61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty w budowie

2.07.2020
Nowy 5-gwiazdkowy hotel powstaje w Krakowie, przy ulicy Karmelickiej. Hotel Nobilium mieścić się będzie w zabytkowej kamienicy z początków XX wieku. Wnętrza prezentują się bardzo obiecująco.
30.06.2020
Zielona Góra to kolejne miasto, w którym Hilton postanowił zainwestować. Nowy hotel pod marką Hampton by Hilton będzie pierwszym obiektem międzynarodowej sieci w stolicy woj. lubuskiego.
30.06.2020
Kolejna inwestycja Hiltona w Polsce. Pod koniec czerwca międzynarodowa sieć poinformowała o podpisaniu umów na 3 nowe hotele w naszym kraju. Na wschodzie padło na Białystok, czyli coraz popularniejszy kierunek biznesowych i turystycznych podróży.
30.06.2020
Wczoraj Hilton ogłosił trzy inwestycje w Polsce. Wszystkie pod marką Hampton by Hilton. Pierwsza z nich powstanie przy krakowskim lotnisku w Balicach.
29.06.2020
Nowy hotel szwajcarskiej marki Mövenpick Hotels & Resorts powstaje w Zakopanem. To pierwsza inwestycja tej marki w Polsce. Zapraszamy do artykułu po więcej informacji.
9.06.2020
Już za chwilę, już niedługo nowoczesny, designerski Nobu Hotel Warsaw otworzy się dla swoich gości. Hotel, którego współwłaścicielem jest znany i ceniony aktor Robert de Niro, od samego początku budowy budzi sporo emocji. 
3.06.2020
Wyspa Solna to kompleks apartamentów w centrum Kołobrzegu. Aktualnie trwają pracę w budynku "E". Łącznie całe osiedle ma obejmować 5 budynków 7-piętrowych.
24.03.2020
Przy Smolnej 23 w Warszawie powstaje aparthotel, którego inwestorem jest NDI Development. Elegancka kamienica ma być początkiem renowacji północnej pierzei Alei Jerozolimskich i próbą odbudowy przedwojennej zabudowy.
23.03.2020
Kolejny hotel pod marką B&B Hotels otwiera się na polskim rynku. Tym razem padło na Szczecin i jego ścisłe centrum. Hotel B&B Szczecin poszerzy grono ekonomicznych hoteli w województwie zachodniopomorskim i będzie oferował lokale usługowe oraz sale konferencyjne w przystępnych cenach.
12.03.2020
Element Hotel & Spa obok ośrodka narciarskiego w Świeradowie-Zdrój to 4-gwiazdkowy obiekt o oryginalnej architekturze. Wewnątrz znajdzie się prawie 290 pokoi i nowoczesny kompleks SPA.
29.02.2020
Nowy aparthotel powstaje we Wrocławiu, przy ulicy Legnickiej 60C, w pobliżu Magnolia Park i biznesowej części miasta.
29.02.2020
I kwartał przyszłego roku będzie należeć do Vienna House R.evo Katowice, czyli nowej marki na rynku polskim. Oryginalny design, ciekawe udogodnienia i najwyższy komfort z pewnością przyciągną do stolicy Górnego Śląska zarówno turystów, jak i organizatorów biznesowych spotkań.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij