61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty w budowie

17.01.2022
W Kotlinie Jeleniogórskiej, w miejscu Hotelu Jan, powstanie jedyny w Polsce hotel marki Kyriad - należącej do Louvre Hotels Group.
30.12.2021
W Warszawie przy ulicy Komitetu Obrony Robotników 32 powstanie kompleks łączący dwie marki należące do sieci Louvre Hotels Group: Campanile – Premiere Classe.Nowy kompleks powstanie w miejscu byłego Sangate Hotel Airport, który zostanie wyburzony w 2022 roku. ...
13.12.2021
Nad jeziorem, w kameralnej Wisełce pod Międzyzdrojami, powstaje nowoczesne centrum konferencyjne z częścią pokojową i biurową, restauracją, strefą spa i basenem.
18.11.2021
Do Polski wchodzi nowa marka hotelowa - WorldHotels Crafted Collection. Pierwszy hotel tej marki należącej do Best Western powstanie przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Jego oficjalna nazwa to Flaner Hotel WorldHotels Crafted Collection i powstanie w miejsce, g...
28.10.2021
Aries Residence Krynica-Zdrój to nowy kompleks tej marki w Polsce. Pod tym szyldem działają już hotele w Wiśle i Zakopanem. Aktualnie hotel tej marki budowany jest również w Bukowinie Tatrzańskiej oraz Szczyrku. Obiekty te działają w systemie condo.Nowy komple...
20.09.2021
Tej marki jeszcze u nas w kraju nie było! Aiden by Best [email protected]Łódź - tak będzie nazywał się Hotel Reymont w Łodzi. Trwają prace nad dostosowaniem obiektu do wymogów marki.Hotel Reymont mieści się w samym centrum Łodzi, niedaleko Manufaktury. Pod nowym szy...
16.09.2021
Nowa inwestycja w Rybniku. 5-gwiazdkowy hotel w zabytkowych dworskich wnętrzach z XVIII wieku. Duże przestrzenie eventowe i ogród z możliwością organizacji imprez plenerowych.
25.08.2021
Aqua Resort Międzyzdroje powstaje w ramach dużej inwestycji Bel Mare, czyli kompleksu apartamentowo-hotelowego. Na terenie nowego budynku powstaną nie tylko pokoje, ale również duże centrum konferencyjne i aquapark.
20.08.2021
Nowy hotel uzupełni ofertę biznesową i turystyczną jednej z najbardziej popularnych górskich miejscowości - Szklarskiej Poręby. 
18.08.2021
Miał funkcjonować początkowo pod inną nazwą. Jednak zmienił ją, dzięki czemu Polska zyska kolejny, piąty już hotel marki Mövenpick. Tym razem w samym centrum Karpacza.
10.08.2021
Nowa inwestycja apartamentowa na Górnym Śląsku. Lake View Żywiec uzupełni ofertę regionu o kolejne apartamenty i sale konferencyjne.
20.07.2021
W tym roku w Wiśle zostały oddane do użytku dwa duże obiekty hotelowe, ale to miasto nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa. W planach jest kolejna inwestycja, w której oprócz pokoi i SPA znajdą się nowoczesne sale konferencyjne.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij