61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Opera Krakowska | Kraków | Konferencje

Typ obiektu: inny

Adres:
Lubicz 48
31-512 Kraków
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Opera Krakowska to nowoczesne i oryginalne miejsce na konferencję, szkolenie, sympozjum czy kongres. Opera udostępnia swoje profesjonalne sale na potrzeby wszelkich wydarzeń biznesowych. Ponadto, oferuje pełną obsługę techniczną, a także organizuje catering oraz przerwy kawowe.

Sale konferencyjne - Opera Krakowska

Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 nowoczesne pomieszczenia, w których z powodzeniem można zorganizować każde biznesowe spotkanie. Posiadamy dużą salę na 736 osób z teatralnym układem krzeseł oraz dwie mniejsze sale na 180 i 120 osób, w których aranżacja przestrzeni zależy od preferencji klienta. Wszystkie wnętrza konferencyjne wyposażone są w ekrany, rzutniki, nagłośnienie, oświetlenie, system do tłumaczeń symultanicznych, słowem sprzęt niezbędny do przeprowadzenia każdej prezentacji czy konferencji. Na terenie obiektu znajduje się również bezprzewodowy internet.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Duża Sala Duża Sala 736 --- ---
brak zdjęcia Sala Kameralna 180 180 180
brak zdjęcia Sala Prób 120 120 120

Sale bankietowe - Opera Krakowska

Opera Krakowska dysponuje również Antresolą – pomieszczeniem na 700 osób, w którym można zorganizować różnego rodzaju bankiety, firmowe imprezy czy inne przyjęcia okolicznościowe. Przestrzeń ta doskonale posłuży także jako miejsce wystaw oraz innych wydarzeń kulturalnych.
Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
brak zdjęcia Antresola 700 700 700
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij