Międzynarodowy Dzień Pracownika Administracji - życzenia, prezent

Na naszym blogu opisaliśmy już kilka ciekawych świąt, których celebrację warto wprowadzić w każdej firmie. Wśród nich znalazł się m.in. Dzień Doceniania Pracownika czy Dzień Sekretarki i Asystentki. Dodatkowo opisaliśmy też, jak można w ciekawy sposób zorganizować Dzień Kobiet w pracy.

Ostatnio podczas przeglądania kalendarza dostrzegliśmy kolejne święto, obok którego trudno jest przejść obojętnie. To Dzień Pracownika Administracyjnego, stanowiący kolejną okazję do miłego spędzenia czasu i wspólnego świętowania.


Międzynarodowy Dzień pracownika Administracji - życzenia, prezent

Pracownicy administracyjni to prawdziwi superbohaterowie, którzy na co dzień dokładają największych starań, aby przedsiębiorstwa funkcjonowały w odpowiedni sposób. Warto więc docenić ich pracę, obchodząc należycie Dzień Pracownika Administracji.

Nie zawsze musi to być od razu huczna impreza. Czasami wystarczy złożenie życzeń czy wręczenie prezentu. Możesz również zamówić tort dla pracowników, przygotować przekąski oraz kawę i wspólnie spędzić choćby pół godziny. Czasami najcenniejsze, co można podarować drugiej osobie, to czas.


Dzień Pracownika Administracyjnego - kiedy?

Zastanawiasz się, kiedy wypada Międzynarodowy Dzień Pracownika Administracyjnego? To święto obchodzi się 25 kwietnia, a w tym roku jest to wtorek. To zatem idealna okazja do tego, aby zatrzymać się na chwilę, docenić pracowników administracyjnych i powiedzieć im kilka miłych słów w podzięce za to, że są.

Jeśli chodzi o sposoby celebracji tego święta, to możemy zaproponować dwa sposoby. Pierwszym z nich jest niespodzianka z tortem i przekąskami, a drugim - zaplanowane spotkanie wszystkich pracowników, które ogłosi się z odpowiednim wyprzedzeniem.


Dzień Pracownika Administracyjnego - życzenia

Dzień Pracownika Administracji Publicznej to na tyle wyjątkowe święto, że wymaga równie wyjątkowego obchodzenia! W związku z tym warto m.in. napisać piękne życzenia dla pracowników. Pojawia się jednak pytanie, czego dokładnie powinno się życzyć. Tutaj nie ma dobrych i złych odpowiedzi. Polecamy uniwersalne życzenia, a więc takie, które odnoszą się do zdrowia, szczęścia, miłości i spełnienia marzeń. Jeśli bliżej znasz swoich pracowników to możesz też stworzyć spersonalizowane życzenia, co na pewno zostanie ciepło odebrane.


Dzień Pracownika Administracyjnego - prezent

Pracownikom administracyjnym warto również wręczyć prezenty z okazji ich święta. Ich wybór powinien być uzależniony od budżetu, którym dysponujesz. Twojej uwadze polecamy m.in. vouchery do SPA, bukiety kwiatów, kraftowe alkohole czy zestawy aromatycznych kaw lub herbat. Możesz też stworzyć spersonalizowane prezenty, np. kubki z wizerunkiem pracowników czy podkładki pod myszkę z zabawnym cytatem, który kojarzy Ci się z daną osobą. Mamy nadzieję, że nasze propozycje zainspirują Cię do znalezienia najlepszego prezentu!

Polceane obiekty konferencyjne

Hotel MDM

Hotel MDM

Warszawa
HOTEL ARENA Tychy spa & wellness

HOTEL ARENA Tychy spa & wellness

Tychy
EVENT ARENA

EVENT ARENA

Szczecin

Mogą Cię Zainteresować również

Walentynki w pracy - pomysły, życzenia, prezenty

Walentynki w pracy - pomysły, życzenia, prezenty

Dzień Sekretarki i Asystentki - życzenia, prezent

Dzień Sekretarki i Asystentki - życzenia, prezent

Światowy Dzień Drzemki w Pracy - kiedy wypada i jak go obchodzić?

Światowy Dzień Drzemki w Pracy - kiedy wypada i jak go obchodzić?