Mövenpick Gdynia

Mövenpick Gdynia

Mövenpick Hotel Gdynia, zarządzany przez Accor i Grupę Allenort, stanowić będzie nowoczesny kompleks hotelowo-usługowy, wznoszący się tuż nad brzegiem morza w prestiżowej lokalizacji. Otwarcie obiektu, liczącego 176 pokoi, pod marką Mövenpick planowane jest na rok 2026.

Położony przy alei Jana Pawła II 13, kompleks składać się będzie z dwóch połączonych nadziemnym pasażem budynków: Mövenpick Hotel Gdynia, oferującego 176 komfortowych pokoi, oraz ekskluzywnych apartamentów Waterhall Residence.

Oferując swoim gościom najwyższy standard, kompleks zostanie wyposażony w podziemny parking oraz atrakcyjne udogodnienia. W hotelu zaplanowano dwie restauracje, sky bar z panoramicznym widokiem na morze, centrum konferencyjne o łącznej powierzchni 460 metrów kwadratowych oraz strefę spa z krytym basenem i gabinetami zabiegowymi. Dzięki temu, Mövenpick Hotel Gdynia stanie się doskonałym miejscem zarówno dla podróżujących w celach biznesowych, jak i turystów poszukujących luksusowego wypoczynku nad Bałtykiem.