61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Hotel St. Bruno

Obiekty w budowie

14.08.2019
Czterogwiazdkowy Hotele Energylandia powstaje na terenie parku rozrywki w Zatorze. Będzie się składać z części konferencyjnej i noclegowej. Zaoferuje 530 miejsc noclegowych i sale konferencyjne do 500 uczestników.
12.08.2019
Tulip Residences Warszawa Targowa to pierwszy obiekt pod tą marką na polskim rynku. Nowoczesne apartamenty w połączeniu z doskonałą lokalizacją przy Stadionie Narodowym i funkcjonalnymi przestrzeniami coworkingowymi, które można wykorzystać na sale szkoleniowe, niewątpliwie może przyczynić się do popularności tego obiektu.


6.08.2019
Lake Hill II jako druga część Lake Hill Resort & SPA czy odrębny kompleks wypoczynkowy? Inwestor, Grupa Erbud, na razie nie zdradza zbyt dużo informacji. Wiemy, że nowa inwestycja składać się będzie na pewno z dwóch budynków hotelowych.
5.08.2019
Przy ulicy Konopnickiej w Poznaniu powstaje nowy hotel oferujący oryginalnie urządzone pokoje, SPA, restaurację, parking podziemny i sale konferencyjne. Przypominać ma ceglane, XIX-wieczne łazarskie wille. Otwarcie hotelu planowane jest na początek 2021 roku.

29.07.2019
Osada Morska Łeba w znanym przez turystów kurorcie to kompleks składający się z apartamentowców funkcjonujących w systemie condo, sali konferencyjnej i rozbudowanej oferty rekreacyjnej ze SPA i kortem tenisowym. Nowy obiekt w Łebie poszerzy zaplecze biznesowego tej części Wybrzeża.

29.07.2019
Otwarcie Mercure Kraków Fabryczna City ma nastąpić w pierwszym kwartale 2021 roku. Na terenie hotelu znajdzie się centrum konferencyjne, 200 pokoi, restauracja, bar, basen, strefa SPA. Historyczna lokalizacja blisko Rynku i Dworca PKP ma podkreślić wyjątkowość tego miejsca.
23.07.2019
Life Czorsztyn Resort&SPA powstaje nad jeziorem, w Kluszkowcach. Oddany do użytku pod koniec 2020 roku obiekt w swojej ofercie będzie posiadał oprócz miejsc noclegowych, również salę konferencyjną, mikro kino, mini golfa, korty do squasha, ściankę wspinaczkową i salon wirtualnej rzeczywistości.

11.07.2019
Nosalowy Park Hotel & SPA to nowa inwestycja w Zakopanem, która poszerzy zaplecze biznesowe tego miasta i będzie doskonałym miejscem na zorganizowanie konferencji w górach dzięki swoim nowoczesnym przestrzeniom eventowym urządzonym w 5-gwiazdkowym standardzie.
3.07.2019
Działająca głównie w Azji marka Royal Tulip doczeka się pierwszego obiektu w Europie i to nie byle gdzie, bo w samym sercu nowego biznesowego centrum Warszawy, przy ulicy Grzybowskiej.
27.06.2019
Hotel Autograph Collection by Marriott w Warszawie powstanie w miejsce historycznego Pałacu Branickich i Szaniawskich. Zabytkowe zabudowania zostaną zaadaptowane na luksusowy hotel z rozbudowaną częścią konferencyjną.
11.06.2019
Mercure Warszawa Ursus Station powstaje przy ulicy Cykady, bezpośrednio przy dworcu kolei podmiejskiej Ursus Północnej. Jego zarządcą jest Grupa Orbis i Accor. Na jego terenie znajdą się sale konferencyjne, restauracja Winestone, pokoje i wiele atrakcji dodatkowych.
7.06.2019
Nowa Podgórna obejmuje zbudowanie na nowo dwóch kamienic przy ulicy Pogórnej w samym centrum Poznania. Celem jest rewitalizacja tej przestrzeni oraz wykorzystanie dogodnej lokalizacji i zabytkowych budynków.

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij