61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Gdańska Szkoła Artystyczna | Gdańsk | Konferencje

Typ obiektu: inny

Adres:
Grunwaldzka 82
80-244 Gdańsk
pomorskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Gdańska Szkoła Artystyczna jako otwarta placówka organizuje zajęcia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Posiada specjalistów z różnych dziedzin, dlatego osoby, korzystające z jej usług, są zawsze zadowolone.

Placówka realizuje różnego rodzaju eventy, m.in. prezentacje sceniczne, spektakle, pokazy mody, teatry lalkowe i plenerowe, warsztaty plastyczne, koncerty i wiele, wiele innych. Posiada również nowoczesne i funkcjonalne sale konferencyjne, w których można zorganizować wydarzenie firmowe na wysokim poziomie.
Sale znajdują się zarówno w budynku przy Grunwaldzkiej, w Gdańskim GCH Manhattan, jak i w Garnizonie Kultury (Republika Marzeń GSA) przy Słowackiego 21.

Sale konferencyjne - Gdańska Szkoła Artystyczna

Gdańska Szkoła Artystyczna realizuje różnego rodzaju eventy, również te biznesowe, jak konferencje, szkolenia, prezentacje czy warsztaty. Oferuje organizatorom wydarzeń kilka funkcjonalnych sal konferencyjnych. Każda z sal pomieści swobodnie do 120 osób w zależności od aranżacji przestrzeni. Sale znajdują się na terenie budynku Gdańskiego GCH Manhattan przy ulicy Grunwaldzkiej 82 (sala i otwarte patio) oraz w w Garnizonie Kultury (Republika Marzeń GSA).

Sale konferencyjne wyposażono w niezbędny sprzęt multimedialny wysokiej klasy.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala konferencyjna Garnizon Kultury Gdańsk Sala konferencyjna Garnizon Kultury Gdańsk 120 --- ---
Sala konferencyjna Manhattan Gdańsk Sala konferencyjna Manhattan Gdańsk 120 --- ---
Sala konferencyjna Sala konferencyjna 120 --- ---
Usługi dodatkowe

W budynkach należących do Gdańskiej Szkoły Artystycznej można zorganizować również spotkania integracyjne i firmowe imprezy. Oryginalnie urządzone wnętrza doskonale nadają do organizacji tego rodzaju eventów. To twórcze miejsce na pewno wpłynie również na większą kreatywność pracowników i uczestników spotkania.

W Gdańskiej Szkole Artystycznej pracuje wiele znanych twórców i praktyków sztuki. Kilkanaście doświadczonych zespołów i bogate środowisko artystyczne wpływa na wysoki poziom gdańskiej placówki. Atutem są również nowoczesne, doskonale przygotowane pracownie.

GSA realizuje takie wydarzenia, jak np. wernisaże, pokazy mody, festiwale, pokazy cyrkowe i przedstawienia teatralne.

Pracownicy GSA chętnie pomogą również przy promocji wydarzenia, udostępnią potrzebny sprzęt multimedialny, a także przygotują poczęstunek dla gości. 

Komentarze
W Gdańsku można zorganizować szkolenie w wyjątkowym miejscu - Gdańska Szkoła Artystyczna oferuje swoją powierzchni≥ę do wynajęcia. Fajne rozwiązanie, tym bardziej że nie zawsze chcemy nocować po konferencji. My wynajęliśmy salę w Gdańskiej Szkole Artystycznej aby zaprezentować nową Dyrektor zarządzającą naszej placówki. Sala spełniła oczekiwania a catering dopełnił całości wydarzenia. Szkolenia i konferencje myślę, że organizują równie idealnie.

06/2019

Gdańska Szkoła Artystyczna posiada fajne zaplecze pod różnego rodzaju spotkania, konferencje. Dostępna przestrzeń bardzo funkcjonalna, komfortowa, odpowiednio wyposażona i przygotowana. Konferencja w takim miejscu to dla mnie czysta przyjemność. Widać doświadczenie i zaangażowanie. Miejsce bardzo pozytywne, ciekawe, dobrze się tu czułem. W trakcie przerwy catering, bardzo smaczne jedzenie. Z Dworca PKP nie miałem daleko, lokalizacja ok. Daję pozytywną opinię z wielką przyjemnością.


10/2019

Dodaj komentarz
Ocena*:
Gdańska Szkoła Artystyczna | Gdańsk
Typ obiektu: inny

Adres:
Grunwaldzka 82
80-244 Gdańsk
pomorskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
120

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
120

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
  • High-speed Internet
  • Sala konferencyjna
  • Multimedia
  • Klimatyzacja
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 10,1 km  Odległosc od PKP: 3,8 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij