) lub w prostokąt (do 22 osób). 

Sale wyposażono w wysokiej klasy sprzęt audio-video. Sala jest przystosowana do zorganizowania tłumaczenia symultanicznego. Atutem jest również profesjonalny system BlackMagic, dzięki któremu można tworzyć dużo ciekawsze efekty multimedialne. Na wyposażeniu sal znalazły się również tzw. walizki dziennikarskie.

Sale konferencyjne są klimatyzowane, co jest szczególnie ważne podczas ciepłych dni. Specjalistyczne wykładziny zapewniają pomieszczeniom odpowiednią akustykę. Organizatorzy eventów mają do dyspozycji również głośniki projekcyjne do filmów i nagłośnienie sufitowe. Daje to głęboki dźwięk i miarowe rozchodzenie się go we wszystkie strony.

Sale posiadają dostęp do światła dziennego, ale dzięki specjalnym roletom można je zaciemnić. Do użytku są również kamery o wysokiej rozdzielczości, dzięki którym można rejestrować każde spotkanie lub nadawać jej przebieg na żywo za pomocą streamingu w internecie.


Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala A Sala A 450 50 ---
Sala B Sala B 200 150 ---
Mała Sala Mała Sala 30 24 22

Sale bankietowe - Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze Instytutu Badawczego Leśnictwa

Budynek Centrum posiada bardzo przestronne, eleganckie i funkcjonalne foyer, które może stanowić zarówno miejsca na odpoczynek i przerwę kawową, ale również doskonale sprawdzi się podczas organizacji przyjęć, bankietów i wystaw. Można w nim ustawić stoły z poczęstunkiem. Dzięki współpracy z lokalnymi firmami Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze Instytutu Badawczego Leśnictwa może zadbać o kompleksową obsługę gastronomiczną każdego wydarzenia.

Dzięki trzem ekranom, które zamontowano w foyer, można oglądać przebieg spotkania, które ma miejsce w tym samym czasie w Sali A lub B. Dodatkowo obiekt udostępnia również komputer, ksero oraz punkty ładowania laptopów i telefonów.


Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Recepcja i foyer --- --- ---
Usługi dodatkowe

Do dyspozycji uczestników wydarzeń organizowanych w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Instytutu Badawczego Leśnictwa jest 120 miejsc parkingowych.

Gości spotkania można zakwaterować w hotelach znajdujących się w okolicy. Obsługa chętnie doradzi najlepszą opcję.

Centrum funkcjonuje we wszystkie dni tygodnia, co przyspiesza czas czekania na odpowiedni termin na organizację spotkania biznesowego.

Biznesowe wydarzenia organizowane są również w Sali Konferencyjnej, znajdującej się w głównym budynku Instytutu Badawczego Leśnictwa. Pomieszczenie pomieści do 150 osób. W budynku również znajduje się eleganckie foyer, które sprawdzi się podczas przerw kawowych lub lunchowych.

Możliwość zorganizowania cateringu.

Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze Instytutu Badawczego Leśnictwa | Raszyn
Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Braci Leśnej 3, Sękocin Stary
05-090 Raszyn
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
450

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
450

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
990

Największa liczba miejsc parkingowych
Liczba
miejsc parkingowych
120

Dodatkowe udogodnienia
  • High-speed Internet
  • Parking
  • Sala konferencyjna
  • Multimedia
  • Klimatyzacja
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 17 km  Odległosc od PKP:

Kliknij żeby wczytaj mapę google
Sprawdź dostępność
Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe
DANE OSOBOWE:
Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:
liczba uczestnikow:
liczba pokoi:
INFORMACJE DODATKOWE:
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij