61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Hotel Prime Bytom | Bytom | Konferencje

Typ obiektu: hotel ***

Adres:
Strzelców Bytomskich 87
41-914 Bytom
śląskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Prime w Bytomiu to jeden z obiektów należących do tej znanej sieci. Trzygwiazdkowy hotel miesi się przy ulicy Strzelców Bytomskich 87 w bardzo korzystnej lokalizacji. Znajduje się on bowiem zaledwie 2 km od centrum miasta, które obfituje w obiekty handlowe, muzea czy atrakcyjne turystycznie zabytki, a także w bliskim sąsiedztwie węzła autostrady A1 oraz DK nr 11 w kierunku Poznania.

Na terenie hotelu znajduje się jedyne w swoim rodzaju, luksusowe centrum odnowy biologicznej, gdzie goście mogą wypocząć i zrelaksować się. W swej ofercie posiada również siłownię, restaurację, teren przy hotelu z miejscem na ognisko oraz parking.

Głównym atutem tego miejsca jest bogata oferta noclegowa, złożona z 91 pokoi o zróżnicowanym standardzie.

Hotel idealnie sprawdzi się na pobyt zarówno turystów, jak i gości biznesowych. Organizację konferencji i szkoleń umożliwia bowiem 5 przestronnych i funkcjonalnych sal z profesjonalnym sprzętem audiowizualnym i dostępem do internetu.

Sale konferencyjne - Hotel Prime Bytom

Na centrum konferencyjne hotelu Prime składa się 5 przestronnych i funkcjonalnych sal. Każda z nich posiada dostęp do światła dziennego oraz bezprzewodowego internetu. Dodatkowo na ich wyposażenie składa się niezbędny sprzęt audiowizualny:

- flipchart
- projektor
- rzutnik
- ekran
- nagłośnienie

Sale różnią się wystrojem oraz rozmiarem. Mogą pomieścić od 10 do 400 osób dzięki czemu przeprowadzić można w nich zarówno kameralne jak wystawne spotkania. Pomieszczenia idealnie nadają się do szkoleń, seminariów, konferencji oraz bankietów.

Największa sala umożliwia dodatkowo realizację pokazów i wystaw obiektów wielkości samochodu osobowego.

Goście biznesowi mogą również wzbogacać swe szkolenia o usługi cateringowe takie jak uroczyste kolacje, lunche czy przerwy kawowe.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Large Sala Large 500 500 500
brak zdjęcia Sala Standard A 80 80 80
brak zdjęcia Sala Standard B 80 80 80
Sala Biznes A Sala Biznes A 20 20 20
brak zdjęcia Sala Biznes B 20 20 20

Sale bankietowe - Hotel Prime Bytom

Hotel Prime Bytom to również doskonałe miejsce na organizację przyjęć i uroczystości okolicznościowych, imprez firmowych, bankietów oraz wesel czy przyjęć komunijnych. W obiekcie istnieje możliwość organizacji imprezy do 500 osób. Hotel zapewnia kompleksową i profesjonalną oprawę gastronomiczną, a także gustowną aranżację i dekorację sal bankietowych zgodnie z oczekiwaniami gości.
Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
brak zdjęcia Sala Large 500 500 500
brak zdjęcia Sala Standard A 80 80 80
brak zdjęcia Sala Standard B 80 80 80
brak zdjęcia Sala Biznes A 20 20 20
brak zdjęcia Sala Biznes B 20 20 20

Pokoje - Hotel Prime Bytom

Na terenie hotelu Prime Bytom znajduje się łącznie 91 jedno i dwuosobowych pokoi. Pomieszczenia te posiadają elegancki wystrój i gwarantują udany wypoczynek.

Dzielą się one na pokoje typu Double, Twin oraz Studio. Każde z nich posiada swój unikalny klimat i charakter. Wszystkie wyposażone zostały również w nowoczesny sprzęt taki jak telewizor, telefon czy bezprzewodowy internet pływający na komfort pobytu.
Usługi dodatkowe
Do głównych atrakcji hotelu z pewnością zaliczyć należy centrum odnowy biologicznej z całym szeregiem profesjonalnych zabiegów, a także strefę Spa & Wellness gdzie na gości czeka:

- sauna sucha
- sauna parowa
- jacuzzi
- grota wodna
- sala fitness
- gabinet masażu.

Na terenie obiektu znajduje się również klimatyczna restauracja oraz przestrzeń na zewnątrz umożliwiająca organizację ogniska lub grilla, gdzie goście mogą spędzić czas w miłym gronie i wyjątkowej atmosferze.
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij