61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty w budowie

24.10.2017
W Suwałkach ma powstać nowa hala widowiskowo-sportowa. Wybuduje ją przedsiębiorstwo Unimax z Warszawy. Urząd miasta w Suwałkach rozstrzygnął przetarg w sprawie tej inwestycji, której koszt będzie wynosił 36 milionów złotych. Hala będzie posiadać 6 tys. mkw powierzchni użytkowej, a na trybunach znajdzie się miejsce dla 2200 kibiców.  
18.10.2017
Dekpol dostał pozwolenie na realizację projektu w Juracie. Za sprawą spółki mają powstać tu budynki usługowe do zakwaterowania turystycznego oraz część mieszkaniowa. Verano Residence Jurata powstanie przy ulicy Mestwina. W trzykondygnacyjnym budynku ma powstać 11 apartamentów, z których każdy będzie miał rozległy taras lub balkon. 
18.10.2017
Hotel Europejski oraz Raffles Hotel & Resorts łączą siły, aby utworzyć nowy projekt – Raffles Europejski Warsaw. Obiekt ma powstać w pierwszym kwartale 2018 roku. Do dyspozycji gości zostanie oddanych tutaj 106 pokoi i apartamentów, SPA, centrum konferencyjne, restauracje, cukiernie, Long Bar, sala balowa oraz palarnia cygar. Pokoje sypialne będą znajdować się na trzech piętrach, z czego aż 40% będzie apartamentami. 
17.10.2017
Premiera Browarów Wrocławskich miała miejsce 2 października. Przez te dwa tygodnie swoich właścicieli znalazła już 1/3  lokali z pierwszego etapu inwestycji. Salony sprzedaży Archicom przeżywają oblężenie, w głównej mierze przybywają tu inwestorzy zainteresowani zakupem kompaktowych mieszkań.
12.10.2017
W Warszawie ma powstać The Warsaw Hub – hotel spełniający najwyższe standardy od belgijskiej firmy deweloperskiej Ghelamco. Spółka wzięła kredyt na realizację inwestycji w wysokości 221 000 000 euro oraz 45 000 000 złotych na pokrycie podatku VAT. To rekordowy kredyt na budowę tego typu inwestycji. 
11.10.2017
Spółka 6B47 zdecydowała się na lokatę kapitału w apartamenty we Wrocławiu. Jest to korzystny sposób na obronę przed rosnącą inflacją, a także comiesięczny dochód płynący z wynajmu mieszkań spełniających najwyższy standard. To wszystko dzięki inwestycji Zyndrama. 
10.10.2017
9 października 2017 roku w Warszawie IHG (InterContinental Hotels Group) podpisało umowę franczyzową z 5th Avenue Holding na hotel Holiday Inn Warsaw Mokotów. Jest to jedna z czołowych firm hotelarskich na świecie, która rozszerza swoją działalność w Polsce. Nowy hotel będzie posiadał 370 pokoi w centrum największej dzielnicy biznesowej stolicy, skąd blisko będzie do centrum oraz do lotniska.
5.10.2017
Hotel Grand znajdujący się przy ulicy Piłsudskiego na przeciwko Dworca Głównego PKP zostanie odnowiony dzięki znaczącemu wrocławskiemu deweloperowi Rafin, który znany jest już z rewitalizacji Historycznych Hoteli Wrocławia. Dzięki niedawno zakończonym pracom projektowym wiadomo już, że hotel ten stanie się architektoniczną perłą miasta. Prace renowacyjne tego czterogwiazdkowego hotelu zostaną zakończone na przełomie 2020/2021 roku.
2.10.2017
Nowa inwestycja Aparthotel Anchoria powstanie dzięki DS Development w Mechelinkach. To miejsce oddalone od morza zaledwie 400 metrów stanie się kompleksem składającym się z trzech budynków z 90 apartamentami hotelowymi. Oprócz apartamentów znajdować się będą tu również infrastruktura rekreacyjna posiadająca strefę SPA&Wellness oraz część biznesowa. 
2.10.2017
Nowe centrum targowo-konferencyjne GlobalEXPO powstanie na Żeraniu w Warszawie. Dla klientów przygotowano sześć sal konferencyjnych oraz dużą salę eventową mogącą pomieścić nawet do 2600 osób. GlobalEXPO przy ulicy Modlińskiej 4 będzie posiadać halę o wielkości 12500 metrów kwadratowych, która stanie się największą halą w Warszawie zapewniającą wiele nowoczesnych rozwiązań. Pierwsze imprezy będzie można zorganizować tu już w połowie 2018 roku. GlobalEXPO będzie zarządzać spółka Centrum Targowe-Kongresowe. 
27.09.2017
Koło lotniska w Jasionce powstanie nowy Hotel CAD Holiday Inn Express Rzeszów. Przedstawiciele spółki Chopin Airport Development oraz Intercontinental Hotels Group zaprezentowali najnowszą wizualizację hotelu mającego powstać przy lotnisku. Ma on posiadać 120 komfortowych i nowoczesnych pokoi. Rozpoczęcie budowy planowane jest na pierwszą połowę 2018 roku, zaś koszty tej inwestycji będą wynosić około 30 milionów złotych.
25.09.2017
W dniu dzisiejszym rozpoczęła się budowa nowego hotelu na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu. Na uroczystości inaugurującej budowę zdradzono jego nazwę - The Bridge oraz przedstawiono wizualizację budynku wraz z projektami wnętrz. The Bridge będzie działać pod szyldem luksusowej marki MGallery by Sofitel. Wykonawcą projektu jest firma Strabag.

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij