61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Pensjonat Dychów | Dychów | Konferencje

Typ obiektu: hotel ***

Adres:
-
66-626 Dychów
lubuskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Pensjonat Dychów położony jest w województwie lubuskim, przy trasie Zielona Góra - Gubin (Żary, droga 287), w pobliżu zachodniej granicy kraju.

W Pensjonacie Dychów oddajemy do dyspozycji swoim gościom Centrum Konferencyjne - obiekt spełniający wszelkie warunki, niezbędne przy organizowaniu konferencji, szkoleń oraz prezentacji.

Na uczestników konferencji czeka również nowoczesny hotel posiadający 38 pokoi jedno i dwuosobowych klimatyzowanych, restauracja, szereg obiektów sportowo-rekreacyjnych, kompleks SPA oraz przepiękne otoczenie umożliwiające wycieczki piesze i rowerowe.

Naszym celem było stworzenie jak najlepszych warunków zarówno dla twórczej pracy, jak i aktywnego wypoczynku.

Sale konferencyjne - Pensjonat Dychów

W skład Centrum Konferencyjnego Pensjonatu Dychów wchodzą trzy sale konferencyjne:
- Gabinet konferencyjny
- Sala stylowa
- Sala duża

Organizatorzy mają możliwość swobodnego projektowania różnego typu spotkań lub imprez, a będący do dyspozycji sprzęt audio-wizualny spełnia stawiane tego typu obiektom wymagania. Wszystkie sale, wraz z restauracją, skupione są wokół holu, który umożliwia organizację imprez towarzyszących, takich jak wystawy, prezentacje, stoiska itp. Wzajemne usytuowanie sal oraz organizacja ciągów komunikacyjnych pozwala na niekrępujący przebieg trzech nie¬zależnych spotkań bądź na zaplanowanie konferencji rozszerzonej o pracę w podkomisjach.

Wyposażenie centrum

Organizatorzy konferencji mają do dyspozycji pełen zestaw nagłaśniający, prezentacji wizualnej oraz rejestracji przebiegu spotkań. Istnieje możliwość organizowania spotkań z wykorzystaniem systemu tłumaczeń równoległych oraz systemu paneli konferencyjnych. Uczestnikom konferencji, jak również gościom hotelowym udostępniona jest kserokopiarka, fax. oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Sala duża

Największa z sal Centrum Konferencyjnego, mogąca pomieścić do 100 osób. Nadaje się zarówno do przeprowadzania szkoleń, prezentacji, konferencji, jak też organizacji zabaw i różnego typu imprez kulturalnych. Wielkość sali umożliwia ustawienie mebli w dowolnej konfiguracji i orientacji - na wprost i na ukos (z wykorzystaniem podium).

Sala stylowa

Wystrój, stylowe umeblowanie i wykończenie nadają sali niepowtarzalny, elegancki charakter. Pomieszczenie dla grup liczących około 40 osób, przeznaczone jest głównie do oficjalnych spotkań i narad.

Gabinet konferencyjny

Jest to doskonałe miejsce dla spotkań małych, kilkuosobowych grup. Usytuowanie pomieszczenia, jego wielkość oraz umeblowanie, w skład którego wchodzi duży, owalny stół oraz wygodne fotele gwarantują intymną atmosferę oraz wysoki komfort spotkań.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Szklana Szklana 120 70 70
brak zdjęcia Bankietowa 40 25 20

Sale bankietowe - Pensjonat Dychów

Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
brak zdjęcia Szklana 120 70 ---

Pokoje - Pensjonat Dychów

Hotel dysponuje 38 pokojami jedno i dwuosobowymi, w tym 24 pokoje o podwyższonym standardzie posiadające klimatyzacje oraz 14 pokoi o normalnym standardzie. Strefy dla niepalących. Pokoje o podwyższonym standardzie posiadają między innymi: indywidualnie sterowaną klimatyzację, czujniki przeciwpożarowe, telewizję satelitarną, kanały radiowe, mini bar, sejf, lodówki, telefon. Pokoje o normalnym standardzie nie posiadają tylko klimatyzacji i lodówki.
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Pensjonat Dychów | Dychów
Typ obiektu: hotel ***
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
120

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
120

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
120

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
80

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij