61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Pracodawcy Pomorza | Gdańsk | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Aleja Zwycięstwa 24
80-219 Gdańsk
pomorskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Budynek „Pracodawców Pomorza”, odrestaurowana willa o charakterze mieszczańskim z początku XX wieku jest pozostałością rezydencjonalnej zabudowy dawnego Wrzeszcza. Willa przetrwała II wojnę światową i do dziś zachwyca cudem zachowaną stolarką okienną i drzwiową. Sąsiaduje z willą znamienitego gdańskiego mieszczanina i bibliofila – Johanna Uphagena.


Obiekt na przełomie 2011 i 2012 przeszedł kompleksową rewitalizacją dostosowując go do funkcji użytkowych obiektu biznesowego.


W budynku znajdują się 3 sale konferencyjne, wyposażone w profesjonalny sprzęt do prezentacji. Istnieje możliwość organizowania przerw kawowych bądź cateringu. Dysponujemy również miejscami parkingowymi.
Budynek usytuowany jest jedynie 11 km od lotniska im. Lecha Wałęsy, 10 km od Molo w Sopocie oraz 3 km od centrum Starego Miasta Gdańska.


Proponujemy przystępne ceny, dobre wyposażenie oraz profesjonalne wsparcie ze strony naszego zespołu.

Sale konferencyjne - Pracodawcy Pomorza

Sala reprezentacyjna o powierzchni 60 m² doskonała do przeprowadzenia konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych. Sala wypełniona jest światłem naturalnym, istnieje możliwość zaciemnienia pomieszczenia.
Wyposażona jest w profesjonalny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz internet. Istnieje możliwość podziału sali na 2 mniejsze, w przypadku, kiedy organizowane są spotkania kameralne (sala klubowa).


Sala szkoleniowo-warsztatowa o powierzchni 31 m² doskonała do przeprowadzenia narad, szkoleń, spotkań biznesowych. Sala wypełniona jest światłem naturalnym, istnieje możliwość zaciemnienia pomieszczenia. Na potrzeby naszych klientów zaopatrujemy salę w dodatkowy sprzęt audio-wizualny.


Sala szkoleniowa o powierzchni 20 m² doskonała do przeprowadzenia narad, szkoleń. Na potrzeby naszych klientów zaopatrujemy salę w dodatkowy sprzęt audio-wizualny.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Reprezentacyjna Sala Reprezentacyjna 60 --- ---
Sala Szkoleniowo-Warsztatowa Sala Szkoleniowo-Warsztatowa --- --- 20
Sala Klubowa Sala Klubowa --- --- 5
Sala Szkoleniowa Sala Szkoleniowa --- --- 25
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij