61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Hotel St. Bruno

Obiekty w budowie

11.06.2019
Mercure Warszawa Ursus Station powstaje przy ulicy Cykady, bezpośrednio przy dworcu kolei podmiejskiej Ursus Północnej. Jego zarządcą jest Grupa Orbis i Accor. Na jego terenie znajdą się sale konferencyjne, restauracja Winestone, pokoje i wiele atrakcji dodatkowych.
7.06.2019
Nowa Podgórna obejmuje zbudowanie na nowo dwóch kamienic przy ulicy Pogórnej w samym centrum Poznania. Celem jest rewitalizacja tej przestrzeni oraz wykorzystanie dogodnej lokalizacji i zabytkowych budynków.

29.05.2019
Lokalizacja w centrum Wrocławia, modna restauracja, centrum konferencyjne i rozbudowana oferta rekreacyjna sprawią, że nowy hotel Vienna House Easy Wrocław będzie cieszył się dużą popularnością nie tylko wśród turystów, ale również przedstawicieli firm i event managerów.
28.05.2019
Wygląda na to, że nowo powstający Best Western Plus Hotel Warsaw będzie cieszył się szczególną popularnością wśród gości biznesowych. Oferta biznesowa plus dogodna lokalizacja to nie jedyne jego atuty.
27.05.2019
W Gdańsku, obok Stadionu, powstaje Centrum Rozrywki Nautilus Gdańsk, które ma być atrakcją porównywalną do niemieckiego Tropical Islands. W ramach kompleksu powstanie też hotel z rozbudowanym centrum konferencyjnym.
27.05.2019
H2O Kołobrzeg poszerzy ofertę rekreacyjną tej nadmorskiej miejscowości, bowiem zaoferuje swoim gościom aż 4 baseny. Jeden z nich - na dachu z widokiem na morze i barem. To kolejna inwestycja Zdrojowa Invest w Kołobrzegu.
27.05.2019
Focus Hotel Premium Szczecin powstaje u zbiegu ulic Pl. Zawiszy i 3 Maja. To drugi obiekt tej marki w Szczecinie. Powstaje w zmodernizowanych i rozbudowanych kamienicach z XIX wieku.

23.05.2019
Hotel ibis Styles Nowy Targ będzie oferował 106 pokoi, restaurację, zaplecze rekreacyjno-sportowe oraz ponad 400 m2 powierzchni konferencyjnej.  
23.05.2019
Za sprawą umowy franczyzowej między Grupą Orbis i Accor, na koniec roku 2021, w Słupsku ma zostać otwarty nowy hotel. Będzie to reprezentant światowej marki ibis. 
15.04.2019
Robiące wrażenia, ale również wzbudzające kontrowersje, wizualizacje nowej góralskiej inwestycji - Zakopane Mountain Resort. Co zaoferuje hotel i czy na pewno powstanie?
5.04.2019
Hyatt Place Kraków to drugi krakowski obiekt sieci Hyatt Hotels Corporation. Dzięki umowie franczyzowej zawartej z 3M Hotels Group powstanie hotel oferujący m.in. przestronne pokoje, powierzchnię do spotkań biznesowych i strefę relaksacyjną.
31.03.2019
Hotel Hilton Garden Inn Radom powstaje obok zabytkowego pałacyku przy fontannach. Zagwarantuje swoim gościom 4-gwiazdkowy standard i nowocześnie wyposażone sale konferencyjne, które przyciągną do Radomia lokalych i krajowych przedsiębiorców. 

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij