61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Hotel Pałac Alexandrinum****

Obiekty w budowie

7.10.2019
Hotel Meininger Warszawa to innowacja na polskim rynku hotelarskim. Niemiecki koncept wyróżnia się połączeniem hostelu z hotelem. W środku znajdą się m.in. wspólne przestrzenie do spędzania czasu i integracji.
2.10.2019
Ruszyła budowa Holiday Inn Express Wrocław w dzielnicy Krzyki, przy ulicy Krakowskiej. Hotel ma być skierowany w stronę dynamicznie rozwijającej się części miasta Wrocław-Południe. W hotelu na gości czekać będzie ponad 140 komfortowych pokoi.
30.09.2019
Nowy apartamentowiec powstaje w Kołobrzegu! 468 lokali, kompleks basenowy i kawiarnia z widokiem na całe miasto - a to jeszcze nie wszystko! Nowa inwestycja spółki Baltic Wave zapowiada się imponująco.
26.09.2019
Radisson Blu Resort Ostroda Mazury Lakes zostanie otwarty w 2021 roku. Będzie posiadał własny park wodny, przystań, centrum konferencyjne na 1 tys. osób i ponad 200 komfortowych pokoi.

5.09.2019
Nowy hotel w Gdańsku funkcjonować będzie pod znaną marką Renaissance należącą do Marriott International. Wewnątrz znajdziemy nowoczesne centrum konferencyjne, eleganckie pokoje, klimatyczną restaurację, basen i SPA.
3.09.2019
Nowy kompleks powstaje w Łodzi. Dotychczasowy zespół pałacowo-parkowy z Pałacem Heinzla rozbuduje się o obiekty hotelowe, gastronomiczne, rekreacyjne i biznesowe i rozszerzy swoją działalność. Zabytkowe mury pałacu otrzymają nowe życie.

2.09.2019
Hotele i centrum konferenyjne powstanie w ramach Park of Poland. Budynki będą połączone tunelem z Suntago Park Wodny, największym aquaparkiem w Europie Środkowo-Wschodniej.
30.08.2019
INFINITY Zieleniec Ski & SPA to ponad 350 komfortowych apartamentów, centrum konferencyjne, przestrzeń dla narciarzy, restauracja, kawiarnia, basen relaksacyjny, strefa SPA & Wellness i niesamowita lokalizacja na stoku, w bezpośrednim sąsiedztwu stacji narciarskiej.
26.08.2019
W Rogowie pod Kołobrzegiem powstaje nagrodzony nagrodą międzynarodowego konkursu A'Design Award and Competition 2019 kompleks hotelowo-apartamentowy Shellter Hotel & Apartments. W jego skład wejdzie 15 apartamentowców i 4-gwiazdkowy hotel. Będzie to ciekawa alternatywa dla apartamentów w zatłoczonym Kołobrzegu.
14.08.2019
Czterogwiazdkowy Hotele Energylandia powstaje na terenie parku rozrywki w Zatorze. Będzie się składać z części konferencyjnej i noclegowej. Zaoferuje 530 miejsc noclegowych i sale konferencyjne do 500 uczestników.
12.08.2019
Tulip Residences Warszawa Targowa to pierwszy obiekt pod tą marką na polskim rynku. Nowoczesne apartamenty w połączeniu z doskonałą lokalizacją przy Stadionie Narodowym i funkcjonalnymi przestrzeniami coworkingowymi, które można wykorzystać na sale szkoleniowe, niewątpliwie może przyczynić się do popularności tego obiektu.
6.08.2019
Lake Hill II jako druga część Lake Hill Resort & SPA czy odrębny kompleks wypoczynkowy? Inwestor, Grupa Erbud, na razie nie zdradza zbyt dużo informacji. Wiemy, że nowa inwestycja składać się będzie na pewno z dwóch budynków hotelowych.

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij