Chillispaces

Chillispaces

Chillispaces to marka współtworzona przez firmę Rise.pl. Specjalizuje się w powierzchniach do coworkingu, czyli powierzchniach, które oferują komfortowe miejsca do pracy. Takie miejsca często pobudzające kreatywność i jeszcze bardziej motywują do pracy.

Chillispaces posiada w Polsce kilka lokalizacji. Kolejna powstaje w Łodzi, w nowo powstającym, bardzo nowoczesnym i usytuowanym w samym centrum miasta, biurowcu React. Inwestycja ta znajduje się w pobliżu Galerii Łódzkiej i Dworca Tramwajowego Centrum. Budynek powstaje w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy, przy głównej arterii miasta - Alei Piłsudskiego. W bliskich odległościach znajdują się rozmaite punkty usługowe i obiekty handlowe. Echo Investment jest deweloperem budynku React w Łodzi.

Piętro biurowca React będą oddawane etapamami. Pierwsze z nich oddane zostanie jeszcze w tym roku, w IV kwartale 2021. Będzie to 15 tys. nowoczesnej przestrzeni biurowej. Łącznie łódzki budynek React będzie posiadał 7 kondygnacji. Oprócz powierzchni coworkingowych pod szyldem Chillispaces, powstanie tu 16 sal konferencyjnych, lobby, strefa chillout, pomieszczenia do pracy zespołowej i przestrzeń eventowa. Łącznie cały budynek odda do dyspozycji swoich gości 520 miejsc do pracy.