Dzień Mężczyzny - co kupić szefowi?

Zaledwie wczoraj mieliśmy przyjemność napisać nieco więcej o tym, jaki przygotować prezent dla kolegów z pracy na Dzień Mężczyzny, a dziś skupimy się na najważniejszym z nich - szefie. Życzenia i prezenty tworzone z myślą o pracodawcy powinny być zdecydowanie bardziej wyważone niż ma to miejsce w przypadku kolegów.

Zanim jednak przejdziemy do konkretnych propozycji i przykładów, pragniemy Ci przypomnieć, że w marcu odbywa się jeszcze jedno ważne święto. Otóż 8 marca ma miejsce Dzień Kobiet w pracy, zaledwie dwa dni przed Dniem Mężczyzny. Obie te okazje są świetnym pretekstem do tego, aby miło spędzić czas, obdarować się drobnym upominkiem czy zorganizować imprezę firmową. Jeśli jednak nie masz pomysłu na to, jak obchodzić Dzień Mężczyzny w pracy i co przygotować dla szefa, to jesteś w odpowiednim miejscu! Poniżej znajdziesz konkretne wskazówki odnoszące się m.in. do tego, jakie przygotować życzenia na Dzień Mężczyzny dla szefa, a także jaki prezent wybrać, nie popełniając przy tym żadnej gafy.


Dzień Mężczyzny - co kupić szefowi?

Prezent na Dzień Mężczyzny dla szefa to coś, co spędza sen z powiek wielu pracownikom. Zastanawiamy się wówczas m.in. co przygotować, aby szef to dobrze odebrał i się nie obraził. W pierwszej kolejności musisz więc odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki jest Twój szef. Jeśli cechuje go poczucie humoru i duży dystans do siebie i świata, to zadanie zdecydowanie będzie ułatwione. Niemniej jednak, gdy Wasze relacje są bardzo formalne, to nie polecamy ryzykować. Wówczas wybierz klasyczne, bezpieczne prezenty, które raczej przypadną do gustu każdemu panu.

Poniżej znajdziesz kilka ciekawych propozycji w zakresie tego, co kupić szefowi na Dzień Mężczyzny. Wskazaliśmy zarówno na uniwersalne prezenty, jak i na upominki dla szefów ceniących elegancję oraz... wybitnie wyróżniających się humorem. Pamiętaj jednak, że to zaledwie propozycje, które mają na celu zainspirować Cię do dalszych, indywidualnych poszukiwań idealnego prezentu. Choć kto wie - może akurat któryś z nich szczególnie przypadnie Ci do gustu!


Życzenia na Dzień Mężczyzny dla szefa

Z życzeniami jest podobnie, jak z prezentem. Ich treść powinna być dostosowana do charakteru szefa i Waszej relacji. Jakie zatem najlepiej napisać życzenia dla szefa na Dzień Mężczyzny? Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ zależy to zarówno od Twojej inwencji twórczej, jak i od usposobienia szefa. Uważamy więc, że dobrym rozwiązaniem będzie napisanie uniwersalnych, ale szczerych i pięknych życzeń. Zawsze warto jest życzyć ludziom zdrowia, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń. Szefowi dodatkowo z pewnością przydadzą się chwile wytchnienia i relaksu oraz ogromne pokłady siły i cierpliwości.

Do takich uniwersalnych życzeń możesz jeszcze dopisać coś spersonalizowanego. Zastanów się, czy Twój szef wspominał coś ostatnio o premierze filmu lub serialu, na który czeka lub wymarzonej destynacji wakacyjnej. Takie indywidualne wstawki na pewno sprawią, że Twojemu szefowi zrobi się bardzo miło! W ramach akcentu humorystycznego możesz też życzyć szefowi zadowolenia z pracowników oraz niezmiennie wspaniałego zespołu, z którym można przenosić góry.


Wierszyk na Dzień Mężczyzny dla szefa

Dzień Mężczyzny - życzenia dla szefa mogą też mieć formę wierszyka. W związku z tym proponujemy organizację konkursu wśród pracowników na stworzenie najlepszego tekstu, który zostanie umieszczony w kartce okolicznościowej z okazji Dnia Mężczyzny. Można też zrobić prawdziwą burzę mózgów - oczywiście w tajemnicy przed szefem - podczas której wspólnymi siłami powstanie odpowiedni wierszyk.

Może się jednak też zdarzyć, że Wasze pokłady kreatywności w pewnym momencie się wyczerpią. Wówczas pamiętaj, że w sieci znajdziesz mnóstwo propozycji takich tekstów, wśród których z pewnością znajdziesz taki, który będzie najlepszy. Wierszyk, jak już wcześniej zostało wspomniane, można zapisać na pamiątkowej kartce okolicznościowej, ale też wspólnie wyrecytować przed szefem. Uważamy, że tego typu przedsięwzięcia bardzo zbliżają pracowników, integrując całą grupę! Zdecydowanie warto więc podejmować się ich, sprawiając jednocześnie, że osoba obdarowana wierszykiem lub prezentem szczerze się uśmiechnie.


Prezent na Dzień Mężczyzny dla szefa

Wierszyk na Dzień Mężczyzny dla szefa to oczywiście nie jedyna rzecz, którą powinieneś przygotować. Otóż na Dzień Mężczyzny, podobnie, jak i na Dzień Kierownika, warto też pomyśleć o jakimś prezencie. Za chwilę wskażemy kilka propozycji zarówno zabawnych upominków, jak i eleganckich, dla szefów charakteryzujących się powagą. Prezenty dla szefa na Dzień Mężczyzny, który słynie z poczucia humoru, to np. skarpety w zabawny wzór, np. z nadrukiem pizzy czy innego dania, plakat ze zdjęciem szefa stylizowany na okładkę czasopisma branżowego, kolorowa mucha lub krawat albo spinki do mankietów ze śmiesznym wzorem.

Miłośnicy praktycznych rozwiązań z pewnością z kolei ucieszą się z podgrzewaczy do kubka na USB czy ze skórzanych podkładek pod mysz komputerową z grawerem. Dla fanów niezapomnianych przeżyć możecie z kolei zorganizować profesjonalną degustację wina, piwa lub whisky. Uniwersalnymi prezentami, które raczej przypadną do gustu wszystkich szefów, są: eleganckie pióra lub długopisy, planery biznesowe albo zestawy dobrego alkoholu, słodyczy i kawy.

Polceane obiekty konferencyjne

Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek

Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek

Rzezawa
Wierzbowe Ranczo

Wierzbowe Ranczo

Budy Michałowskie
Sielanka Bankiet/ Restauracja Sielanka

Sielanka Bankiet/ Restauracja Sielanka

Gietrzwałd

Mogą Cię Zainteresować również

Dzień Kobiet w pracy - co kupić i jak zorganizować dzień kobiet w pracy

Dzień Kobiet w pracy - co kupić i jak zorganizować dzień kobiet w pracy

Dzień Kierownika - co kupić przełożonemu?

Dzień Kierownika - co kupić przełożonemu?

Dzień Mężczyzny w pracy - co kupić kolegom z pracy?

Dzień Mężczyzny w pracy - co kupić kolegom z pracy?