61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Centrum Biznesu Fundacji Rozwoju Śląska | Opole | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Wrocławska 133
45-837 Opole
opolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Centrum Biznesu to nowoczesny budynek biurowo-konferencyjny Fundacji Rozwoju Śląska. Obiekt posiada 1.225 m2 powierzchni użytkowej. Obiekt znajduje się przy ulicy Wrocławskiej 133 w Opolu. Oferuje 3 sale konferencyjne, salki spotkań i biura na wynajem.


W całym budynku znajduje się 13 biur, 5 pokoi konsultacyjnych, 3 pomieszczenia szkoleniowo-konferencyjne o powierzchniach 31 – 66 m2 i foyer. Do dyspozycji gości Centrum Biznesu Fundacji Rozwoju Śląsk jest również duży ogród z tarasem, do którego można wejść bezpośrednio z foyer. Ogród może być doskonałym miejscem na odpoczynek w trakcie przerw szkoleniowych lub zorganizowania luźnych szkoleń w plenerze.

Sale konferencyjne - Centrum Biznesu Fundacji Rozwoju Śląska

Jeśli potrzebujesz wygodnego, spokojnego i prestiżowego miejsca na organizację konferencji, szkolenia, spotkania z kontrahentami, dobrze trafiłeś! Centrum Biznesu Fundacji Rozwoju Śląska przy ulicy Wrocławskiej 133 w Opolu to 3 – kondygnacyjny budynek, który oferuje sale szkoleniowo-konferencyjne o zróżnicowanej powierzchni, biura na wynajem długoterminowy i małe salki spotkań w kameralnym gronie na wynajem godzinowy.

Sala konferencyjna nr 1 (33 m2 powierzchni) pomieści do 22 osób w ustawieniu teatralnym, a w podkowie do 15 osób. To idealne miejsce na organizację warsztatów, szkoleń i małych konferencji. 

Sala konferencyjna nr 2 (31 m2 powierzchni) pomieści do 20 osób w ustawieniu teatralnym, a w podkowie do 12 osób. To idealne miejsce na organizację warsztatów, szkoleń i małych konferencji.

Cena najmu sali nr 1 i sali nr 2:

- 1 do 3 godzin - 40 zł netto/ 1 godz.

- do 4 godzin - 250 zł netto

- od 5 do 8 godzin - 300 zł netto

Sala konferencyjna nr 3 (66 m2 powierzchni) największa sala sprawdzi się w przypadku organizowania większych konferencji, szkoleń i seminariów. W ustawieniu teatralnym pomieści nawet 60 osób, w ustawieniu „podkowa” do 25 osób.

Cena najmu sali nr 3:

- 1 do 3 godzin - 40 zł netto/ 1 godz.

- do 4 godzin - 300 zł netto

- od 5 do 8 godzin - 350 zł netto

Dodatkowo jest możliwość zamówienia usług cateringowych oraz przerw kawowych - zwykle zlokalizowane są w obszernym hallu.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala nr 1 Sala nr 1 22 15 12
Sala nr 2 Sala nr 2 20 12 12
Sala nr 3 Sala nr 3 60 25 28
Usługi dodatkowe

Obiekt dysponuje wydzielonymi pomieszczeniami z części wspólnej pięter biurowych do prowadzenia spotkań i konsultacji. Pokoje konsultacyjne zostały zaprojektowane na spotkania indywidualne oraz dla grup do 6-7 osób. Sprawdzą się na negocjacje i różnego rodzaju spotkania w kameralnym gronie. Pomieszczenia można wynajmować zarówno na dni, jak i na godziny w ramach usługi „Biura na godziny”.

Centrum Biznesu w Opolu oferuje również biura na wynajem. Osoby decydujące się na wynajęcie przestrzeni w opolskim Centrum Biznesu otrzymają spokój, komfort, wygodne krzesła i nowoczesny sprzęt. Każde stanowisko posiada dostęp do szerokopasmowego Internetu. Najemcy mają także dostęp do wyposażonego aneksu kuchennego.

Do dyspozycji osób wynajmujących przestrzenie w Centrum Biznesu, uczestników spotkań i klientów jest dostępny bezpłatny parking z 50 miejscami.  

Centrum Biznesu świadczy także usługę Wirtualnego Biura. Wirtualne Biuro w Centrum Biznesu to nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorców chcących zaoszczędzić swój czas i pieniądze. Przy minimalnych kosztach można uzyskać adres (ul. Wrocławska 133, 45-837 Opole) realnego biura w Opolu. Wizerunek firmy staje się bardziej profesjonalny, a Przedsiębiorca zyskuje czas na zarządzanie swoją firmą. 

Koszty Wirtualnego Biura:

1. Pakiet Rejestracja 100 zł netto/ miesiąc

2. Pakiet Poczta podstawowy 150 zł netto/ miesiąc

3. Pakiet Poczta rozszerzony 250 zł netto/ miesiąc

Komentarze
Nowoczesne miejsce, bardzo eleganckie, w którym pracują sympatyczni, profesjonalni ludzie. Fajny kontakt, fachowo i na poziomie. Obiekt ma ciekawą ofertę. Korzystałem z przestrzeni pod swoje szkolenie w Centrum Biznesu Fundacji Rozwoju Śląska i byłem zadowolony. Dobre ceny i świetne warunki. Miejsce spełniło moje oczekiwania. Zamawiałem również przerwę kawową i catering i wszystko smaczne i ładnie przygotowane. Sporo miejsca, wszędzie czysto. Polecam.


10/2019

Dodaj komentarz
Ocena*:
Centrum Biznesu Fundacji Rozwoju Śląska | Opole
Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Wrocławska 133
45-837 Opole
opolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Tagi
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
60

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
60

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Największa liczba miejsc parkingowych
Liczba
miejsc parkingowych
50

Dodatkowe udogodnienia
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 91 km  Odległosc od PKP: 4,6 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij