61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty w budowie

30.12.2020
Na terenie należącym do Klubu Sportowego Posnania powstanie hotel z pokojami, apartamentami, siłownią i kortem do squasha. A to nie wszystko. Oryginalny projekt architektoniczny uatrakcyjni z pewnością ten teren.
21.12.2020
Nowy aparthotel na Mokotowie w Warszawie. Nowoczesny budynek zaoferuje komfortowe lokale usługowe, restaurację i ciekawe rozwiązania.
25.11.2020
Nowy hotel w Krakowie będzie doskonałym miejscem na organizację dużych międzynarodowych wydarzeń, jak i na krótki pobyt po podróży samolotem. Dogodna lokalizacja to nie jedyny z atutów hotelu pod marką Golden Tulip.
5.11.2020
Lubimy, gdy nowe marki wchodzą na polski rynek hotelarski. W Warszawie powstanie pierwszy hotel marki Radisson Red. Twórcy mówią, że marka ta jest niezwykle  odważna, eklektyczna i wesoła. Jesteśmy bardzo ciekawi. 
4.11.2020
Kolejny hotel, który stawia na ekologię! W Wiśle powstaje aparthotel składający się z 9 budynków. Jego otwarcie planowane jest już niedługo, bo na najbliższą zimę. Innowacyjne rozwiązania wykorzystane w nowym obiekcie ciekawią nas najbardziej!
13.10.2020
Nowa marka na rynku polskim, a obok niej znana i lubiana Ibis Styles. W nowo powstającym hotelu przy lotnisku w Balicach powstaje hotel, w którym funkcjonować będą dwie marki należące do grupy Accor.
28.09.2020
Nowa inwestycja w Gdańsku, na Podwalu Przedmiejskim. Inwestycja obejmuje remont starego budynku i powstanie dwóch nowych. W środku m.in. sale konferencyjne i powierzchnia klubowo-barowa w podziemiach.
23.09.2020
Kolejny luksusowy hotel zyska jedna z najpopularniejszych turystycznych miejscowości. W Zakopanem, niedaleko Krupówek, powstanie hotel z luksusowymi noclegami, strefą basenową i biznesową.
31.08.2020
Hotel AC Marriott Kraków zaoferuje krakowskim przedsiębiorco  i organizatorom eventów 6 nowoczesnych sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Obiekt będzie jednocześnie nowoczesny i przytulny. Wszystko to dzięki roślinności i przyjemnym dla oka kolorom. 
27.08.2020
Bardzo ciekawy projekt zyskają Katowice. 25 rewitalizowanych hektarów, nowa dzielnica, dużo zieleni i ekologiczne rozwiązania. A w tym wszystkim powierzchnie konferencyjne i nowoczesne biura.
13.08.2020
W Szklarskiej Porębie powstaje nowoczesny hotel pod markę Mercure z salą konferencyjną, basenami, centrum SPA, narciarnią i wieloma innymi atrakcjami. Wszystko to w pobliżu stacji narciarskiej SKI Arena Szrenica. 
31.07.2020
Kolejny hotel w Kołobrzegu. 5 gwiazdek uzupełni ofertę obiektów w segmencie premium nad morzem. To drugi po Zakopanem hotel tej marki w Polsce.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij