61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty w budowie

21.06.2018
Ibis Styles Radom powstaje w miejscu Hotelu Aviator. Inwestycja jest wynikiem porozumienia między Grupą Orbis a właścicielami Hotelu Aviator.
15.06.2018
Ogromna inwestycja szykuje się przy promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach. Grupa Awbud planuje budowę hotelu By The Sea Resort. Obiekt będzie posiadał rozbudowane zaplecze hotelowe i konferencyjne. W planach jest także Klub Jachtowy i Strefa Spa.  
14.06.2018
Green Mountain Resort powstający w Karpaczu to wyjątkowe miejsce składające się z czterogwiazdkowego hotelu i aparthotelu z widokiem na malowniczy górski krajobraz.

13.06.2018
Przedsprzedaż apartamentów wakacyjnych już ruszyła w nowej inwestycji JHM Development. Apartamenty Zakopiańskie poszerzą bazę noclegową Zakopanego. Dzięki dogodnej lokalizacji jest duża szansa, że obiekt będzie się cieszył dużą popularnością.
11.06.2018
Na pofabrycznych terenach fabryki, powstanie nowoczesne centrum o różnorodnych funkcjach. Zaspokojone zostaną także potrzeby firm. Powstaną nowe biura, powierzchnie wystawiennicze i sale konferencyjne. 
6.06.2018
Holiday Inn Express Warszawa to inwestycja, w którą zaangażowała się po raz kolejny Grupa 5th Avenue Holding. Rozwinięte zaplecze noclegowe i biznesowe poszerzy ofertę centrum miasta.

5.06.2018
Hotel o standardzie pięciu gwiazdek poszerzy ofertę noclegową Krakowa. Angel Stradom przy ulicy Stradomskiej oprócz pokoi hotelowych oferować będzie również luksusowe apartamenty i SPA.

28.05.2018
Browar Mycielskich w Poznaniu na ulicy Majakowskiego ma zostać zrewitalizowany i przebudowany. Znajdzie się tam miejsce na biura, lokale usługowe, apartamenty, a nawet część mieszkalną.

23.05.2018
Hotel The Navy w Świnoujściu, na granicy polsko-niemieckiej to nowa inwestycja sieci Best Western Premier. Oferować będzie rozbudowane zaplecze noclegowe składające się z 273 luksusowych pokoi oraz nowoczesną przestrzeń na konferencje i spotkania biznesowe.

23.05.2018
Elektrownia Powiśle przyjmuje już pierwszych najemców. Kompleks budynków biurowych oferować będzie powierzchnię handlową i gastronomiczną. Znajdzie się też miejsce na sale konferencyjne i szkoleniowe.
11.04.2018
Przy Alejach Jerozolimskich 144 w Warszawie powstaje AC Hotels by Mariot Warszawa. Obiekt będzie oferował nowoczesne zaplecze konferencyjne, które doskonale sprawdzi się przy organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych.
10.04.2018
Już niedługo, bo w roku 2018, otwarty zostanie nowy obiekt niedaleko Lotniska Chopina, czyli w jednej z najbardziej biznesowych dzielnic Warszawy. Arche Hotel Poznania oferować będzie pokoje i apartamenty zarówno na wynajem krótko, jak i długoterminowy.

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij