61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty w budowie

14.08.2018
Foksal 13/15 Warszawa to dwie rewitalizowane przedwojenne kamienice w centrum miasta, w których powstaną eleganckie i luksusowe apartamenty oraz wiele udogodnień dla lokatorów, takich jak SPA, sala Fitness, podziemny parking oraz taras na ostatnim piętrze ze strefą koktajlową i przepięknym widokiem na miasto.
6.08.2018
W miejscu byłego Pałacu Donnersmarcków przy ul. Chopina w Siemianowicach Śląskich powstanie czterogwiazdkowy hotel, sala eventowa, restauracja, kawiarnia i powierzchnia przeznaczona na coworking.
6.08.2018
Powstaną nowe budynki w ramach kompleksu Browary Warszawskie przy ul. Grzybowskiej na warszawskiej Woli. Budynki będą posiadać od 6 do 18 pięter, na których znajdą się głównie mieszkania, ale również lokale usługowe i powierzchnia biurowa.
31.07.2018
Osada Morska Resort & Spa to nowa inwestycja w Kołobrzegu realizowana przez grupę VG Capital. Kompleks składający się z 6 budynków mieści się 3 kilometry od Portu i w bliskiej odległości od plaży i brzegu morza.
24.07.2018
Już niedługo, już za momencik, Molo Park w Mielnie zostanie otwarty dla gości. Inwestycja weszła w końcową fazę prac budowlanych. Obiekt funkcjonować będzie w nowej, ciekawej formule.

23.07.2018
Antalovy Apartamenty Zakopane to nowa inwestycja Metropolitan Investment, która powstanie w turystycznej części miasta. Inwestor uruchomił już sprzedaż apartamentów.

27.06.2018
Nowy Hotel Pabianice dewelopera Aflopa Nieruchomości ruszy z budową już w lipcu tego roku. Powstanie obok otwartego już Hotelu Fabryka Wełny. Obie inwestycje będą ze sobą połączone i obsługiwane przez jedną recepcję.
21.06.2018
Ibis Styles Radom powstaje w miejscu Hotelu Aviator. Inwestycja jest wynikiem porozumienia między Grupą Orbis a właścicielami Hotelu Aviator.
15.06.2018
Ogromna inwestycja szykuje się przy promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach. Grupa Awbud planuje budowę hotelu By The Sea Resort. Obiekt będzie posiadał rozbudowane zaplecze hotelowe i konferencyjne. W planach jest także Klub Jachtowy i Strefa Spa.  
14.06.2018
Green Mountain Resort powstający w Karpaczu to wyjątkowe miejsce składające się z czterogwiazdkowego hotelu i aparthotelu z widokiem na malowniczy górski krajobraz.

13.06.2018
Przedsprzedaż apartamentów wakacyjnych już ruszyła w nowej inwestycji JHM Development. Apartamenty Zakopiańskie poszerzą bazę noclegową Zakopanego. Dzięki dogodnej lokalizacji jest duża szansa, że obiekt będzie się cieszył dużą popularnością.
11.06.2018
Na pofabrycznych terenach fabryki, powstanie nowoczesne centrum o różnorodnych funkcjach. Zaspokojone zostaną także potrzeby firm. Powstaną nowe biura, powierzchnie wystawiennicze i sale konferencyjne. 

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij