61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Hotel Pałac Alexandrinum****

Obiekty w budowie

15.04.2019
Robiące wrażenia, ale również wzbudzające kontrowersje, wizualizacje nowej góralskiej inwestycji - Zakopane Mountain Resort. Co zaoferuje hotel i czy na pewno powstanie?
5.04.2019
Hyatt Place Kraków to drugi krakowski obiekt sieci Hyatt Hotels Corporation. Dzięki umowie franczyzowej zawartej z 3M Hotels Group powstanie hotel oferujący m.in. przestronne pokoje, powierzchnię do spotkań biznesowych i strefę relaksacyjną.
31.03.2019
Nowy hotel na wyspie Wolin powstaje w Międzywodziu. Reprezentanci trzech spółek PHN, PHH i Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście podpisali list intencyjny na temat powstania nowego hotelu w Międzywodziu. 
31.03.2019
Legia Training Center to sportowy obiekt, który powstaje w Grodzisku Mazowieckim pod Warszawą. W ramach kompleksu powstanie hotel, bursa, punkty gastronomiczne i sale konferencyjne. Dogodna lokalizacja zaledwie 30 km sprawi, że obiekt ten będzie cieszył się dużą popularnością wśród organizatorów (nie tylko sportowych) wydarzeń.
31.03.2019
Hotel Hilton Garden Inn Radom powstaje obok zabytkowego pałacyku przy fontannach. Zagwarantuje swoim gościom 4-gwiazdkowy standard i nowocześnie wyposażone sale konferencyjne, które przyciągną do Radomia lokalych i krajowych przedsiębiorców. 
28.03.2019
Hotel Moxy Lublin to pierwszy obiekt tej marki we wschodniej Polsce. W designerskich wnętrzach znajdzie się miejsce na pokoje utrzymane w 3-gwiazdkowym standardzie oraz nowoczesne sale konferencyjne.
26.02.2019
Chlebova Apartamenty to jedna z pierwszych inwestycji w procesie zabudowy terenów sąsiadujących z najważniejszymi atrakcjami Gdańska i w procesie rewitalizacji Młodego Miasta.

13.02.2019
Nowy hotel w Szczawnicy zostanie otwarty już w połowie tego roku. Czterogwiazdkowy Pieniny Grand Hotel poszerzy bazę noclegową tej uzdrowiskowej miejscowości i sprawdzi się na organizację konferencji, szkolenia i wyjazdu firmowego.
31.01.2019
Trzeci bydgoski hotel sieci Focus Hotels powstaje przy ulicy Bernardyńskiej, nad samą rzeką Brdą. Nowoczesne, funkcjonalne wnętrza ucieszą zarówno turystów, jak i osoby podróżujące służbowo.

28.01.2019
Hotel Mercure Sosnowiec ma przyciągnąć lokalnych przedsiębiorców, a także turystów z całego kraju. Nowy hotel poszerzy zaplecze noclegowe i biznesowe miasta oraz umożliwi organizację większej liczby firmowych wydarzeń.
28.01.2019
Global Office Park powstaje w centrum Katowic, u zbiegu ulic Dąbrówki i Sobieskiego. Zaoferuje swoim gościom powierzchnię biurową, handlową i mieszkaniową.
28.01.2019
Zwisające z sufitu talerze z ceramiki? Kolor kobaltowy na ścianach i w dodatkach? Takie rzeczy tylko w Bolesławcu słynącym z pięknej ceramiki. Nowo powstający hotel ibis Styles Bolesławiec swoim stylem nawiąże do produktów wytwarzanych w sąsiadującej Manufakturze.

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij