Obiekty konferencyjne na 300 osób we Wrocławiu

Wrocław to jedno z najstarszych i najpiękniejszych miejsc w naszym kraju, zwane również "polską Wenecją" ze względu na znaczną liczbę mostów - znajduje się ich tutaj ponad 200. Wrocław jest miastem uwielbianym przez turystów ze względu na wiele atrakcji oraz zabytków, godnych odwiedzenia. Warto zdać sobie sprawę z faktu, że jest to także doskonałe miejsce spotkań biznesowych. W stolicy województwa dolnośląskiego znajduje się kilka naprawdę prestiżowych obiektów o dużych możliwościach organizacyjnych. Dla osób planujących wydarzenie firmowe dla kilkuset gości, przygotowaliśmy listę sal konferencyjnych na 300 osób we Wrocławiu


Na liście znajdują się obiekty godne polecenia, w których organizacja konferencji na ok. 300 osób przestanie być wyzwaniem, a stanie się przyjemnością. Pod uwagę wzięliśmy lokalizację, wyposażenie techniczne oraz inne możliwości obiektu, które czynią go profesjonalnym.

TERMINAL HOTEL 

Nowoczesny, 3-gwiazdkowy Terminal Hotel to doskonała opcja dla osób podróżujących służbowo oraz turystycznie. Obiekt znajduje się tuż przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, co czyni go miejscem dobrze skomunikowanym. Terminal Hotel jest inspirowany wizerunkiem Wrocławia - w wystroju wnętrz znajdziemy wiele odniesień do kluczowych zabytków miasta, m. in. pięknie wyeksponowane zdjęcia Panoramy Racławickiej czy Mostu Grunwaldzkiego. Ten 3-gwiazdkowy obiekt dysponuje 5 salami konferencyjnymi, które pomieszczą od 25 aż do 1000 osób. W Sali Pioneer klienci biznesowi zorganizują wydarzenie dla 200-350 osób w zależności od ustawienia. Jest to elegancka sala konferencyjna, która umożliwia również urządzenie wystawnego bankietu. Pomieszczenie jest klimatyzowane i wyposażone w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny. Nad przebiegiem spotkania czuwa obsługa techniczna oraz zespół profesjonalistów, który zadba o prawidłowy przebieg spotkania. Do dyspozycji gości jest również przestronne foyer, lobby, szatnia dla 400 osób oraz parking.

STARA GARBARNIA BANQUET PARK

Wyjątkowa architektura, okolica pełna zieleni i niezwykły klimat Starej Garbarni Banquet Park zauroczy każdego gościa. Jest to nowoczesny obiekt konferencyjny stworzony z myślą o różnorodnych potrzebach gości. Można tu urządzić zarówno szkolenie, konferencję, jak i wystawny bankiet i kameralne spotkanie firmowe. W Starej Garbarni znajduje się 9 sal odpowiednich na organizację spotkania firmowego, w tym Sala Bankietowa, która pomieści 220-440 osób w zależności od ustawienia. Daje to wiele możliwości aranżacyjnych. Sale są profesjonalnie przygotowane w wysokiej jakości sprzęt techniczny, taki jak ekran, projektor, flipchart oraz Internet bezprzewodowy oraz klimatyzację. Obiekt posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju eventów, a profesjonalna obługa zapewnia pomoc na każdym etapie przygotowań.

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL WROCŁAW

DoubleTree By Hilton Hotel Wrocław to nowoczesny 5-gwiazdkowy obiekt zlokalizowany w centrum Wrocławia, który posiada światowej klasy zaplecze  konferencyjne. To luksusowe, atrakcyjne z punktu widzenia turystycznego miejsce, które dysponuje luksusowym zapleczem konferencyjno-bankietowym, noclegowym oraz gastronomicznym.Największa sala znajdująca się w DoubleTree By Hilton Łódź pomieści 300 osób w ustawieniu teatralnym. Klienci biznesowi mają do dyspozycji najnowszej klasy sprzęt audiowizualny oraz ergonomiczne fotele. To doskonałe miejsce do tego, by zaprosić tu gości zagranicznych. Oryginalny design obiektu z pewnością zrobi na nich wrażenie.

Q HOTEL PLUS WROCŁAW 

Osoby poszukujące sali konferencyjnej na 300 osób we Wrocławiu znajdą ją w Q Hotel Plus Wrocław, który jest usytuowany w centrum miasta. To jeden z najchętniej wybieranych obiektów konferencyjnych. Atrakcyjna lokalizacja sprawia, że do głównych punktów Wrocławia, m. in. Rynku Głównego czy Sky Tower dzieli gości zaledwie kilkuminutowy spacer. W Hotelu znajduje się również ponad 250 mkw powierzchni gastronomicznej, ponad 250 miejsc noclegowych i podziemny parking.Q Hotel Plus Wrocław dysponuje 5 salami konferencyjnymi, które można ze sobą łączyć dzięki zastosowaniu specjalnej technologii ruchomych ścianek działowych. Po połączeniu sal Mocca, Frappe i Chili uzyskamy przestrzeń idealną na przyjęcie 300 gości w ustawieniu teatralnym. Całość łączy stylowe i przestronne foyer, które można zaaranżować jako powierzchnię wystawienniczą.

HOTEL ŚLĄSK

3-gwiazdkowy Hotel Śląsk to obiekt położony w cichej i spokojnej okolicy, jednak w niewielkiej odległości od centrum miasta. Do Rynku Głównego i najważniejszych atrakcji Wrocławia dzieli go dystans ok. 3 km. Nowoczesne i jasne wnętrza Hotelu tworzą sprzyjające warunki zarówno do pracy, jak i odpoczynku. W Hotelu Śląsk znajduje się 6 sal konferencyjnych. Po połączeniu dwóch z nich: Sali Stalowej I i Sali Stalowej II uzyskamy przestrzeń idealną do przyjęcia 180-320 osób w zależności od ustawienia. Wielofunkcyjne i klimatyzowane pomieszczenia to odpowiednie miejsce na organizację konferencji i innych eventów firmowych. Uczestnicy mają zapewniony komfort oraz profesjonalne wyposażenie w sprzęt multimedialny. Dodatkowym atutem jest duży hol, balkon i taras, które są udostępniane gościom podczas przerw w spotkaniach. To doskonałe miejsce na odpoczynek na świeżym powietrzu. Można tutaj również zorganizować poczęstunek, który również znajduje się w ofercie Hotelu Śląsk.

Powyższe propozycje to gwarancja profesjonalizmu, pomocnego personelu i przede wszystkim doskonałego zaplecza konferencyjnego. Każdy z obiektów może poszczycić się dodatkowo komfortowymi miejscami noclegowymi oraz restauracjami, dzięki którym zapewnią uczestnikom spotkań również przyjemne doznania smakowe.

Polceane obiekty konferencyjne

Terminal Hotel

Terminal Hotel

Wrocław
Stara Garbarnia Banquet Park

Stara Garbarnia Banquet Park

Wrocław
Q Hotel Plus Wrocław

Q Hotel Plus Wrocław

Wrocław

Mogą Cię Zainteresować również

Sale konferencyjne w stolicy Dolnego Śląska

Sale konferencyjne w stolicy Dolnego Śląska