61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty w budowie

23.09.2020
Kolejny luksusowy hotel zyska jedna z najpopularniejszych turystycznych miejscowości. W Zakopanem, niedaleko Krupówek, powstanie hotel z luksusowymi noclegami, strefą basenową i biznesową.
31.08.2020
Hotel AC Marriott Kraków zaoferuje krakowskim przedsiębiorco  i organizatorom eventów 6 nowoczesnych sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Obiekt będzie jednocześnie nowoczesny i przytulny. Wszystko to dzięki roślinności i przyjemnym dla oka kolorom. 
27.08.2020
Bardzo ciekawy projekt zyskają Katowice. 25 rewitalizowanych hektarów, nowa dzielnica, dużo zieleni i ekologiczne rozwiązania. A w tym wszystkim powierzchnie konferencyjne i nowoczesne biura.
13.08.2020
W Szklarskiej Porębie powstaje nowoczesny hotel pod markę Mercure z salą konferencyjną, basenami, centrum SPA, narciarnią i wieloma innymi atrakcjami. Wszystko to w pobliżu stacji narciarskiej SKI Arena Szrenica. 
31.07.2020
Kolejny hotel w Kołobrzegu. 5 gwiazdek uzupełni ofertę obiektów w segmencie premium nad morzem. To drugi po Zakopanem hotel tej marki w Polsce.
28.07.2020
Lifestylowa marka pod siecią Accor wchodzi do Europy, a jeden z pierwszych hoteli powstanie w naszej Warszawie. Koncept TRIBE to coś świeżego na naszym rynku hotelarskim i zapewne zyska wielu fanów. 
28.07.2020
Hotel inspirowany kinem i sztuką, charakteryzujący się wyjątkowym doborem materiałów i tekstur, powstanie w Krakowie, przy ulicy Worcella, w samym centrum, w pobliżu najważniejszych punktów na mapie miasta.
28.07.2020
Pietryna 40 wzbogaci Łódź o nowe sale konferencyjne. Dogodna lokalizacja na słynnej ulicy Piotrkowskiej powinna przyciągnąć klientów biznesowych nie tylko z Łodzi, ale również okolicznych miejscowości.
2.07.2020
Nowy 5-gwiazdkowy hotel powstaje w Krakowie, przy ulicy Karmelickiej. Hotel Nobilium mieścić się będzie w zabytkowej kamienicy z początków XX wieku. Wnętrza prezentują się bardzo obiecująco.
30.06.2020
Zielona Góra to kolejne miasto, w którym Hilton postanowił zainwestować. Nowy hotel pod marką Hampton by Hilton będzie pierwszym obiektem międzynarodowej sieci w stolicy woj. lubuskiego.
30.06.2020
Kolejna inwestycja Hiltona w Polsce. Pod koniec czerwca międzynarodowa sieć poinformowała o podpisaniu umów na 3 nowe hotele w naszym kraju. Na wschodzie padło na Białystok, czyli coraz popularniejszy kierunek biznesowych i turystycznych podróży.
30.06.2020
Wczoraj Hilton ogłosił trzy inwestycje w Polsce. Wszystkie pod marką Hampton by Hilton. Pierwsza z nich powstanie przy krakowskim lotnisku w Balicach.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij