61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty w budowie

20.09.2021
Tej marki jeszcze u nas w kraju nie było! Aiden by Best [email protected]Łódź - tak będzie nazywał się Hotel Reymont w Łodzi. Trwają prace nad dostosowaniem obiektu do wymogów marki.Hotel Reymont mieści się w samym centrum Łodzi, niedaleko Manufaktury. Pod nowym szy...
16.09.2021
Nowa inwestycja w Rybniku. 5-gwiazdkowy hotel w zabytkowych dworskich wnętrzach z XVIII wieku. Duże przestrzenie eventowe i ogród z możliwością organizacji imprez plenerowych.
25.08.2021
Aqua Resort Międzyzdroje powstaje w ramach dużej inwestycji Bel Mare, czyli kompleksu apartamentowo-hotelowego. Na terenie nowego budynku powstaną nie tylko pokoje, ale również duże centrum konferencyjne i aquapark.
20.08.2021
Nowy hotel uzupełni ofertę biznesową i turystyczną jednej z najbardziej popularnych górskich miejscowości - Szklarskiej Poręby. 
18.08.2021
Miał funkcjonować początkowo pod inną nazwą. Jednak zmienił ją, dzięki czemu Polska zyska kolejny, piąty już hotel marki Mövenpick. Tym razem w samym centrum Karpacza.
10.08.2021
Nowa inwestycja apartamentowa na Górnym Śląsku. Lake View Żywiec uzupełni ofertę regionu o kolejne apartamenty i sale konferencyjne.
20.07.2021
W tym roku w Wiśle zostały oddane do użytku dwa duże obiekty hotelowe, ale to miasto nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa. W planach jest kolejna inwestycja, w której oprócz pokoi i SPA znajdą się nowoczesne sale konferencyjne.
30.06.2021
Nowy biurowiec we Wrocławiu to inwestycja firmy Vastint Poland, która jego budowę zaplanowała na ulicy Bolkowskiej, blisko innego swojego biurowca - Business Garden. Nowy kompleks B10 we Wrocławiu składać się będzie z 6-kondygnacyjnego biurowca i hotelu o podob...
27.06.2021
Nad polskim morzem obiekty rosną jak grzyby po deszczu i nie ma co się temu dziwić. Jest to w końcu jedna z głównych destynacji turystycznych. Obiekty nad Bałtykiem cieszą się co roku dużą popularnością i coraz częściej już nie tylko w ścisłym sezonie,...
22.06.2021
W Wiśle powstanie nowy kompleks, który obejmie 5 budynków w systemie modułowym. Według projektu, obiekt ma wpasować się w malowniczy górski krajobraz, nie przytłaczając go ciężką formą zbitej bryły.
28.05.2021
Kilkaset nowych miejsc do coworkingu powstanie w nowym biurowcu w samym centrum Łodzi, przy Alei Piłsudskiego. Łodzi przybędzie również nowoczesnych sal konferencyjnych i przestrzeni eventowej.
24.05.2021
W Karpaczu powstaje 5-gwiazdkowy Resort Vital & Spa Sanssouci, którego inwestorem jest spółka Artura Koziei. Nowy kompleks powstaje w miejscu już istniejącego budynku, który zostanie gruntowanie przebudowany i rozbudowany.Resort Vital & Spa Sanssouci powst...
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij