61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty w budowie

25.03.2021
Hotel Active Sport Izery powstanie w popularnym Świeradowie-Zdrój. Zasługuje on na szczególną uwagę, ponieważ jest to pierwszy tak wysoko sklasyfikowany hotel skierowany głównie do triathlonistów. 
25.03.2021
Hotel Przełęcz Kubalonka to aparthotel, który został stworzony z myślą o osobach aktywnie sportowych, którzy lubią spędzać czas w plenerze - zarówno zimą, jak i latem. 
25.02.2021
Szykuje się kolejna inwestycja apartamentowa w popularnym Kołobrzegu. W Polanki Aqua goście znajdą wiele atrakcji, które umilą im pobyt nawet, gdy nadmorska pogoda zostawia wiele do życzenia.
25.02.2021
Aries Residence Bukowina to kolejna inwestycja sieci Aries. Tym razem padło na Bukowinę Tatrzańską. Nowy obiekt zaoferuje swoim gościom 118 apartamentów o powierzchni od 21 do 42 m kw. Lokale będą się mieścić w 5 budynkach. Każdy z nich będzie posiadał ane...
30.12.2020
Na terenie należącym do Klubu Sportowego Posnania powstanie hotel z pokojami, apartamentami, siłownią i kortem do squasha. A to nie wszystko. Oryginalny projekt architektoniczny uatrakcyjni z pewnością ten teren.
21.12.2020
Nowy aparthotel na Mokotowie w Warszawie. Nowoczesny budynek zaoferuje komfortowe lokale usługowe, restaurację i ciekawe rozwiązania.
25.11.2020
Nowy hotel w Krakowie będzie doskonałym miejscem na organizację dużych międzynarodowych wydarzeń, jak i na krótki pobyt po podróży samolotem. Dogodna lokalizacja to nie jedyny z atutów hotelu pod marką Golden Tulip.
5.11.2020
Lubimy, gdy nowe marki wchodzą na polski rynek hotelarski. W Warszawie powstanie pierwszy hotel marki Radisson Red. Twórcy mówią, że marka ta jest niezwykle  odważna, eklektyczna i wesoła. Jesteśmy bardzo ciekawi. 
4.11.2020
Kolejny hotel, który stawia na ekologię! W Wiśle powstaje aparthotel składający się z 9 budynków. Jego otwarcie planowane jest już niedługo, bo na najbliższą zimę. Innowacyjne rozwiązania wykorzystane w nowym obiekcie ciekawią nas najbardziej!
13.10.2020
Nowa marka na rynku polskim, a obok niej znana i lubiana Ibis Styles. W nowo powstającym hotelu przy lotnisku w Balicach powstaje hotel, w którym funkcjonować będą dwie marki należące do grupy Accor.
28.09.2020
Nowa inwestycja w Gdańsku, na Podwalu Przedmiejskim. Inwestycja obejmuje remont starego budynku i powstanie dwóch nowych. W środku m.in. sale konferencyjne i powierzchnia klubowo-barowa w podziemiach.
23.09.2020
Kolejny luksusowy hotel zyska jedna z najpopularniejszych turystycznych miejscowości. W Zakopanem, niedaleko Krupówek, powstanie hotel z luksusowymi noclegami, strefą basenową i biznesową.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij