61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Hotel Fahrenheit Gdańsk | Gdańsk | Konferencje

Typ obiektu: hotel ***

Adres:
Grodzka 19
80-841 Gdańsk
pomorskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Fahrenheit Gdańsk to butikowy hotel umiejscowiony w centrum gdańskiej starówki, nad rzeką Motławą. Nazwa hotelu wybrana została na cześć wybitnego Gdańszczanina - Daniela Gabriela Fahrenheita.

Centrum Gdańska to doskonałe miejsce na organizację biznesowych spotkań, szkoleń i konferencji. Miasto łączy w sobie cechy metropolii i kurortu wypoczynkowego. W pobliżu hotelu znajduje się dworzec PKP, PKS, lotnisko i port.
Lokalizacja hotelu jest jego niewątpliwym, ale nie jedynym atutem. Budynek już z zewnątrz wyróżnia się na tle okolicznych zabudowań. Nieregularna linia budynku i niepowtarzalny kształt spowodowały, że hotel potocznie nazywany jest Krzywym Hotelem.

Na terenie obiektu dostępna jest restauracja, room service, bar, parking. Na terenie całego hotelu dla Gości dostępny jest bezpłatny dostęp do Internetu WiFi.

Hotel Fahrenheit oferuje dwie sale konferencyjne.

Sala duża - o pojemności maksymalnie do 100 osób (przy układzie teatralnym).

Kameralna sala mała - o pojemności maksymalnie do 40 osób.

Sale konferencyjne - Hotel Fahrenheit Gdańsk

Duża sala konferencyjna (o powierzchni 170m2)

Dojście do sali wiedzie przez hotelowe patio, które może zostać wykorzystane m.in. do aranżacji tematycznej eventu lub do organizacji przerwy kawowej (w dni ciepłe).

Wyposażenie sali:
- dwa projektory, dwa ekrany, nagłośnienie z bezprzewodowym mikrofonem, flipchart, bezprzewodowy Internet, klimatyzacja, wskaźnik laserowy, możliwość aranżacji świetlnej sali (na wyposażeniu)

Mała sala konferencyjna (o powierzchni 60m2)

Sala konferencyjna umiejscowiona jest w podziemiach budynku. Jej kameralny charakter idealnie pasuje do intymnych spotkań biznesowych, mniejszych szkoleń, warsztatów, konferencji a także imprez okolicznościowych w najbliższym gronie.

Wyposażenie sali:
- projektor, ekran, flipchart, bezprzewodowy Internet, klimatyzacja, wskaźnik laserowy, możliwość aranżacji świetlnej sali (na wyposażeniu)


ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ USTAWIENIA WYBRANEJ SALI WG INDYWIDUALNEGO ZAPOTRZEBOWANIA - PRZY POTWIERDZENIU ŻĄDANEJ POJEMNOŚCI
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Duża Sala Duża Sala 100 40 50
Mała Sala Mała Sala 40 20 25

Sale bankietowe - Hotel Fahrenheit Gdańsk

Duża sala (o powierzchni 170m2)

Dojście do sali wiedzie przez hotelowe patio, które może zostać wykorzystane m.in. do aranżacji tematycznej eventu lub do organizacji przerwy kawowej (w dni ciepłe).

Wyposażenie sali:
- dwa projektory, dwa ekrany, nagłośnienie z bezprzewodowym mikrofonem, flipchart, bezprzewodowy Internet, klimatyzacja, wskaźnik laserowy, możliwość aranżacji świetlnej sali (na wyposażeniu)
Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Duża Sala 100 40 60

Pokoje - Hotel Fahrenheit Gdańsk

W Hotelu Fahrenheit Gdańsk znajduje się 18 pokoi standard oraz 5 pokoi komfort.

Pokój standard wyposażony jest w wygodne łóżko typu twin lub double, klimatyzację, wysokiej klasy telewizor LCD 32", sejf, zestaw do kawy i herbaty, dostęp do Internetu bezprzewodowego i przewodowego, suszarkę oraz biurko do pracy.

Pokój komfort wyposażony jest w wygodne łózko typu twin lub double, klimatyzację, wysokiej klasy telewizor LCD 32" lub 42", sejf, dostęp do Internetu bezprzewodowego i przewodowego, suszarkę do włosów, zestaw do kawy i herbaty, biurko do pracy oraz wypoczynkową sofę. W pokoju komfort możliwe jest zakwaterowanie trzech osób (z dostawką).
Komentarze
Uwielbiam wyjazdy nad morze. Za każdym razem kiedy tu jestem zachwycam Bałtykiem. Tym razem wyjechałam na wyjazd służbowy. Zatrzymaliśmy się w Hotelu Fahrenheit Gdańsk, który zachwycił mnie swoją designerską architekturą. Po konferencji mieliśmy dużo czasu na zwiedzanie, a zmęczeni spacerem mogliśmy odpocząć w wygodnych pokojach zapewniających przyjemne chłodne powietrze dzięki klimatyzacji.

09/2017

Hotel urzekł nas tym, że jest wybudowany w stylu Antonio Gaudiego. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na niego, kiedy planowaliśmy spotkanie branżowe dla architektów. Na jego potrzeby wynajęliśmy dwie sale konferencyjne i zagospodarowaliśmy część holu. Wnętrza tych pomieszczeń prezentowały się bardzo przyjemnie. Pracownicy hotelu byli bardzo uprzejmi i pomocni. Jesteśmy zachwyceni tym miejscem i z pewnością tutaj wrócimy.

12/2017

Dodaj komentarz
Ocena*:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij