61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Międzynarodowe Centrum Kultury | Kraków

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Rynek Główny 25
31-008 Kraków
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

W sercu Krakowa, przy Rynku Głównym, znajduje się Międzynarodowe Centrum Kultury. Mieszcząca się w zabytkowej kamienicy "Pod Kruki" instytucja kultury otrzymała status narodowy i prowadzi działalność edukacyjną, wydawniczą, badawczą i wystawienniczą. Do jej misji należy dyplomacja publiczna poprzez międzynarodowy dialog w kulturze.

To wyjątkowe miejsce jest areną prestiżowych i nietuzinkowych wydarzeń o rozmaitym charakterze. Co roku organizowane są tu ciekawe wystawy, różnorodne konferencje, szkolenia czy międzynarodowe kongresy. W kamienicy znajdują się nowoczesne i klimatyzowane sale konferencyjne i seminaryjne, w których można zorganizować małe i duże eventy biznesowe. To doskonała przestrzeń dla innowacyjnych pomysłów i ciekawych inicjatyw.

Międzynarodowe Centrum Kultury posiada doskonałą lokalizację, w samym centrum miasta. Zabytkowa kamienica, w której się znajduje, przez wieki była świadkiem najważniejszych wydarzeń rozgrywających się w centrum miasta.

Sale konferencyjne - Międzynarodowe Centrum Kultury

Klimatyczna i zabytkowa kamienica "Pod Kruki" kryje w swoich wnętrzach nowoczesne sale konferencyjne i seminaryjne, które wchodzą w skład Zespołu Konferencyjnego "Pod Kruki". Sale uchodzą za jedne z najatrakcyjniejszych w całym Krakowie. W połączeniu z doskonałą lokalizacją obiektu, Międzynarodowe Centrum Kultury stanowi jedno z najlepszych miejsc w mieście na organizację konferencji, szkoleń i innych spotkań biznesowych.

Pomieszczenia wyróżnia estetyka i komfort, a także nowoczesny design, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym organizatorom eventów. Sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt multimedialny i nagłośnienie wysokiej klasy. Sale są klimatyzowane i podłączone do internetu.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Konferencyjna Sala Konferencyjna 200 --- ---
Patio Patio 180 --- ---
Sala Panoramiczna Sala Panoramiczna 30 --- ---
Sala Seminaryjna I Sala Seminaryjna I 40 40 40
brak zdjęcia Sala Seminaryjna II 30 30 30
brak zdjęcia Sala Seminaryjna III 60 60 60

Usługi dodatkowe

To co wyróżnia Międzynarodowe Centrum Kultury wśród krakowskiej konkurencji, to na pewno możliwość prowadzenia tłumaczenia symultanicznego podczas biznesowych eventów, ponieważ obiekt wyposażony jest w profesjonalną aparaturę.

MCK dzięki wielu udogodnieniom i przemyślanej architekturze przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W klimatycznych piwnicach kamienicy "Pod Kruki" można organizować wystawy, ponieważ wyposażone są w galeryjny system zawieszania obrazów, grafik, fotografii. Te kameralne wnętrza mogą służyć jako galeria sztuki.

Komentarze

Międzynarodowe Centrum Kultury to obiekt konferencyjny godny polecenia wszystkim poszukującym oryginalnego miejsca do organizacji międzynarodowej konferencji w samym centrum Krakowa. Szukaliśmy nowoczesnego obiektu, który zaskoczy wszystkich uczestników. Wybór tego miejsca był najlepszym z możliwych wyborów. Przeprowadzenie konferencji przebiegło bardzo sprawnie, a nasi zagraniczni goście mieli również możliwość zwiedzenia przepięknego Krakowa.

20/11/2017 o 20:32:19

Dodaj komentarz

Ocena*:

Międzynarodowe Centrum Kultury | Kraków

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Rynek Główny 25
31-008 Kraków
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Obiekt w liczbach

Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
200

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
200

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia

Lokalizacja

Odległosc od lotniska: 12 km  Odległosc od PKP: 1,2 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij