61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty w budowie

13.02.2019
Nowy hotel w Szczawnicy zostanie otwarty już w połowie tego roku. Czterogwiazdkowy Pieniny Grand Hotel poszerzy bazę noclegową tej uzdrowiskowej miejscowości i sprawdzi się na organizację konferencji, szkolenia i wyjazdu firmowego.
31.01.2019
Trzeci bydgoski hotel sieci Focus Hotels powstaje przy ulicy Bernardyńskiej, nad samą rzeką Brdą. Nowoczesne, funkcjonalne wnętrza ucieszą zarówno turystów, jak i osoby podróżujące służbowo.

28.01.2019
Hotel Mercure Sosnowiec ma przyciągnąć lokalnych przedsiębiorców, a także turystów z całego kraju. Nowy hotel poszerzy zaplecze noclegowe i biznesowe miasta oraz umożliwi organizację większej liczby firmowych wydarzeń.
28.01.2019
Zwisające z sufitu talerze z ceramiki? Kolor kobaltowy na ścianach i w dodatkach? Takie rzeczy tylko w Bolesławcu słynącym z pięknej ceramiki. Nowo powstający hotel ibis Styles Bolesławiec swoim stylem nawiąże do produktów wytwarzanych w sąsiadującej Manufakturze.

28.01.2019
Global Office Park powstaje w centrum Katowic, u zbiegu ulic Dąbrówki i Sobieskiego. Zaoferuje swoim gościom powierzchnię biurową, handlową i mieszkaniową.
26.01.2019
Pięciogwiazdkowy Nobu Hotel Warsaw wyróżnia się oryginalnością, nowoczesnym designem i funkcjonalnością wnętrz. Hotel marki założonej przez aktora Roberta De Niro wchodzi z hukiem na polski rynek. 
24.01.2019
W listopadzie zostanie oddana do użytku nowa sala konferencyjna w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach. Zostanie wyposażona w nowoczesny sprzęt do tłumaczeń oraz dostosowana do wymogów osób niepełnosprawnych.  
30.12.2018
Nowy hotel w sercu Szczecina. Nowy ibis Styles powstaje na Starym Mieście, co już dziś wróży dużym zainteresowaniem ze strony zachodniopomorskich organizatorów spotkań biznesowych oraz przedsiębiorców zza niemieckiej granicy.
30.12.2018
Ibis Styles Kraków Santorini zostanie otwarty dla gości pod koniec 2019 roku. Zaoferuje im oprócz pokojów utrzymanych w wysokim standardzie, również zaplecze konferencyjne i restaurację z wyśmienitym jedzeniem.
28.12.2018
Nowy kompleks ma pobudzić turystyczny ruch w Łodzi i poszerzyć bazę noclegową i biznesową tego wojewódzkiego miasta. Hi Piotrkowska 155 powstaje przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Europie. Powstanie tam m.in. hotel międzynarodowej marki Hampton by Hilton.


10.12.2018
Warszawskie Bielany zyskają nowy hotel, który będzie na pewno chętnie odwiedzany zarówno przez osoby podróżujące służbowo, jak i w celach turystycznych. Ciekawa formuła combo hotelu jest na tyle oryginalna, że goście na pewno chętnie będą chcieli się przekonać na własnej skórze, jakie możliwości oferuje hotel.

27.11.2018
W samym centrum Katowic powstanie trzeci hotel AccorHotels. Grupa Orbis podpisała umowę w tej sprawie z UBM Development AG. Powiększy to zaplecze biznesowe miasta o 268 pokojów hotelowych, restaurację i sale konferencyjne. 

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij