61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

BOOK&COOK | Łódź

Typ obiektu: inny

Adres:
Piotrkowska 138/140
90-062 Łódź
łódzkie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Wyślij zapytanie Przejdź na stronę www

Opis

Człowiek najedzony to człowiek bardziej kreatywny i efektywny.

Z takiego założenie wyszła grupa przyjaciół, która postanowiła połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli jedzenie z pracą. W ten sposób powstało Studio Book&Cook, w którym na powierzchni 220 m2 znajduje się miejsce do pracy, strefa chillout, stanowiska do gotowania, duże stoły w strefie degustacyjnej, bar i toalety. Studio to łatwo dopasowuje się do potrzeb organizatorów eventów, dlatego jest to wyjątkowe i nietuzinkowe miejsce do organizowania spotkań biznesowych o różnorodnym charakterze.

Studio Book&Cook zlokalizowane jest w OFF Piotrkowska Center. Budynek ten w 2014 roku zwyciężył w plebiscycie na 7 cudów Polski, który organizowany jest przez "National Geographic Traveler".

Sale konferencyjne - BOOK&COOK

Z pasji do jedzenia powstało studio, w którym można nie tylko wziąć udział w warsztatach kulinarnych i degustacji, ale również zorganizować nietypowe szkolenie, konferencję czy inne spotkanie biznesowe. Lokal jest bardzo przestronny i istnieje wiele możliwości jego aranżacji. Pomieści do 70 uczestników w układzie teatralnym.

Oprócz stanowisk do gotowania i profesjonalnego sprzętu kuchennego linii Luce posiada przede wszystkim nowoczesny sprzęt multimedialny, m.in. system nagłośnienia, rzutnik multimedialny, telewizor i dostęp do komputera z podłączeniem HDMI.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Studio BOOK&COOK Studio BOOK&COOK 70 --- ---

Sale bankietowe - BOOK&COOK

W Studio Book&Cook organizowane są również imprezy okolicznościowe, jak firmowe imprezy, kolacje wigilijne, bankiety i inne przyjęcia do 50 osób. Nowoczesny design i przyjazna atmosfera sprzyjają dobrej zabawie i długim rozmowom w doborowym towarzystwie.
Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
brak zdjęcia Studio BOOK&COOK --- --- 50

Usługi dodatkowe

Nietypowe podejście do prowadzenia szkoleń, konferencji i innych eventów to na pewno coś, co wyróżnia Book&Cook wśród konkurencji w Łodzi i w całej Polsce. Podczas biznesowych wydarzeń dodatkową atrakcją jest możliwość wzięcia udziału w warsztatach i pokazach kulinarnych. A jeszcze większą atrakcją jest wspólna degustacja niecodziennych potraw.

Po doborowym jedzeniu i wspólnej integrującej zabawie każdy pracownik firmy na pewno będzie bardziej kreatywny w pracy i bardziej efektywny w swoich działaniach.

Komentarze

Organizacja warsztatów kulinarnych to wielkie wyzwanie. Niestety, obiekty konferencyjne rzadko oferują możliwość ich przeprowadzenia. Moje zdanie zmieniło się, gdy znalazłem Book&Cook, który łączy funkcje organizacji warsztatów oraz degustacji przygotowanych dań. Polecam go wszystkim osobom działającym w szeroko rozumianej gastronomii. Idealny i przestronny obiekt prowadzony przez grupę pasjonatów. Na pewno tu wrócę!

27/11/2017 o 13:39:56

Dodaj komentarz

Ocena*:

BOOK&COOK | Łódź

Typ obiektu: inny

Adres:
Piotrkowska 138/140
90-062 Łódź
łódzkie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Wyślij zapytanie Przejdź na stronę www

Obiekt w liczbach

Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
70

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
50

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
70

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia

 • High-speed Internet
 • Parking
 • Siłownia
 • Restauracja
 • Zwierzęta mile widziane
 • Basen
 • Kuchnia samoobsługowa
 • Sala konferencyjna
 • Wynajem rowerów
 • Multimedia
 • Bar
 • Obiekt monitorowany
 • Klimatyzacja
 • Przyjazny dla osób niepełnosprawnych

Lokalizacja

Odległosc od lotniska: 6,7 km  Odległosc od PKP: 3,1 km

SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij