61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty konferencyjne w Wysowa Zdrój

Wysowa Zdrój to miejscowość uzdrowiskowa w południowej Polsce, położona w województwie małopolskim, w powiecie gorlickim, w gminie Uście Gorlickie. Miejscowość ta znana jest z leczniczych wód mineralnych. W latach 1975–1998 miejscowość położona była w województwie nowosądeckim. Warto dodać, że miejscowość stanowi przy tym największą bazę turystyczną w zachodnich partiach Beskidu Niskiego. Dzięki powyższym cechom jest to doskonałe miejsce na organizację doskonałego firmowego wyjazdu integracyjnego lub uroczystego bankietu firmowego.
Znalezione obiekty: 12
Obiekty na mapie
Uzdrowisko Wysowa S.A zobacz prezentację
Liczba uczestników: 150
Liczba miejsc noclegowych: 190
Uzdrowisko Wysowa S.A to nie tylko miejsce z doskonałą bazą noclegową i świetnymi zabiegami leczniczymi, ale także ...

Obiekty konferencyjne w okolicy: Wysowa Zdrój

Lemon Resort Spa zobacz prezentację
Liczba uczestników: 90
Liczba miejsc noclegowych: 90
Lemon Resort Spa to miejsce zarówno na imprezę integracyjną, jak i konferencję na najwyższym poziomie z widokiem na góry i jezioro.
Pieniny Grand Szczawnica zobacz prezentację
Miasto: Szczawnica
Liczba uczestników: 250
Liczba miejsc noclegowych: 238
Nowy hotel w Szczawnicy posiada nowoczesne zaplecze biznesowe i komfortowe noclegi z widokiem na góry.
Modrzewie Park Hotel zobacz prezentację
Liczba uczestników: 16
Liczba miejsc noclegowych: 34
Modrzewie Park Hotel to doskonały obiekt konferencyjny i zarazem pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Pieninach. To ...
Centrum Kongresowe Szczawnica - Dworek Gościnny zobacz prezentację
Liczba uczestników: 362
Liczba miejsc noclegowych: ---
Dworek Gościnny jest eleganckim i zarazem nowoczesnym obiektem konferencyjnym, położonym w samym sercu urokliwej ...
Hotel Nawigator*** zobacz prezentację
Liczba uczestników: 120
Liczba miejsc noclegowych: 120
Hotel Nawigator, który jest położony w Szczawnicy u podnóża malowniczych Pienin to świetny obiekt konferencyjno- ...
Dwór Kombornia Hotel & SPA**** zobacz prezentację
Miasto: Krosno
Liczba uczestników: 250
Liczba miejsc noclegowych: 110
Kompleks oferujący sale szkoleniowe, zaplecze rekreacyjne oraz smakowite dania w restauracji, a wszystko to w eleganckim, zamkowym stylu.
Limanova Hotel zobacz prezentację
Liczba uczestników: 150
Liczba miejsc noclegowych: ---
Limanova Hotel sprawdzi się podczas konferencji w górach połączonej z wypoczynkiem i integracją. Funkcjonalne sale i nowoczesne rozwiązania.
Sanockie Centrum Konferencyjne zobacz prezentację
Liczba uczestników: 100
Liczba miejsc noclegowych: ---
Dwie sale szkoleniowo-konferencyjne o łącznej powierzchni 300 m2 umożliwiają organizację różnorodnych spotkań. Gościom ...
Sun & Snow Resorts Białka Tatrzańska zobacz prezentację
Liczba uczestników: 95
Liczba miejsc noclegowych: 120
Sun & Snow Resorts Białka Tatrzańska to nowoczesny kompleks, który został stworzony na wzór podhalańskich willi. Mieści ...
Hotel Liptakówka*** zobacz prezentację
Liczba uczestników: 150
Liczba miejsc noclegowych: 130
Hotel Liptakówka*** to znakomity obiekt noclegowy w Białce Tatrzańskiej. Swoim gościom zapewni nie tylko komfortowy ...

Pozostałe sale konferencyjne:

Centrum Konferencyjno Hotelowe Glimar *** zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---

Kiedy bierzemy się za proces szukania sal konferencyjnych to możemy zauważyć, że w Wysowej Zdrój są różnorodne sale konferencyjne i pomieszczenia szkoleniowe, umiejscowione w zróżnicowanych obiektach szkoleniowych i konferencyjnych. Są to zarówno większe obiekty konferencyjne, jak i mniejsze obiekty szkoleniowe. Wszystkie z nich świetnie nadają się na zorganizowanie wydarzeń biznesowych takich jak konferencja, szkolenie, seminarium czy sympozjum. Niekiedy niektóre z nich doskonale służą jako miejsce organizacji wszelkiego rodzaju firmowych imprez integracyjnych, a w czasie takich wydarzeń często też mają miejsce wewnątrzfirmowe wykłady i szkolenia, które również wymagają odpowiednich sal takich jak sale konferencyjne i sale szkoleniowe. Należy więc przy tym zwrócić uwagę nie tylko na samą renomę danego ośrodka, ale także na konkretne wyposażenie danego ośrodka konferencyjnego czy hotelu szkoleniowego – czy jest na wyposażeniu nowoczesny sprzęt multimedialny, taki jak projektor, rzutnik lub monitor, na którym będzie można wyświetlać szkoleniowe prezentacje i inne materiały edukacyjne, takie jak pokazy, wykłady i prezentacje programu Powerpoint. Warto też sprawdzić kwestie nagłośnienia i odpowiedniego rozprzestrzeniania dźwięku, tak aby każdy uczestnik danego wydarzenia biznesowego, szkolenia czy konferencji mógł cieszyć się doskonałą warstwą audio i w pełni uczestniczyć w danym szkoleniu czy konferencji. Do tego dochodzi klimatyzacja. Zwłaszcza w upalne dni jest to kwestia, od której zależy dobre samopoczucie uczestników naszego szkolenia czy konferencji. Do tego dochodzi jeszcze sprawa noclegu, zdarza się, że uczestnicy naszego szkolenia czy seminarium pragną przenocować w danym obiekcie konferencyjnym i zregenerować swoje siły oraz odpocząć. Na szczęście większość obiektów konferencyjnych w Wysowej Zdrój i jej okolicy oferuje znakomite warunki noclegowe, pozwalające na całkowity odpoczynek i odzyskanie sił. Na dodatek obiekty konferencyjne w Wysowej Zdrój oferują atrakcje uzdrowiskowe, tak że uczestnicy konferencji czy szkolenia mogą się w pełni zrelaksować po wyczerpującym dniu konferencji czy innego wydarzenia biznesowego.

Wyszukaj na skróty
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij