794 339 536
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty w budowie

31.05.2023
The Crown Krakow - Handwritten Collection to nowy obiekt sieci Accor, który zostanie otwarty latem 2023 r. Elegancka przestrzeń zlokalizowana zostanie w odnowionej kamienicy w sercu Krakowa.
26.04.2023
Hotel Ossoliński to świeżo wybudowany, stylowy obiekt noclegowy usytuowany w Sandomierzu, który powstał na bazie pięknie odrestaurowanego budynku z XIX wieku.
25.04.2023
W Konstancinie-Jeziornie powstaje niezwykła inicjatywa - Królewska Papiernia. To innowacyjna przestrzeń, której celem jest satysfakcjonowanie zróżnicowanych potrzeb społeczności. Projekt zakłada połączenie współczesnych rozwiązań z kulturą oraz bogatą historią. 
24.04.2023
Hotel Grano Sol Marina jest nowoczesnym, świeżo wybudowanym hotelem należącym do sieci Grano. Znajduje się on w spokojnej okolicy Trójmiasta, co pozwoli Gościom na relaks i wypoczynek z dala od miejskiego hałasu. 
21.10.2022
W Kudowie-Zdroju przy granicy z Czechami powstaje Osada Qdowa z 72 apartamentami, restauracją i salą konferencyjną. Obiekt ma zostać otwarty w drugiej połowie 2024 roku. 
31.07.2022
Grupa INPRO rozpoczęła sprzedaż apartamentów mieszkalnych i usługowych w związku z ich najnowszą inwestycją realizowaną w Mikołajkach. Nieruchomości wyróżnia świetna lokalizacja odznaczająca się malowniczym otoczeniem jeziora i natury z równoczesnym dostępem do miejskiej infrastruktury okolicy. 
7.07.2022
Arche Metalowiec Muszyna to nowa ciekawa inwestycja Grupy Arche. Można zauważyć, że od kilku lat grupa Władysława Grochowskiego ma misję, by stare, popadające w ruinę, budynki przekształcać w nowoczesne i klimatyczne hotele z historią. 
29.04.2022
MEININGER Hotels Kraków to nowa inwestycja, która powstaje w wyniku zawarcia umowy między siecią MEININGER Hotels a firmą deweloperską Fronton. Nowy hotel w Krakowie powstaje w bardzo dogodnej lokalizacji, bowiem w ścisłym centrum miasta. Zlokalizowany będzie ...
27.04.2022
Na warszawskiej Pradze, przy ulicy Mińskiej i Grochowskiejm, nieopodal Parku Skaryszewskiego powstaje oryginalny budynek o nazwie Bliska Residence. Budynek ze swoją elewacją wpisuje się w unikatową architekturę i obraz dynamicznie rozwijającej się dzielnicy...
31.03.2022
Kilkaset metrów od Portu Lotniczego w Gdańsku powstaje nowa inwestycja Grupy Arche - Arche Hotel Gdańsk Airport. Znajdą się w nim sale konferencyjne, sale restauracyjne i pokoje sprzedawane w systemie condo.Nowo powstający hotel Grupy Arche będzie w niezaprzeczal...
31.03.2022
Fabryka Samolotów w Mielnie to inwestycja Grupy Arche. Cały kompleks będzie się składać z części hotelowej, apartamentowej, usługowej i aquaparku o pow. 1700 mkw. Kompleks budynków zlokalizowany jest przy ulicy Pod Żaglami i Maczka, na obszarze zabytkowej ba...
9.03.2022
W miejscu dawnego Hotelu Saskiego w Krakowie powstanie hotel pod nową w Polsce marką z portfolio sieci Hilton. Co znajdzie się w środku i czym charakteryzuje się nowa dla nas marka? 
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij